Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta pirmai rodyti iniciatyvą?

QUOTE(mergytė @ 2007 07 17, 16:52)

Ai žodžiu pagyvensim pamatysim kas bus, nusprendžiau nieko nedaryti.



Blogas sprendimas biggrin.gif Cia mano nuomone...
Atsakyti
biggrin.gif nu tai jau visai pasimeciau. Sunku dabar taip iskart sugalvoti man kad va darysiu taip ar anaip. Viskas priklausys nuo aplinkybiu. Tik dabar stengiuosi negalvoti apie savo virsininka, kuo maziau bendrauti gal praeis tas mano susizavejimas. O jei ne tai ziuresiu pagal aplinkybes. Tik galiu pasakyti, kad vyru viliojimo igudziu neturiu blush2.gif nezinau kaip tai daroma, nes jau nuo paauglystes turiu tik viena savo drauga blush2.gif
O del savo draugo tai manau jei pavyks ismesti ta kita is galvos bandysiu dar su savo draugu, o jei vis delto nepavyks tai nieko neliks tik kaip nutraukti musu santykius.
Atsakyti
QUOTE(mergytė @ 2007 07 18, 09:02)
biggrin.gif nu tai jau visai pasimeciau. Sunku dabar taip iskart sugalvoti man kad va darysiu taip ar anaip. Viskas priklausys nuo aplinkybiu. Tik dabar stengiuosi negalvoti apie savo virsininka, kuo maziau bendrauti gal praeis tas mano susizavejimas. O jei ne tai ziuresiu pagal aplinkybes. Tik galiu pasakyti, kad vyru viliojimo igudziu neturiu blush2.gif nezinau kaip tai daroma, nes jau nuo paauglystes turiu tik viena savo drauga blush2.gif
O del savo draugo tai manau jei pavyks ismesti ta kita is galvos bandysiu dar su savo draugu, o jei vis delto nepavyks tai nieko neliks tik kaip nutraukti musu santykius.


Sekmes Tau smile.gif Tikrai nelengva lauzyti savo gyvenima. Bet manau, kad cia galioja taisykle: spyris i uzpakali, vis tiek zingsin i prieki... Ir dazniausiai tas zingsnis buna reikiama linkme... mirksiukas.gif
Atsakyti
Situacija ne is lengvuju, bet juk viskas isprendziama. As tai nelabai supratau kokie yra tavo santykiai su draugu, ar jus kartu gyvenat? ar tik susitinkat?
Kiek supratau, kad niekaip nesirizti nutraukti santykiu galutinai. g.gif
Pabandyk pasiulyti kuri laika nesusitikineti, ir neskambinti - tiesiog pagyventi atskirai, ir gal tau bus aiskiau - ar turi jausmu tam vaikinui, ar pasiilgai, ar daznai apie ji galvoji? ax.gif
Is kitos puses rasei, jog jau ilga laika jautesi vienisa, tai man to uztektu kad nutraukciau santykius.
Atsakyti
QUOTE(mergytė @ 2007 07 17, 13:25)
to direktoriaus gimtadienis neuzilgo. Kaip manot ar deretu man ji pasveikinti ar ne? Ta prasme pasveikinti zinute, arba tel.skambuciu ar tiesiog email'u
Aš, tavo vietoj, bandyčiau rodyt iniciatyvą, aišku, jei jausčiau iš jo pusės dėmesį bent kokį. Jei jauti, kad jis gali būt bent kiek tau neabejingas, tai bandyk. Gal jis irgi nedrįsta ir laukia, kol tu pradėsi imtis veiksmų wink.gif
Čia jau žiūrėk pati.
O tas dėmesio parodymas iš tavo pusės gali būti tiesiog šypsena, pakvietimas pietų kartu, pasveikinimas su gimtadieniu...
QUOTE(mergytė @ 2007 07 18, 08:02)
Tik dabar stengiuosi negalvoti apie savo virsininka, kuo maziau bendrauti gal praeis tas mano susizavejimas.
Nepraeis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 07 21, 10:48)

Iš kur toks užtikrintumas?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 07 21, 11:22)
Iš kur toks užtikrintumas?
Na, aš čia iš savo varpinės šneku, jei ką biggrin.gif Man nepraeina taip lengvai tokie susižavėjimai, ypač jei žmogus tikrai patinka, kasdien mataisi su juo...

Atsakyti
Elkis taip, kaip noretum, kad su tavim elgtusi. Jei jau sprendi klausima naujai draugystei, manau turetum pranesti savo draugui ir skirtis, kad liktum pati sau sazininga, nes poto uzsigrausi, jei isaiskes tavo nauji santykiai su virsininku ir oficiali skyrybu priezastis taps-meiluzis. Kol svaigsi apie savo nauja draugyste, jausmu pasiltejimo draugo atzvilgiu nesulauksi ir siuo metu tikrai negali blaiviai vertinti jusu santykiu su draugu: ar tai meile praejo ar tik laikina. Abiems norint santykius visada galima atgaivinti, jei neprisisiukslinama.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2007 07 22, 12:46)
Elkis taip, kaip noretum, kad su tavim elgtusi. Jei jau sprendi klausima naujai draugystei, manau turetum pranesti savo draugui ir skirtis, kad liktum pati sau sazininga, nes poto uzsigrausi, jei isaiskes tavo nauji santykiai su virsininku ir oficiali skyrybu priezastis taps-meiluzis. Kol svaigsi apie savo nauja draugyste, jausmu pasiltejimo draugo atzvilgiu nesulauksi ir siuo metu tikrai negali blaiviai vertinti jusu santykiu su draugu: ar tai meile praejo ar tik laikina. Abiems norint santykius visada galima atgaivinti, jei neprisisiukslinama.


ot as ir manau kad po tiek metu neverta prisisiuklinti...reik eilgtis saziningai..ir neplaukt pasroviui bigsmile.gif
Atsakyti
pati puikiai zinai ka daryti, siaip ar taip gyvenimas pats sutvarko kaip jam reikia ax.gif
Papildyta:
tiek laiko jau praejo, idomu butu suzinoti kaip tau sekasi?kaip pasisuko tavo gyvenimas? 4u.gif tikiuosi viskas issisprende dar geriau nei tikejaisi thumbup.gif
Atsakyti
neverta sad.gif isisjaus dar biggrin.gif
Atsakyti
O kodel neparodzius iniciatyvos jei norisi ja rodyti doh.gif ?
Atsakyti