Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iškęst motinai

Patarkit g.gif baigiu isprotet cry.gif
Gimdo nuo vakar 20val cry.gif
Sunkiausia,kad as uz 200km. sad.gif
Kaip Jusu mamos ,ir Jus pacios(buvot ,be savo mamu) g.gif
Mano vyras miega,o as drebu(bijau daugiau skambint blush2.gif ),nes zentelis jau numete rageli cry.gif
Atsakyti
Negi nie viena -NEPADES SIA NAKTY_PRABUT cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
mhmhmhm.... manau, kad jai lemta iškęsti tai, koks yra moters pašaukimas. Jei tas vaikutis mylimas ir laukiamas, manau tie sunkumai vėliau bus pamiršti ir taps forumiečių pasakojimo siužetu. O jei atvirai, tai visi trys voveriukai į pasaulį atėjo ir be mamos mamos, ir be tėvo šalia.

Nusiramink, viskas gerai bus
Atsakyti
Miela, Bru, tik labai nesinervuokit-viskas bus gerai!!!! smile.gif
Suprantu, esat mama todel taip ir pergyvenat. smile.gif
Na, kiek as zinau savo mama, tai man tikrai per gimdyma buvo geriau su vyru. Ji labai jau jautri... Visko prisigalvoja...
Zinau, kad menkai tepadesiu cia jums, Bru, bet...eikit paiilseti. Nesinervuokit ir...neerzinkit zento. O gal jis tikrai negali cia jums "ataskaitos'' duoti, nes tuo metu masazuoja jusu dukrai nestuke.gif nugara ax.gif Ir jis juk nori, kad viskas kuo greiciau pasibaigtu.
Nesijaudinkit. Netrukus sulauksite naujienu! "Jus jau mociute!" smile.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai 4u.gif pagalvok, kad greit šypsosis anūkas ar anūkėlis, o tavo dukra, išvydusi savo kūdikio šypsenelę, pamirš visas kančias smile.gif
Atsakyti
ACIU blush2.gif Jums BRANGIEJI,kad esate sia valanda su manim wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O,bru,jusu gimtadienis arteja-jus sutiksit ji jau tapusi mociute smile.gif Juk tai nuostabu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugpjute @ 2005 01 31, 00:02)
Miela, Bru, tik labai nesinervuokit-viskas bus gerai!!!! smile.gif
Suprantu, esat mama todel taip ir pergyvenat. smile.gif
Na, kiek as zinau savo mama, tai man tikrai per gimdyma buvo geriau su vyru. Ji labai jau jautri... Visko prisigalvoja...
Zinau, kad menkai tepadesiu cia jums, Bru, bet...eikit paiilseti. Nesinervuokit ir...neerzinkit zento. O gal jis tikrai negali cia jums "ataskaitos'' duoti, nes tuo metu masazuoja jusu dukrai nestuke.gif  nugara ax.gif  Ir jis juk nori, kad viskas kuo greiciau pasibaigtu.
Nesijaudinkit. Netrukus sulauksite naujienu! "Jus jau mociute!" smile.gif

Tikrai zinau,kad Zentelis nemiega blush2.gif
Atsakyti
Tikrai viskas bus gerai ,stipribės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 01 31, 00:10)
O,bru,jusu gimtadienis arteja-jus sutiksit ji jau tapusi mociute smile.gif Juk tai nuostabu 4u.gif

Taip -cia mano blush2.gif SVAJONE,bet mano dukrytei -tai SMUGIs doh.gif ,ji lauke OZIARAGIO tongue.gif
ACIU ,ACIU,ACIU ,uz palaikyma sianakt wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laiko nuo vakar 20 val.praejo nemazai,tad tikrai Jums liko laukti visai nedaug...Mintimis,sirdimi pasimelskite uz savo dukra,ka,manau,Jus ir taip darote 4u.gif
Ir kadangi dalinates su mumis savo nerimu ir laukimu,tai tikimes,kad pasidalinsit ir dziaugsmu tongue.gif
Atsakyti
Kadangi mums su sese ispuole toks retas likimo pokstas, tai abidvi gimdem ta pacia diena tais paciais metais tuose paciuose gimdymo namuose doh.gif Kadangi tada artimuju i gimdyklas neleisdavo, tai musu mamele per ta diena sutvarke visus nurautus svogunus ir nupyne is ju lyg ir 6 kasas. Zinant, kad ji ne is kaimo... ax.gif Zodziu, uzsiimkit kokiu fiziniu darbu i mintimis padekit dukrai 4u.gif
Kaip smagu, as einu miegot, o kazkieno tuoj gomtadienis thumbup.gif Sekmes, mociute!!!
Atsakyti