Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis tik gyvūnas

Mylimas augintinis. Suprantu kiek jis daug reiškia tai šeimai, kurioje gyvena, kaip praskaidrina kasdienybę, kartais tampa net geresniu draugu nei žmonės. Jis neišduos, nesumeluos, visada ištikimas, besąlygiškai mylintis.
Betgi, žmonės, nepamirškit, kad tai viso labo gyvūnas, kad ir koks mylimas. Kad jis neturi užimti vaikų vietos ir todėl manau neteisinga save vadinti pvz: šuns mama. Taip sumenkinamas motinos vardas.
Gyvūnai nemiršta, o nugaišta. Ir nelegalios kapinės su puošniais antkapiais ir gėlių darželiais - pasityčiojimas iš žmogaus mirties ir kapo. Nesakau, kad draugą su kuriuo praleista daug nuostabių akimirkų ir metų reikia išmesti į konteinerį, bet ir ne memorialą jam statyti.
Nenoriu užgauti gyvūnėlius auginančiųjų jausmų, bet kiekvienam savo vieta.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 12, 21:14)
Nesakau, kad draugą su kuriuo praleista daug nuostabių akimirkų ir metų reikia išmesti į konteinerį, bet ir ne memorialą jam statyti.

Būtent taip ir sakote. Kadangi gyvūnų kapinės mūsų šalyje vis dar nelegalios, - toks jau tas mūsų unikalios šalies mentalitetas - gyvūnai čia ne miršta, o dvesia ar gaišta, gyvūnus galima skandinti, karti, mėtyti pro daugiaaukščių langus, marinti badu, laikyti baisiose sąlygose, tačiau negalima jų palaidoti, o reikia išgabenti į Rietavo sąvartyną...
QUOTE
Nenoriu užgauti gyvūnėlius auginančiųjų jausmų

Būtent tai ir darote. Gėdykitės, poniute.
Atsakyti
Žiauriai elgtis su gyvūnais be jokios abejonės negalima, nežinau tiksliau, bet tai draudžia ir įstatymai.
Kad nėra gyvūnėlių kapinių (nepaminklų statymo vietos, o vietos, kur būtų galima kukliai palaidoti) - blogai. Kinologų draugija galėtų imtis iniciatyvos išpirkti žemės sklypą tam reikalui, kreiptis į vyriausybę paramos tokiam reikalui.
Bet gyvūnai yra gyvūnai ir jie gaišta, o žmonės miršta ir žmonių vaikai yra žmonės, o nekačiukai ir šuniukai.
Man nesmagu, kad kažką užgaunu, bet negėda dėl savo nuomonės.
Atsakyti
Augintinis tik gyvūnas

Žmogus, jei ką, irgi tik gyvūnas.


QUOTE(Luknė @ 2007 07 12, 21:14)
Betgi, žmonės, nepamirškit, kad tai viso labo gyvūnas, kad ir koks mylimas. Kad jis neturi užimti vaikų vietos ir todėl manau neteisinga save vadinti pvz: šuns mama. Taip sumenkinamas motinos vardas.


Kas pasakė?
Norėsiu ir auginsiu šunis vietoj vaikų. Nusišvilpt man į davatkų sapaliojimus, kad už tai eisiu pragaran ir niekas man senatvėj stiklinės vandens nepaduos biggrin.gif
Ir vadinsiu save šunų mama, jei tik norėsiu. Nes mama - ne tik ta, kuri gimdo, bet ir ta, kuri augina, rūpinasi, auklėja, prižiūri, myli. Ir jeigu motinos dėl to susimenkina - nu tai labai jau pažeidžiama jų savivertė smile.gif


QUOTE
Gyvūnai nemiršta, o nugaišta. Ir nelegalios kapinės su puošniais antkapiais ir gėlių darželiais - pasityčiojimas iš žmogaus mirties ir kapo. Nesakau, kad draugą su kuriuo praleista daug nuostabių akimirkų ir metų reikia išmesti į konteinerį, bet ir ne memorialą jam statyti.



