Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(laimuke @ 2007 09 17, 17:34)
Nezinia, ar isvis save gerbiantys profesionalus fotografai turetu dalyvauti visokiuose merginu forumuose? Ka as zinau. Kazkodel nei Elly cia nemaciau, nei Scinsko, nei Zilinsko, nei Garlos  schmoll.gif
Kazin, kodel jie cia neateina kolegu pakritikuot bei savo menotyros laipsniu pasigirt? Matyt, neturi laipsniu  hihihi.gif Ar jiem niekas apie SM pasakes nebuvo?  g.gif


Linkas i sita tema kabo bene visuose fotografu forumuose. Jei pastebesit, apacioj beveik visada yra sveciu mirksiukas.gif ir kas uz ju slepiasi - negali zinoti lotuliukas.gif
Kritikuoju-giriu cia, kritikuoju-giriu fotografu forumuose. Kazkada ir pati sulaukdavau kritikos, ir labai dziaugiuosi - tai dave konstruktyviu zingsniu i prieki. Visada buvau atviras ir neveidmainiaujantis zmogus, todel klausiantis mano nuomones gali buti tikras del jos grynumo. jei man kas neskoninga, galiu grrieztai galiu pasakyti ir uzsakovui, ir tai dariau ne karta, nors jie buvo ir zinomi zmones. Ar bent vienas del to supyko? Ne. Bet cia kitaip. Cia jus su savo diplomatija apdovanojate forumietes-drauges balioneliais, o uz akiu apkalbinejate - "fui, kaip berysio atrode"...
Del diplomo uzkliuvo? lotuliukas.gif Na cia savotiskas atsakymas tiems, kurie noretu paklausti "o tu turi issilavinima kritikuoti". Taip, turiu. Taskas.


Siaip ar taip, galiu ir lankausi SM ne vien del sitos temos. Ir neprivalau aiskintis, kodel. Cia ne sekta ir cia atskiro pakvietimo nereikia. Taves gi irgi galima paklausti - o ka pati veiki cia ir kodel rasai TIK sioje temoje?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti