Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis tik gyvūnas

QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 08:29)
Pagarba žmogui įgimtas dalykas. O gal jūs siūlote negerbti gimusiųjų su negalia, jie juk negali užsitarnauti pagarbos?


Kodėl negali užsitarnauti?
Įgimta pagarba yra tik apskritai gyvybei. Šunims - tame tarpe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 08:56)
1. Tai kodėl gi esate šeimininkė, savo augintiniui, o ne mama, gal ir jūs suprantate, kad yra riba?
Meilė gyvūnams man, o manau ir niekam, tikrai netrukdo, aš pati labai myliu gyvūnus.
2. O kokiame subforume siūlytumėte atidaryti tokią temą?
3. Žinoma, žmonės turi tik instinktus, o va gyvūnai - sielą, jausmus ir t.t.



1. Visos moterys savo augintiniams yra šeimininkės, tik kai kurios gal ir vadina save jų mamom smile.gif ir ką? jeigu kitų neprašo jų taip pat vadinti, tai koks kam skirtumas. man nei šilta, nei šalta. rimtai geriau apie klimato atšilimą pasvarstyt. čia tai jo... Buenos Airėse prisnigo pavyzdžiui.
2. Plepesių smile.gif
3. Kartais taip ir būna. ką padarysi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukė @ 2007 07 13, 08:36)
atleiskit, bet tema durna švelniai tariant.. Kokia prasmė? kas nuo to pasikeis? ar jums trukdo? ar maža problemų ant svieto margo? Kas kaip nori tas taip gyvena, nustokim vienąkart kištis į žmonių asmeninius reikalus. man ne kaip skamba kai šuniui sako "ateik pas mamytę", bet tik tiek. Sekundės reikalas. Bile tam žmogui gerai. Kiba problemų daugiau neturit..va klimatas šyla..čia tai problema..


Va va. Atrodo, kai kurie žmonės neturi daugiau ką veikti, tik kitiems gyvenimą reguliuoti - tu taip galvok, tu šitą mažiau mylėk, aną daugiau mylėk, tą gerbk, to negerbk, taip šnekėk, anaip negalima...
Kiekvienas turim savo požiūrį į gyvenimą. Laisvoj šaly gyvenam, taip sakant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 07:56)
3. Žinoma, žmonės turi tik instinktus, o va gyvūnai - sielą, jausmus ir t.t.

o kas kur taip pasakė? kam čia fantazuoji? biggrin.gif
bet jei nori įsitikinti, kad gyvūnai turi ne tik instinktus, tai įsigyk augintinį ir pamatysi cool.gif o jei turi ir nematai, tai tik tavo bėdos...
Atsakyti
QUOTE(kriziukė @ 2007 07 13, 10:36)
atleiskit, bet tema durna švelniai tariant.. Kokia prasmė? kas nuo to pasikeis? ar jums trukdo? ar maža problemų ant svieto margo? Kas kaip nori tas taip gyvena, nustokim vienąkart kištis į žmonių asmeninius reikalus. man ne kaip skamba kai šuniui sako "ateik pas mamytę", bet tik tiek. Sekundės reikalas. Bile tam žmogui gerai. Kiba problemų daugiau neturit..va klimatas šyla..čia tai problema..

Kas pasikeis?... turbūt niekas, o gaila. "ateik pas mamytę" ir jum skamba ne kaip. Į asmeninius reikalus, kaip kas vadinasi aš nesikišu (neinu prie tokio žmogaus ir nepamokslauju jam, o čia padiskutuoti galiu, nes kas nenori- neskaito), bet pvz: nelegalios gyvūnėlių kapinės nėra asmeninis reikalas. Požiūris į šunį, kaip į žmogų irgi nevisai asmeninis reikalas, nes iš tokio požiūrio išplaukia, kad ir antsnukio jam nereikia ir pavadėlio.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 08:29)
Pagarba žmogui įgimtas dalykas. O gal jūs siūlote negerbti gimusiųjų su negalia, jie juk negali užsitarnauti pagarbos?

