Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitinis darželis Giruliuose

Aciu! Atia!
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif an ir idomus sis darzelis
Atsakyti
labukas 4u.gif
mano dickis lanko si darzeli thumbup.gif
mums viskas patinka, labai grera vieta vaikuciams - paciame pusyne, ir aukletojos man labai fainos, visokiu renginuku vyksta, spektakliukai, koncertai vaikuciams , nu as tai nusiskundimu neturiu ax.gif
Atsakyti
MANO ABU ČIA LANKO. DYSIS IŠ PRADŽIŲ ĖJO Į KITĄ, BET ARČIAU NAMŲ PERSIKĖLĖM - ČIA PERVEDĖM. NU MUMS LABAI PATINKA! aUKL4TOJOS LABAI FAINOS thumbup.gif . mAŽOJI TIK 65 RUDEN5 PRAD4JO EITI, DAR NIEKO NEPASAKYSIU. DABAR DAR BLIOVIMO STADIJOJ. O ŠIAIP VIETA - thumbup.gif drinks_cheers.gif MIŠKAS APLINKUJ, PRIE JŪROS VEDA VAIKUS PASIVAIKŠČIOTI. DABAR JAU IR ŠIS DARŽAS NEBĖRA PUSTUŠTIS - VISI LABAI NORI Į JĮ PATEKTI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LĖTA: 05 rugsėjo 2008 - 11:04
Kiek teko girdėti, ir jame jau vietų nebėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta123 @ 2008 09 16, 23:37)
Kiek teko girdėti, ir jame jau vietų nebėra  verysad.gif


mes pries metus laiko uzsiraseme mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazin o dabar dar nebutu per velu usirasyti,jeigu pavasari norim pakliuti? Kaip ten direktore,ar sukalbama? Pasikeite musu planai,tai dabar ieskau vietos savo dukrytei,nes i kita darzeli esu uzrasiusi ir tik nuo rugsejo priims. Girdejau kad sitas dirba visa vasara.
Atsakyti
QUOTE(liepuze @ 2008 10 11, 01:02)
Kazin o dabar dar nebutu per velu usirasyti,jeigu pavasari norim pakliuti? Kaip ten direktore,ar sukalbama? Pasikeite musu planai,tai dabar ieskau vietos savo dukrytei,nes i kita darzeli esu uzrasiusi ir tik nuo rugsejo priims. Girdejau kad sitas dirba visa vasara.

Bandykit nuvažioti pas direktorę mirksiukas.gif kuo anksčiau tuo geriau 4u.gif taip daržėlis dirba be atostogų 4u.gif daržėlio saitas http://giliukas.aiva.lt/
Atsakyti
sukirbejo net sirdelej...pries 33 metus lankiau ta darzeli,atmenu kad tik labaiii prmadieniais verkdavau kai mama su 4 autobusu nuo delfino turgaus vezdavo i darzeli...visai savaitei schmoll.gif
Papildyta:
ir tais laikais jau buvo poblatinis darzelis,sanatorinis...atpirkdavo grynas oras,pusys,geras maitinimas...na cia tevams taip atrodydavo,bet man kaip vaikui tai buvo ziauru...
girdejau kad dabar tai ne savaitinis,normalus darzelis,tai tikrai saunu tada
Atsakyti
Darželis savaitinis, bet nereiškia, kad negali kiekvieną vakarą jo pasiimti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2008 10 14, 07:56)
Bandykit nuvažioti pas direktorę mirksiukas.gif kuo anksčiau tuo geriau 4u.gif  taip daržėlis dirba be atostogų 4u.gif daržėlio saitas http://giliukas.aiva.lt/

Taip, šią vasarą jis dirbo be atostogų. Kaip supratau, ateinančią vasarą (2009 m.) bus su pertrauką.

QUOTE(gutute @ 2008 11 18, 22:20)
sukirbejo net sirdelej...pries 33 metus lankiau ta darzeli,atmenu kad tik labaiii prmadieniais verkdavau kai mama su 4 autobusu nuo delfino turgaus vezdavo i darzeli...visai savaitei schmoll.gif
Papildyta:
ir tais laikais jau buvo poblatinis darzelis,sanatorinis...atpirkdavo grynas oras,pusys,geras maitinimas...na cia tevams taip atrodydavo,bet man kaip vaikui tai buvo ziauru...
girdejau kad dabar tai ne savaitinis,normalus darzelis,tai tikrai saunu tada

Pabrauktos frazės nesupratau. Man atrodo kaip tik šaunu, kad jis VIS DAR savaitinis, nes tokių nedaug liko.
Toks įspūdis, kad jis poblatinis ir dabar yra. Kaip rašiau - daug norinčių į jį patekti. Šiaip fainas tas darželis.
Atsakyti