DLKŽ teigia: mirti - tai netekti gyvybės, nustoti gyventi. Pvz.: Kai kokį gyvolį pjauna, nereik gailėties – ilgai mǮršta. Lietuvių kalboje žodis mirti naudojamas ir žmonėms, ir gyvūnams, ir net augalams ?(miršta medžiai). Tai kam čia išsigalvojat kalbą darkyti, savo taisykles galvoti?
Nuo kada augintinio kapas yra pasityčiojimas iš žmogaus kapo? blink.gif Kas čia per išvados tokios? Žmonės užsipatentavo kapus, ar kaip, kad niekam kitam jų naudoti negalima?

Tokios mintys tai mane tiesą sakant pritrenkia. Čia kaip mano viena kaimynė pareiškė vieną kartą - kitur žmonės neturi ką valgyt, o ŠITA tokius šunis šeria!" Turbūt irg tyčiojuosi iš žmonių, ar ką, kad šeriu šunis lotuliukas.gif

QUOTE
Nenoriu užgauti gyvūnėlius auginančiųjų jausmų, bet kiekvienam savo vieta.


Aha, tikrai. Ir kas gi tą vietą nustato? Tamsta? smile.gif
Atsakyti
žiauru atidarinėti tokią temą, kai šiame subforume sėdi visi labai atsakingi, mylintys ir besirūpinantys šeimininkai verysad.gif
Lukne, tu mus labai žeidi verysad.gif
nuo kada MYLĖTI YRA BLOGAI? o ant kiek stipri ta meilė, tai jau kiekvieno reikalas ir tikrai ne tavo rolleyes.gif
kas čia paskutiniu laiku vyksta? kodėl mamytės su savo vaikučiais paskutiniu metu vis stengiasi įkasti šunų ar kačių augintojams? kuo mes jum taip kliudome? žinokit savo tokiu elgesiu, tai jūs save prisilyginat bjauriems šunims, nes jie kanda rolleyes.gif
dabar nebesistebiu, kodėl tiek daug užpultų mamų su vaikais čia paskutiniu metu rašinėja, ogi todėl mielosios, kad šunys puola pagrinde tik blogus žmones, jaučia tą jūsų energiją ir priešišką nusistatymą, patys prisiprašote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 07 13, 01:06)
žiauru atidarinėti tokią temą, kai šiame subforume sėdi visi labai atsakingi, mylintys ir besirūpinantys šeimininkai verysad.gif
Lukne, tu mus labai žeidi verysad.gif
nuo kada MYLĖTI YRA BLOGAI? o ant kiek stipri ta meilė, tai jau kiekvieno reikalas ir tikrai ne tavo rolleyes.gif
kas čia paskutiniu laiku vyksta? kodėl mamytės su savo vaikučiais paskutiniu metu vis stengiasi įkasti šunų ar kačių augintojams? kuo mes jum taip kliudome? žinokit savo tokiu elgesiu, tai jūs save prisilyginat bjauriems šunims, nes jie kanda rolleyes.gif
dabar nebesistebiu, kodėl tiek daug užpultų mamų su vaikais čia paskutiniu metu rašinėja, ogi todėl mielosios, kad šunys puola pagrinde tik blogus žmones, jaučia tą jūsų energiją ir priešišką nusistatymą, patys prisiprašote :ax:


Žiauru.. aš noriu atkripti dėmesį, į tai, kad žmogus turi susilaukti daugiau pagarbos, nei bet kuris kitas gyvūnas vien dėl to, kad jis yra žmogus. Mylėti yra gerai, bet viskam yra ribos, nežinau kaip apie jas papasakoti tiem kas nenori jų matyti.
Kad sukandžiotų patys prisiprašome? Čia man primena diskusiją, kur sako, kad vyras gali lupti žmoną, nes ji nervina ir taip pati prisiprašo. Ne prisiprašome, o šeimininkai neįstengia antsnukio uždėti, nors įstatymai tai numato.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 06:59)
Žiauru.. aš noriu atkripti dėmesį, į tai, kad žmogus turi susilaukti daugiau pagarbos, nei bet kuris kitas gyvūnas vien dėl to, kad jis yra žmogus.  Mylėti yra gerai, bet viskam yra ribos, nežinau kaip apie jas papasakoti tiem kas nenori jų matyti.Kad sukandžiotų patys prisiprašome? Čia man primena diskusiją, kur sako, kad vyras gali lupti žmoną, nes ji nervina ir taip pati prisiprašo. Ne prisiprašome, o šeimininkai neįstengia antsnukio uždėti, nors įstatymai tai numato.


