Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

QUOTE(__snowflake @ 2014 10 03, 12:11)
Nėra ką pridurti. drinks_cheers.gif
Papildyta:
Moters fiziologija ne nuo gydytojų senumo/jaunumo priklauso.


Be abejo nepriklauso. Bet jei moteris pasiryžta gimdyti vėlesniame amžiuje, jai reikia palinkėti tik lengvo nešiojimo ir sveiko leliuko smile.gif Ne akmens amžiuje gyvenam, žinom rizikas. Todėl geriau galvoti, jog viskas bus gerai smile.gif
Aš trečiąjį gimdžiau 36 m., dabar man atrodo, kad dar tiek nedaug man tų metelių buvo smile.gif)
Beje, jei būtų netyčiukas - gimdyčiau ir vėl, nors man virš 40 su galiuku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(@egle@ @ 2014 10 10, 16:19)
Be abejo nepriklauso. Bet jei moteris pasiryžta gimdyti vėlesniame amžiuje, jai reikia palinkėti tik lengvo nešiojimo ir sveiko leliuko smile.gif Ne akmens amžiuje gyvenam, žinom rizikas. Todėl geriau galvoti, jog viskas bus gerai smile.gif
Aš trečiąjį gimdžiau 36 m., dabar man atrodo, kad dar tiek nedaug man tų metelių buvo smile.gif)
Beje, jei būtų netyčiukas - gimdyčiau ir vėl, nors man virš 40 su galiuku  tongue.gif

drinks_cheers.gif geriau ir nepasakysi, aš irgi beveik 36 savo 3-iojo susilaukiau. Aš visus savo 3 vaikus gimdžiau santykinai vėlai, bet jei pasibelstų ketvirtasis - priimtume nesvyruodami wub.gif jei galiu pastoti - priimu tai kaip Dievo dovaną smile.gif

visoms lengvo nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
gera draugė 48 metų pagimdė paskutinį- penką. Pirmai buvo 27. Nesakė jog jai lengva auginti, sunkiausia buvo nešioti. Dabar mažiukui jau 5 metai. Ji sako jog iki 70 metų ji jį ant kojų pastatys ir viską, ką į gyvenimo kelią nori įdėti- įdės.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2014 10 10, 16:40)
gera draugė 48 metų pagimdė paskutinį- penką. Pirmai buvo 27. Nesakė jog jai lengva auginti, sunkiausia buvo nešioti. Dabar mažiukui jau 5 metai. Ji sako jog iki 70 metų ji jį ant kojų pastatys ir viską, ką į gyvenimo kelią nori įdėti- įdės.


Aišku, čia jau gaunasi, kad visą gyvenimą ir padėjo vaikams. Bet šiaip iki 70 m.savo vaikais rūpintis man asmeniškai nesinorėtų. Suprantu, kad vaikai visada liks vaikais ir rūpinsies jais visada, bet tas rūpesti jau kitoks dideliais vaikais, tai nėra statymas ant kojų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __snowflake: 22 spalio 2014 - 11:18
Paskaitinejau temele, nors pacios vaikai dar maziukai, bet vis pagalvoju, kad po kokiu 5-6 m gal noreciau ir trecio wub.gif
o siaip, klausimas tik vienas, snowflake, ka jus sioje temoje veikiat? doh.gif ax.gif
Atsakyti
Paskutinį vaiką ryžčiausi pagimdyti maximum 40, bet mano pažistama pagimdė 43 ir dar ateity vieno norėtų. Esamam 3 metukai.
Atsakyti
Jei gyvenimą galėčiau planuoti, tekėčiau iki 30, vaikus gimdyčiau iki 35, karjerą daryčiau iki 50, o 60 būčiau energinga močiutė, besidžiaugianti pulku anūkėlių. Bet nutinka taip kaip turi nutikti, pirmasis vaikas gimė sulaukus 36, antrasis - 41. Jei leistų galimybės, išdrįsčiau pagalvoti ir apie trečiąsmile.gif
Atsakyti
Pirmosios susilaukiau beveik 24, antros 29, trecio beveik 36, ketvirtos 37. Iki 40 gal ir penkta pasikviesim? Tarp vyriausio ir jauniausio vaiko 13 metu skirtumas. Tikrai nesijauciu sena mama, o pametinukai nerealiai dziugina. Nors kantrybes ir energijos anksciau tikrai buvo daugiau. Bet dabar i viska ramiau reaguoju. Kai gime pirma dukra norejosi kad kuo greiciau augtu, o dabar kaip tik norisi pristabdyti, kad laikas taip greit nebegtu.
Atsakyti
Kai penktas vaikelis gimė, buvo be 3 mėnesių 40 metų. Manau iki kokių 44-45 metų gimdyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Gabi* @ 2014 11 09, 20:15)
Jei gyvenimą galėčiau planuoti, tekėčiau iki 30, vaikus gimdyčiau iki 35, karjerą daryčiau iki 50, o 60 būčiau energinga močiutė, besidžiaugianti pulku anūkėlių. Bet nutinka taip kaip turi nutikti, pirmasis vaikas gimė sulaukus 36, antrasis - 41. Jei leistų galimybės, išdrįsčiau pagalvoti ir apie trečiąsmile.gif


tai galvokit, galvokit, netempkit į naktį, skant bigsmile.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dukra pagimdziau 36, nu dar jaunute jauciuosiu, apie trecia ateityje kartais teoriskai pafilosofuojam biggrin.gif. Negasdina tas, kad kai vaikai "atsistos ant koju" kai man bus beveik 60, prisigyvenom del saves i valias.
Atsakyti
QUOTE(MuseSkrenda @ 2015 04 06, 16:31)
Dukra pagimdziau 36, nu dar jaunute jauciuosiu, apie trecia ateityje kartais teoriskai pafilosofuojam biggrin.gif. Negasdina tas, kad kai vaikai "atsistos ant koju" kai man bus beveik 60, prisigyvenom del saves i valias.

vaje, geras kontrastas lotuliukas.gif aš būdama 33 šiemet ketvirtą gimdysiu. Ir nors jaučiuosi jaunutė, bet man atrodo, kad nuo tada kai privalomi genetiniai tyrimai, t.y. nuo 35, jau nebeplanuočiau. o ir su vaikais gyvenu tik dėl savęs ir sau - su jais kartu.
Atsakyti