Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Alaja @ 2007 08 31, 16:04)

sitas patiko:)
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 30, 16:19)
Nusprendziau, kad ir cia reik papasakot si ta idomesnio ax.gif Jei jusu lupos plonos, labai  raudonos ar dantukam iki baltumo siek tiek truksta, geriausia iseitis yra melsvu/turkio atspalviu lupu blizgesiai thumbup.gif
Mano nuomone melynas blizgis turetu but kiekvienos makiazo myletojos kosmetinej  thumbup.gif  Ka jis daro? Visu pirma jis sumazina ir subalansuoja naturalu lupu raudonuma bei suteikia lupoms grazu "permatomumo" efekta  wub.gif  Melynu/turkio spalvos lupu blizgiai yra analogai skaidriems (permatomiems) lupu blizgiams, tik efektas del melsvo atspalvio gaunas kurkas "permatomesnis". Melyni lupu blizgiai nedaro lupu melynomis Lupos gaunas lyg permatomos ir daugeliu atveju atrodo putlesnes  ax.gif  Kitas dalykas, su siuo blizgesiu dantys atrodo baltesni  biggrin.gif  Skaiciau, kad Gwen Stefani visada ant raudono lupdazio deda melsva blizgesiuka  rolleyes.gif  Siulau visoms pabandyt, vdrug patiks!  mirksiukas.gif
user posted image

P.S. Jei kas matet Lietuvelej pirkt melsvu blizgiu, parasykit mirksiukas.gif  4u.gif


Man labai idomu, kuri moteris yra nepatenkinta naturaliai raudonomis lupomis blink.gif ?

P.S. Nusipirkau siandien ta pirmaji Dior
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 31 rugpjūčio 2007 - 22:14
QUOTE(mexica @ 2007 08 31, 23:11)
Man labai idomu, kuri moteris yra nepatenkinta naturaliai raudonomis lupomis  blink.gif ?

P.S. Nusipirkau siandien ta pirmaji Dior

turiu draugiu, kurios kankinas su naturaliai raudonom lupoim, nes raudonumas pro bet koki lupdazi prasimusa doh.gif Na pasakok kaip tas Dior? g.gif Jis su blizguciais ar be? Gal foto kokia parodytum, kaip "gyvai" atrodo? ax.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(efyra @ 2007 08 31, 16:26)
aš irgi visada norėjau, kad lūpos atrodytų taip kaip juodaodžių, tai tamsiai rudu blizgiu tepdavau, bet nesigaudavo, o čia pasirodo mėlyno reikėjo, tai vakar užtepiau ant lūpų nenaudojamus mėlynus neblizgius šešėlius ir ant viršaus bespalvio blizgesio ir gavau tai ko seniai norėjau  bigsmile.gif  o jau galvojau mėlynlūpe pavirsiu  lotuliukas.gif

Kaip sauniai sugalvojai!! thumbup.gif
Atsakyti
Dioras realiai atrodo lygiai toks pats kaip toj fotkej. Esu ne lietuvoj, taigi negaliu surengti fotoreportazo. smile.gif
grizus pasistengsiu.
Siaip man patinka, nes yra riebus, lipnus ir ilgai laikosi. mano lupos siaip labai putlios, tai pasitepus net nebe naturaliai putlios atrodo doh.gif Bet vakarui super. Nors ir diena del spalvos neutralumo laisvai galima naudoti. spalva man labai patinka.
Jis neturi stambiu blizguciu kaip guerlain ar tas antras dior'as, rinkausi toki specialiai, nes labai nemegstu tu blizguciu schmoll.gif
Dar nusipirkau koralini sephora blizgesi, tik neisbandziau. labai grazu spalvyte turetu buti. g.gif smile.gif seniai tokios ieskojau, bet kitos firmos nieko net panasaus neturejo, tik sephora ir ysl, bet ysl labai daug blizguciu buvo doh.gif
Atsakyti
Cia keletas ,stilius vienodas.
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2007 09 06, 10:03)
Cia keletas ,stilius vienodas.
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Aishwaryai biski skaistalu padaugino doh.gif
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 08 31, 17:26)
aš irgi visada norėjau, kad lūpos atrodytų taip kaip juodaodžių, tai tamsiai rudu blizgiu tepdavau, bet nesigaudavo, o čia pasirodo mėlyno reikėjo, tai vakar užtepiau ant lūpų nenaudojamus mėlynus neblizgius šešėlius ir ant viršaus bespalvio blizgesio ir gavau tai ko seniai norėjau  bigsmile.gif  o jau galvojau mėlynlūpe pavirsiu  lotuliukas.gif


hehe biggrin.gif
pasakysiu kaip aš darau: kai tepu veiduką kremine pudryte, tepu ir lūpas. o paskum ant viršaus bespalvį blizgį biggrin.gif

neturiu spalvotų blizgių išvis, bet užtat turiu kelis bespalvius doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 09 07, 13:55)

labai idomus straipsniukas, bet toks makiazas (akiu) tinka toms, kuriu akys kiek tolokai viena kitos mirksiukas.gif
Atsakyti
geriau patarkit koki makiaza daryt toms kas turi apvaloka veiduka, na ne toks labai apvalus, bet... blush2.gif aciu
Atsakyti
dar vienas bigsmile.gif

user posted image


O čia - ką reiškia tos A B C D raidės ax.gif

user posted image
Atsakyti