ne nu tu tikrai linkus pafantazuoti ar perdėti, prie ko čia šis pavyzdys iš viso, prie ko čia žmonės su negalia? rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 07 13, 10:58)
ne nu tu tikrai linkus pafantazuoti ar perdėti, prie ko čia šis pavyzdys iš viso, prie ko čia žmonės su negalia? rolleyes.gif  g.gif

Atidžiau skaityk, aš kalbu apie pagarbą žmogui. Kad ir koks jis bebūtų jis yra žmogus. Protinę negalią turintis žmogus kažin ar gali savo pastangomis užsitarnauti pagarbą, bet jis žmogus, todėl jis turi būti gerbiamas. Pijokas gatvėje irgi žmogus - alkoholizmas - liga, o dėl ligos nustoti gerbti netinkama.
Gyvūnai mūsų draugai už tai juos mylime ir jie mums nuoširdžiai atsako tuo pačiu, bet jie visgi lieka gyvūnais ir kai tai pamirštame, kai gyvūnas tampa svarbiau už žmogų, tai negerai.
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2007 07 13, 09:37)
Kodėl negali užsitarnauti?
Įgimta pagarba yra tik apskritai gyvybei. Šunims - tame tarpe biggrin.gif

Ir katėms Manjana,ir visiems kitiems gyvūnams, tame tarpe ir ne naminiams mirksiukas.gif netikiu, kad savo katinus myli mažiau negu šunis schmoll.gif
Ir aš myliu savo gyvūnus. Ir vaikus myliu wub.gif Ir man vienas kitam netrukdo schmoll.gif Ir tikrai savo katinėlius myliu labiau už kažkokį girtuoklį, pragėrusį šeimą, ir namus, ir vaikus. Ir ką tokį reikia gerbti blink.gif . kai jis pats negerbia nieko schmoll.gif
Sutinku su Manjana pagarbą reikia užsitarnauti.
Tai dabar man Lukne, pasakyk ar mes jau nenormalūs, jeigu labai verkėm ir gailėjom netekę savo pekinuko verysad.gif savo vyro dar nebuvau mačiusi taip verkiant (šunelis MIRĖ ant jo rankų). Jis neverkė savo tėvo, apie mirusius nereikia kalbėti blogai, tai ir nekalbėsiu unsure.gif
Arba mano tėtis, radęs savo suvažinėtą katinėlį, balsu raudojo. Jis, pagyvenęs žmogus, negalėjo duobės jam iškasti (savo valdoj), verkė ant kastuvo pasirėmęs verysad.gif
tai jau mes čia nenormalūs kažkokie blink.gif
Ir va parasineši tą pūkų kamuoliuką namo mažą mažulytį. Augini, rūpiniesi, gydai. Ir visa tai puikiai gali daryti su savo vaikais.
Pamenu, kai nupirkau savo dukrytei degučius( labai norėjo), paskiau, matai kokie jie mažyčiai, dabar tu esi jų mama ir privalai jais rūpintis. smile.gif Ir rūpinasi ir myli wub.gif
todėl šita tema tikrai žeidžia visus gyvūnų mylėtojus wub.gif ir labai abejoju ar tu Lukne pati myli nors vieną gyvūną schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2007 07 13, 11:08)

Tai dabar man Lukne, pasakyk ar mes jau nenormalūs, jeigu labai verkėm ir gailėjom netekę savo pekinuko  verysad.gif savo vyro dar nebuvau mačiusi taip verkiant (šunelis MIRĖ ant jo rankų). Jis neverkė savo tėvo, apie mirusius nereikia kalbėti blogai, tai ir nekalbėsiu  unsure.gif



