Įkraunama...
Įkraunama...

Žolininkė-homeopatė Zita Martinaitienė

tikrai siūlau apsilankyti, ne vienam mano šeimos nariui ir draugui diagnozavo TIKSLIAi ligas. Pati pas ja buvau, nuostabus žmogus.

p.s jei negali padėti, taip ir pasako. pvz.: mano tečiui buvo išėjęs slankstelis, nebedaug trūko, kad jis nebeveikščiotų. Ji tai pamatė, ir pasakė: aš tau niekuo negaliu padėti. smile.gif Tai tikrai sažininga ir nuostabi specialistė .
Atsakyti
QUOTE(Ziviliuxas @ 2007 07 22, 22:16)
Į AZ parašiau kontaktus, buvo pažystamų mama ji sirgo baisia alergija ir jai tikrai padėjo išgydė žolelėm, taip pat kaimynės mergaitei išgydė egzemą , ji taip pat atlieka puikius masažus, dėl adreso tai paskambinsi jai ir paskys tiksliai nes nenori suklaidinti tik žinau kad ji gyvena prie Dubingių parduotuvės mirksiukas.gifir man labai reiktu kontaktu. Aciuks
Atsakyti
ji paziuri su virgulem .......
nu metimas pinigu i siuksliu deze
Atsakyti
tai va snd apsilankiau pas sia moteri , nes buvau girdejus is keliu pazistamu , na ir manaiu kaip cia su tom virbalem gali ka nustatyti, bet ejau jau su problema . nesakiau kad ja turiu laukiau kol pasakys pati , pataike butent i desimtuka ,plius dar visokiu niuansu paminejo , kurie buvo praeityje. prirase vaistuku, kuriais turesiu gydytis, ir po poros menesiu susitikism vel smile.gif rekomenduoju!
Atsakyti
Sveiki, gal galite duoti Zitos martinaitienės kontaktus? Labai reikia
Atsakyti
o sakykit kokios kainos pas ja???
Atsakyti
Sveikos,
Jeigu reikės žolininkėss kontaktų parašykit į Az nes temos neseku 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kas turi zitos martinaitienes kontaktus labai reikia
Atsakyti
QUOTE(NeringitaB1994 @ 2017 08 02, 16:55)
Sveikos, kas turi zitos martinaitienes kontaktus labai reikia


Papildyta:
QUOTE(LiGintas @ 2017 08 03, 00:23)


Zita Martinaitienė
Namų: 837717333
Mob.: 868290175
Atsakyti