Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas-6

Prasom visas i naujus namučius

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema

Labai issamiai ir aiskiai apie dekupazho technikas rasite čia
serveteles ir priemones perkame iš čiadekupazho kursai organizuojami ir serveteliu galite įsigyti čia
o čia rasite nemažai žurnalų apie dekupažą smile.gif

Forumas, kur rasit pamokas su nuotraukom kaip dekupažinti.
http://www.craftladi...i-darot-vf4.htm

video pradedančiąjam
http://wideo.gazeta....,0,3867817.html

video kaip daryt suskilinėjimus su vienakomponenčiu krakle
http://wideo.gazeta....,0,3983509.html

čia dekupažas ant medžiagos
http://photofile.ru/...008176/#breadcr

user posted image

Lauksim nauju darbelių nuotraukėlių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirenute: 13 liepos 2007 - 07:44
QUOTE(nighttingale @ 2007 07 12, 19:31)
ar kam teko dekupažinti stiklinį daiktą nedažytą?  g.gif

man teko...ir visai neseniai mirksiukas.gif stai rezultatas:
user posted image
tik as dar su stiklo mediumu ant virsaus tepiau, kad plauti butu galima...tai po koki 1mm placiau nei piesinukas lakavau, kad vanduo pro niekur neprasisunktu. Bet tik prikisus nosi matosi, kad lako krastelis islindes...be to, jis skaidrus, tai viskas ok atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 07 13, 09:54)
man teko...ir visai neseniai mirksiukas.gif stai rezultatas:
user posted image
tik as dar su stiklo mediumu ant virsaus tepiau, kad plauti butu galima...tai po koki 1mm placiau nei piesinukas lakavau, kad vanduo pro niekur neprasisunktu. Bet tik prikisus nosi matosi, kad lako krastelis islindes...be to, jis skaidrus, tai viskas ok atrodo mirksiukas.gif

kaip grazu wub.gif

a galima naudoti dekupazui nebutinai tas serveteles kur cia ale specialiai pardavineja, o pvz paprasciausias is prekybos centro kur ant stalo dedam? blush2.gif

a kas per daiktas stiklo medus ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 07 13, 10:58)
kaip grazu  wub.gif

a galima naudoti dekupazui nebutinai tas serveteles kur cia ale specialiai pardavineja, o pvz paprasciausias is prekybos centro kur ant stalo dedam?  blush2.gif

a kas per daiktas stiklo medus ? biggrin.gif

mes dazniausiai ir naudojam tas serveteles is prekybos centru, kur ant stalo normalus zmones deda lotuliukas.gif o spec. dekupazui yra skirtas dekupazo popierius, taip pat ryzinis popierius. O stiklo mediumas yra spec. priemone dekupažui vietoj lako naudojama.
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 07 13, 10:14)
mes dazniausiai ir naudojam tas serveteles is prekybos centru, kur ant stalo normalus zmones deda lotuliukas.gif o spec. dekupazui yra skirtas dekupazo popierius, taip pat ryzinis popierius. O stiklo mediumas yra spec. priemone dekupažui vietoj lako naudojama.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
stiklo medus perskaiciau,tai ir galvoju ci daba kas blink.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
o cia mano ant stiklinio indelio daryta su stiklo mediumu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2007 07 13, 10:24)
o cia mano ant stiklinio indelio daryta su stiklo mediumu
user posted image

kaip thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

ax.gif

ruosiuosi jau moraliskai ir as dekupazinti, nes nu nerealiu dalykeliu galima namuciams papuosti pasidaryti
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2007 07 13, 11:24)
o cia mano ant stiklinio indelio daryta su stiklo mediumu
user posted image

sirenut, o tu su paciu stiklo mediumu iskart ir servetele klijavai, ar pirma su paprastais klijais lipinai servetele, o paskiau stiklo mediumu uztepei? Ir ar stiklo mediuma tepei tik kur paveikslelis, ar visa indeli uzlakavai? labai grazus taviskis indukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 07 13, 10:42)
sirenut, o tu su paciu stiklo mediumu iskart ir servetele klijavai, ar pirma su paprastais klijais lipinai servetele, o paskiau stiklo mediumu uztepei? Ir ar stiklo mediuma tepei tik kur paveikslelis, ar visa indeli uzlakavai? labai grazus taviskis indukas wub.gif

Ačiū už pagyrimus
Servetele iš kart ir klijavau stiklo mediumu, tepiau ant viršaus, ir šiek tiek dar už paveikslelio, bet tepiau pora kartu, nes pirma karta kazkaip negraziai ten buvo užsitepe, antra karta lygiau užsitepė ir paskui dar prikepinau orkaitėj.
Atsakyti
oho kaip fainiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2007 07 13, 10:55)
Ačiū už pagyrimus
Servetele iš kart ir klijavau stiklo mediumu, tepiau ant viršaus, ir šiek tiek dar už paveikslelio, bet tepiau pora kartu, nes pirma karta kazkaip negraziai ten buvo užsitepe, antra karta lygiau užsitepė ir paskui dar prikepinau orkaitėj.

grazu grazu grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Gerai, parodysiu ir aš jum čia vieną vazikę (dukra su mano pagalba darė). Klijuota buvo su labai atskiestu lipalu (beveik vandeniu), po to dengta stiklo dažais- vitražiniai bespalviai. Apie juos aš anksčiau kalbėjau nesikartosiu. Dažais reikia labai atsargiai dengti, kad už servetėlės kraštų neišeitų daugiau kaip 1mm. Po to vaza iškaitinama orkaitėje ir viskas galima, plauti. Tiesa čia dar buvo kombinuota su stiklo dažais ir kontūru.
user posted image
Atsakyti