Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

user posted image

istiesu wub.gif padazyta


Indijaa, koki piestuka pirkai? kiek mokejai? ar patiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 08 22, 17:00)
aha mano pacios akys zalios ir man nelabai tinka tokia spalva....
va nusipirkau ta manhatan 69 spalvoslupdazi, kaipir rekomendavo F_A ...ir balta piestuka akims... veliau gzal pasidazysiu irnusifotkinsiu ivertinimui...

O geras bigsmile.gif kaip tau tas lupdazis ant lupu atrodo? labai raudonas? rolleyes.gif beja juodoje pakuoteje pirkai ane? Nagi labai laukiam foto ax.gif biggrin.gif
P.S. o kokios firmos piestuka balta pirkai? mastau ir as isbandyti g.gif
Papildyta:
Nu dar pasigirsiu blush2.gif vakar nusipirkau Chanel vandeninius seselius "Ombre d'eau" tokios burgundiskos spalvytes ir Chanel "teint innocence" kompaktine/kremine pudryte ax.gif Bet tai zinokit kaip sunku pasidazyt tais seseliais doh.gif praeis nemazai laiko kol iprasiu, nesu nieko panasaus niekada turejusi smile.gif
Spalva seseliuku trecia is desines:
user posted image

O pudryte atrodo sitaip:
user posted image

Idomu kaip cia bus su mano tokia jautria oda... g.gif
Atsakyti
Sveikos, pirkau manhatan balta piestuka... manhatan piestuku kokybe mane tenkina, nes turiu juoda jau metus , nenusivyliau, sita pabandziau irgi neblogas labai.... aisku turbut brangesni dar geresni, kolkas tenkinuos tokiais....
Manhatan, aha lupdazis raudonas, bet ne toks kaip nagu lakas... bet spalva ziauriai grazi...tokia saldi prisirpusi....tik va mano lupa virsutine labai suploneja, galvoju gal reikia piestuka nusipirkt,bandziau ir paprasta blizgi ant virsaus.... foto imesiu, kada iseis graziai kokybiskai pasidazyt, nes dabar ranka dar truputi neigudusi.... dar vat idomu su kuo antakius padazyt seseliais,piestuku....einu atsiliepimu ieskot... nes pastebejau, kad antakiai nelabai kazkokie

kaip idomiai vandeniniai seseliai...nu bandyk bandyk, rezultata bus idomu pamatyt labai:)
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 08 23, 11:12)
Sveikos, pirkau manhatan balta piestuka... manhatan piestuku kokybe mane tenkina, nes turiu juoda jau metus , nenusivyliau, sita pabandziau irgi neblogas labai.... aisku turbut brangesni dar geresni, kolkas tenkinuos tokiais....
Manhatan, aha lupdazis raudonas, bet ne toks kaip nagu lakas... bet spalva ziauriai grazi...tokia saldi prisirpusi....tik va mano lupa virsutine labai suploneja, galvoju gal reikia piestuka nusipirkt,bandziau ir paprasta blizgi ant virsaus.... foto imesiu, kada iseis graziai kokybiskai pasidazyt, nes dabar ranka dar truputi neigudusi.... dar vat idomu su kuo antakius padazyt seseliais,piestuku....einu atsiliepimu ieskot... nes pastebejau, kad antakiai nelabai kazkokie

kaip idomiai vandeniniai seseliai...nu bandyk bandyk, rezultata bus idomu pamatyt labai:)

Pasifotkinau vakar su tais seseliais, tik neatsinesiau fotkiu sian parodyt ax.gif Kita savaite imesiu mirksiukas.gif
O siaip perziurejau 2007 m. dizaineriu rudens kolekcijas. Ka as zinau, daugumos makiazai neispudingi...
Lanvin:
user posted image
L. Vuitton:
user posted image
Nina Ricci:
user posted image
Hermes:
user posted image
Papildyta:
Tesiant tema...
Stella McCartney:
user posted image
YSL:
user posted image
Christian Lacroix:
user posted image
Valentino:
user posted image
C. Dior (cia kazkas jau idomiau):
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sweikos 4u.gif perskaičiau visą jūsų temą,tikrai radau gerų patarimų,bet gavusi tiek info susipainiojau blush2.gif tai va,norėčiau sužinoti ką naudoti ryte?kad atrodytum natūraliai ir gražiai:) ar užtenka krem pudros ar kokios kitos?na suprantu tušas,lengvas lūpų blizgis,o kaip dėl akių šešėlių?būsiu dėkinga už info wub.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 24, 09:33)

man klaikiai atrodo,kai matosi natralūs antakiai ir virš jų dar piršto storio linija blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 08 25, 03:51)
sweikos 4u.gif perskaičiau visą jūsų temą,tikrai radau gerų patarimų,bet gavusi tiek info susipainiojau blush2.gif  tai va,norėčiau sužinoti ką naudoti ryte?kad atrodytum natūraliai ir gražiai:) ar užtenka krem pudros ar kokios kitos?na suprantu tušas,lengvas lūpų blizgis,o kaip dėl akių šešėlių?būsiu dėkinga už info wub.gif


Man atrodo, čia skonio dalykas ax.gif

Dažniausiai eidama į darbą akis dažausi ir šešėliais, dėl lūpų blizgio lengvumo sunku pasakyti, nes jis rusvo atspalvio, būna ir skaistalai, kompaktinė pudra, krempudrą tepu, kai atsiranda ką maskuoti, nors kartais tik tušu blakstienas pasidažau blush2.gif Šiaip darbe turiu dėvėti oficialią aprangą, todėl visai natūralus makiažas, mano supratimu, čia ne visai tinka. O jei darbo apranga laisvesnė, tai ir makiažas gali būti atitinkamas ax.gif
Atsakyti
na tada suprantama kad pas jus reikalingas kitoks makiazas:) o kaip as nedirbu,i paskaitas einu,tai man nereikia manau daug dazytis:)nes paprasciausiai ir laiko nelieka,daznai pramiegu lotuliukas.gif
Atsakyti
Indijaa idek foto kaip tau iseina su tuo baltu piestuku issidazyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 08 25, 03:51)
sweikos 4u.gif perskaičiau visą jūsų temą,tikrai radau gerų patarimų,bet gavusi tiek info susipainiojau blush2.gif  tai va,norėčiau sužinoti ką naudoti ryte?kad atrodytum natūraliai ir gražiai:) ar užtenka krem pudros ar kokios kitos?na suprantu tušas,lengvas lūpų blizgis,o kaip dėl akių šešėlių?būsiu dėkinga už info wub.gif

Is tiesu skonio reikalas mirksiukas.gif siaip visai smagiai atrodo ryte pasidazius svelniu rusvu atspalviu seseliais mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Stigma @ 2007 08 25, 14:13)
man klaikiai atrodo,kai matosi natralūs antakiai ir virš jų dar piršto storio linija blink.gif  doh.gif

Cia juk podiumo makiazas ax.gif
Atsakyti
Kaip teisingai maskuoti juodus ratilus po akimis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2007 08 27, 19:01)
Kaip teisingai maskuoti juodus ratilus po akimis?  g.gif

Nusipirk specialu maskuokli paakiams mirksiukas.gif
O pamokele, kaip tai padaryt CIA
Atsakyti