mano šuo man nėra vaikas, aš nesu šuns mama, bet esu jo šeimininkė, jis mano augintinis, mylimas, prižiūrimas, puoselėjamas, jis valgo, geria, netgi pakalbėt ir šypsotis moka, kai netingi lotuliukas.gif ir atsiprašau, bet aš savo šunį gerbiu labiau nei visokius atmatas, kurių pilnos gatvės, nors šie ir vadinami žmonėmis. ir pažįstų, kaip Jūs sakote, "šunų mamų", kurios nusipelno žyyymiai daugiau pagarbos negu kai kurios vaikų "motinos".
ir nemanau, kad su savo meile gyvūnams aš kažkam trukdau. o jei kažkas susigalvojo kažkokias ribas, apie kurias net aiškiai parašyti neišeina, kurias neva tokie kaip aš peržengia, tai čia tikrai ne mano problemos.
apskritai, manau, buvo klaida atidaryti tokią temą būtent šitame subforume. nors pritariančių tikrai atsiras. visada atsiranda. tik patys (čios) dažnai nesupranta, dėl ko ir kam pritaria lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 13 liepos 2007 - 07:10
Temos autorei patarčiau nesureikšminti savo reprodukcinių instinktų bei socialinių ritualų biggrin.gif O taip pat ir savo personos.
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2007 07 13, 09:08)
1. mano šuo man nėra vaikas, aš nesu šuns mama, bet esu jo šeimininkė, jis mano augintinis, mylimas, prižiūrimas, puoselėjamas, <...>
ir nemanau, kad su savo meile gyvūnams aš kažkam trukdau. o jei kažkas susigalvojo kažkokias ribas, apie kurias net aiškiai parašyti neišeina, kurias neva tokie kaip aš peržengia, tai čia tikrai ne mano problemos.
2. apskritai, manau, buvo klaida atidaryti tokią temą būtent šitame subforume. nors pritariančių tikrai atsiras. visada atsiranda. tik patys (čios) dažnai nesupranta, dėl ko ir kam pritaria  lotuliukas.gif



QUOTE(Daiva D. @ 2007 07 13, 09:35)
3. Temos autorei patarčiau nesureikšminti savo reprodukcinių instinktų bei socialinių ritualų biggrin.gif O taip pat ir savo personos.


1. Tai kodėl gi esate šeimininkė, savo augintiniui, o ne mama, gal ir jūs suprantate, kad yra riba?
Meilė gyvūnams man, o manau ir niekam, tikrai netrukdo, aš pati labai myliu gyvūnus.
2. O kokiame subforume siūlytumėte atidaryti tokią temą?
3. Žinoma, žmonės turi tik instinktus, o va gyvūnai - sielą, jausmus ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 05:59)
žmogus turi susilaukti daugiau pagarbos, nei bet kuris kitas gyvūnas vien dėl to, kad jis yra žmogus. 



Viešpatie kokia nesąmonė.
Pagarba yra dalykas užsitarnaujamas, o ne įgimtas. Ir jeigu koks žmogus užsitarnauja mažiau pagarbos nei šuo - tai čia jau jo problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2007 07 13, 10:15)
Viešpatie kokia nesąmonė.
Pagarba yra dalykas užsitarnaujamas, o ne įgimtas. Ir jeigu koks žmogus užsitarnauja mažiau pagarbos nei šuo - tai čia jau jo problemos smile.gif


Pagarba žmogui įgimtas dalykas. O gal jūs siūlote negerbti gimusiųjų su negalia, jie juk negali užsitarnauti pagarbos?
Atsakyti
atleiskit, bet tema durna švelniai tariant.. Kokia prasmė? kas nuo to pasikeis? ar jums trukdo? ar maža problemų ant svieto margo? Kas kaip nori tas taip gyvena, nustokim vienąkart kištis į žmonių asmeninius reikalus. man ne kaip skamba kai šuniui sako "ateik pas mamytę", bet tik tiek. Sekundės reikalas. Bile tam žmogui gerai. Kiba problemų daugiau neturit..va klimatas šyla..čia tai problema..
Atsakyti