Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie gimdyma su epidūrine nejautra

grazu 4u.gif net graudu, kaip grazu
Sveikinu thumbup.gif


Cia raso tos, kurios to labai laukia, po to ivertina stebuklo grozi, bet dabar pamasciau..... Idomu ka parasytu tos, kurios to visai nenori, nelaukia, bet tai jau atsitinka koki 7 ar 9ta karta?
Atsakyti
grąži istorija thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
grazi istorija. laimes, sveikatos ir meiles Jusu seimoje 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
graži istorija thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Perskaičiau Jūsų gimdymo istorija, net pavydas baltas užėjo, kad man taip būtų lengvai wub.gif ramiai, be tokių skausmų.... bet ne, trys paras atsikankinau, nes gimdžiau pas naturalistus, doh.gif na žodžiu atsikankinau, bet gimė sveikas mažiukas, ir ačiū dievui. O Jums augti sveikiems ir dideliems thumbup.gif
Atsakyti
ačiū labai, jums taip sveikatėlės ir užaukit dideli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 29 birželio 2008 - 08:00
grazi istorija 4u.gif Nors pati ruosiuos nesirinkti epidiurinio blush2.gif Gal neteks gailetis...
Atsakyti
Jums knygas rasyt thumbup.gif ( jei dar nerasot smile.gif ) koks talentas thumbup.gif . Tai va skaitau ir nuo tos vietos kai leidotes vaistukus, skaiciau beveik savo istorija biggrin.gif . Na uzmigti nepavyko smile.gif , bet kad gulejau ir su vyru laukiau stebuklo be jokiu skausmu ir didziulio streso tai tikrai ir pats gimdymas ramesnis buvo, ir manau vaikiukui pilvelyje daug ramiau jei mama taip nestresuoja ( uztenka ir to jaudulio kaip cia viskas bus ir kad jau tuoj pamatysi maziuka nestuke.gif )

Sveikatos ir stiprybes jums visoms busimoms mamytems 4u.gif

P.S. Antra karta gimdydama tikrai vel rinkciausi nuskausminima rolleyes.gif
Atsakyti
paskaičius šią istoriją man nekyla abejonių, kad kai aš gimdysiu, tai tik su epidūrinę nejautra 4u.gif šaunu, kad taip lengvai pagimdėte. Aukite sveiki 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simbarela @ 2008 06 30, 09:55)
Jums knygas rasyt  thumbup.gif  ( jei dar nerasot  smile.gif  ) koks talentas  thumbup.gif . Tai va skaitau ir nuo tos vietos kai leidotes vaistukus, skaiciau beveik savo istorija  biggrin.gif . Na uzmigti nepavyko  smile.gif , bet kad gulejau ir su vyru laukiau stebuklo be jokiu skausmu ir didziulio streso tai tikrai ir pats gimdymas ramesnis buvo, ir manau vaikiukui pilvelyje daug ramiau jei mama taip nestresuoja ( uztenka ir to jaudulio kaip cia viskas bus ir kad jau tuoj pamatysi maziuka  nestuke.gif )

Sveikatos ir stiprybes jums visoms busimoms mamytems  4u.gif

P.S. Antra karta gimdydama tikrai vel rinkciausi nuskausminima rolleyes.gif

aš taip pat antrąkart rinksiuosi tik epidūrinę nejautrą thumbup.gif

QUOTE(jul-ija @ 2008 06 30, 10:07)
paskaičius šią istoriją man nekyla abejonių, kad kai aš gimdysiu, tai tik su epidūrinę nejautra 4u.gif  šaunu, kad taip lengvai pagimdėte. Aukite sveiki 4u.gif  4u.gif  4u.gif

yra pliusų ir yra minusų dėl epidūrinės nejautros, bet tai jau kiekvienai asmeniškai pasirenkama ir tinkama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2007 07 10, 07:24)
 
Mes tapome tėveliais![/color]


kaip grazu, net susigraudinau wub.gif
Atsakyti