Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(floris @ 2007 07 18, 10:04)
labutis.prasau pagalbos.kita savaitgali einu i vestuves.reikia makijazo.problema tame,kad uzkrite virsutiniai vokai.kaip juos paslepti.bandziau seseliuoti isorini akies kampa,kazkaip neiseina graziai/nevienodai/nezinau ar ji kelti aukstyn ar pagal akies forma dazyti?siaip akys nedideles ir melynos i pilkuma.ruda spalva visai netinka,atrodau kaip nusiverkusi.

ir pas mane tas pats su virsutiniu akies voku.tai as vidini akies kamputi padazau baltu seseliu,voka padengiu pilku perlamutru,o isorini kamputi uztamsinu juodu seseliu.tada ta uzkritusia voko dali lengvai perbraukiu baltu seseliu,baltas seselis ji optisakai pakelia.
Atsakyti
QUOTE(Jaunikla @ 2007 07 21, 00:29)
Ir dar...ar yra koks pagrindas, kaip seseliu lumene  - kad makiazas "nenuplauktu: gale vakarelio g.gif Visada griztu "nubegus", o jei dar Soku ir buna karsta doh.gif  unsure.gif

Apie kitus dalykus nepatarsiu, bet kai pirkau šešėlių pagrindą, klausiau, ar yra ir visam veidui - sakė, kad yra, ir rodė... bet aš tuo metu nepirkau. Pavadinimo nepamenu, bet nėra prie tos tradicinės kosmetikos stenduose, kažkur atskirai ir brangesnė buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 07 22, 20:48)
Apie kitus dalykus nepatarsiu, bet kai pirkau šešėlių pagrindą, klausiau, ar yra ir visam veidui - sakė, kad yra, ir rodė...

čia gal tie vadinami makiažo pagrindai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 07 23, 09:04)
čia gal tie vadinami makiažo pagrindai ?  g.gif

aga, arba dar vadina makiazo bazem smile.gif as asmeniskai nenaudoju, bet jei reik kad veido oda atrodytu nepriekaistingai ir gerai laikytusi makijazas, kodel ne ax.gif
Papildyta:
Imetu keleta makiazu:
user posted image
user posted image
user posted image

Kaip teisingai uzsitepti bronzanta:
user posted image

www.gidi.ie/Personal/Make-up_Bronzer.htm


Papildyta:
Kazkada kazkas manes klause kokius seselius rinktis, kad geriausiai isrysketu akiu spalva 4u.gif Imetu foto spalvu rato. Jusu akis labiausiai isryskins tokios spalvos seseliai, kurie yra priesais spalva, kurios yra jusu akys, kaip pvz, jeigu jusu akys pilksvai zalsvos, jas labiausiai isryskintu rusvi bei roziniai seseliai smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 03, 14:32)
aga, arba dar vadina makiazo bazem smile.gif as asmeniskai nenaudoju, bet jei reik kad veido oda atrodytu nepriekaistingai ir gerai laikytusi makijazas, kodel ne ax.gif
Papildyta:
Imetu keleta makiazu:



dekui uz nuoroda, kaip tepti bronzanta - to man labai reikejo:)
Atsakyti
tik dirbtines blakstienos man jau vaizda gadina - per daug nenaturaliai atrodo.

http://img165.images...mage=096jk5.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 04 rugpjūčio 2007 - 00:32
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 04, 01:29)
tik dirbtines blakstienos man jau vaizda gadina - per daug nenaturaliai atrodo.

http://img165.images...mage=096jk5.jpg

Siaip tai labai grazu, tik man irgi blakstienos uzkliuvo ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 06, 09:55)

thumbup.gif labai labai grazu!!
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 06, 11:18)
thumbup.gif labai labai grazu!!


manau,kad gali pabandyti pasidaryti toki makiaza- neatrodo labai sudetingas:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 06, 10:22)
manau,kad gali pabandyti pasidaryti toki makiaza- neatrodo labai sudetingas:)

Mano isivaizdavimu akys apvestos juodu ar tamsiai pilku piestuku ir piestuko linija tiesiog susvelninta sepeteliu rolleyes.gif auksiniai seseliai, roziniai skaistalai, kremine pudryte, grazi veido oda (arba fotoshop'as) ir baigta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 06 rugpjūčio 2007 - 09:26
Na imetu ir as dar keleta siu metu dizaineriu makiaziuku:
Angelo akys (balsvi perlo blizgumo seseliai akiu kampuciuose):
user posted image
user posted image

A la naturali (kam ryskus makijazas, jei ir taip esi grazi):
user posted image
user posted image

Madmuazele (svelniai rozines lupos ir svytintis rausvi skruostai):
user posted image
user posted image
Atsakyti