Normalumo aš nenustatinėju. Kai netekau savo koli irgi verkiau ir ne vieną dieną. Bet kai dėl šuns liejamos ašaros labiau nei dėl tėvo... Va apie ką aš ir sakau, kad gyvūnas neturi užimti žmogaus vietos.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 09:07)
Atidžiau skaityk, aš kalbu apie pagarbą žmogui. Kad ir koks jis bebūtų jis yra žmogus. Protinę negalią turintis žmogus kažin ar gali savo pastangomis užsitarnauti pagarbą, bet jis žmogus, todėl jis turi būti gerbiamas. Pijokas gatvėje irgi žmogus - alkoholizmas - liga, o dėl ligos nustoti gerbti netinkama.
Gyvūnai mūsų draugai už tai juos mylime ir jie mums nuoširdžiai atsako tuo pačiu, bet jie visgi lieka gyvūnais ir kai tai pamirštame, kai gyvūnas tampa svarbiau už žmogų, tai negerai.

aš ir skaitau atidžiausiai smile.gif tik nesuprantu iš kur pas tave tokios mintys? kur šunų augintojai parašė, kad jų augintinis svarbiau už žmogų? parašė, tik kad myli savo šunis vienodai, kaip šeimos narius, o tai jau skirtumas... o jei parašė, kad jam jo šuo svarbiau už kažkokią padugnę, prisigėrusią ir gulinčią gatvėje, ar už motiną, kuri nužudė savo vaikus, tai man regis natūralu ir nėra prie ko kabintis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 07 13, 11:19)
aš ir skaitau atidžiausiai smile.gif tik nesuprantu iš kur pas tave tokios mintys? kur šunų augintojai parašė, kad jų augintinis svarbiau už žmogų? parašė, tik kad myli savo šunis vienodai, kaip šeimos narius, o tai jau skirtumas... o jei parašė, kad jam jo šuo svarbiau už kažkokią padugnę, prisigėrusią ir gulinčią gatvėje, ar už motiną, kuri nužudė savo vaikus, tai man regis natūralu ir nėra prie ko kabintis? g.gif


Man nenatūralu. Moteris šuns mama - man nenatūralu. Tėvas, mylimas mažiau nei šuo - man nenatūralu. O pijokas irgi žmogus ir dar labai sunkiai sergantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luknė: 13 liepos 2007 - 09:29
QUOTE(Luknė @ 2007 07 13, 09:28)
Man nenatūralu. Moteris šuns mama - man nenatūralu. Tėvas, mylimas mažiau nei šuo - man nenatūralu. O pijokas irgi žmogus ir dar labai sunkiai sergantis.

yra tokių tėvų, kurie tikrai neverti Tėvo vardo, negi nežinai, nesusidūrei, negirdėjai apie tokius?
o kaip siūlai visada save vadinti, šuniuko akivaizdoje? "mažyti, eikš pas šeimininkėlę, pas rūpintojėlę, pas globėjėlę, pas savo geradarę" biggrin.gif nu žinok irgi juokingai skamba ax.gif aš beveik visada sakau, kad važiuojam pas dedukus, eikš pas mamytę, tėtukas tuoj pareis... nu ir ką? taigi neprakeiksmais mėtausi, kad jau taip kažkam ausį rėžia ax.gif bent jau mano šuniukas mažiukas, kaip lėlytė, su bantuku, jis žinoma šuo, bet kartu ir pusiau žmogiškas toks, jis daug daugiau mus kopijuoja ir elgiasi žmogiškai, nei šuniškai. Šuniška pas jį tik tai, kad žymi teritoriją lauke ir nevalgo su stalo įrankiais biggrin.gif
o svarbiausia, kad tikrai mano šuniuko biologinei mamai jinai visai vienodai, kol buvo mažutė, tai mylėjo, maitino, o va jei būtų likusi prie tos mamos kalės užaugusi, tai turbūt net maistą iš jos bliūdelio vogtų, ot tai mama biggrin.gif mama, draugė, užtarėja, globėja jai esu aš ir tuo didžiuojuosi, nes mano augintinė yra nepakartojama, daugiau tokios nebus ir niekas augiau tokios neturi wub.gif
Atsakyti