Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

QUOTE(Kelsey @ 2007 08 13, 14:13)
jei mes apie ta pati filmuka galvojam tai va jis
http://www.youtube.c...U...ted&search=

gal dar kas nors bus nemates smile.gif

buvau nemaciusi - nustebino galutinis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 08 14, 12:45)
Mano požiūriu pailgino tam, kad atitiktų tokį ne patį smulkiausią veidelį, ir akis, lūpas tam didino, kad proporcingai gautųsi.


Tai va taip ir gaunasi, kad visas tik šlifuoja pagal vieną standartą, kad tik kuo mažiau individualumo liktų doh.gif Nes trumpas kaklas irgi individualu... biggrin.gif
Atsakyti
Visai simpatiskas akiu makiazas ax.gif
user posted image

O cia vienas mano mylimiausiu ir dazniausiai daromu makiazu wub.gif
user posted image

Ech grazu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 20 rugpjūčio 2007 - 09:22
Blakstienos tobulos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 08 20, 09:54)
Blakstienos tobulos  wub.gif

ir matosi,kad naturalios,o ne priklijuotos 4u.gif
nekenciu blakstienu tusu reklamu kur reklamuoja tusa,o blaksienos ant tiek nenaturaliai atrodo,kad siaubas doh.gif
va cia pvz.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2007 08 20, 13:43)
ir matosi,kad naturalios,o ne priklijuotos 4u.gif
nekenciu blakstienu tusu reklamu kur reklamuoja tusa,o blaksienos ant tiek nenaturaliai atrodo,kad siaubas doh.gif
va cia pvz.
user posted image
user posted image

bet graziai priklijuotos, nesakykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 20, 13:51)
bet graziai priklijuotos, nesakykit ax.gif


O perkant tušą tatai didelė paguoda biggrin.gif
Atsakyti
Na ka, gali nepirkt jokiu tusu, tik isigyt priklijuojamas blakstienas ir kaip lelyte vaikscioti lotuliukas.gif
Tik vat kodel niekur neperspeja, kad cia ne tuso, o priklijuojamu blakstienu reklama g.gif reiktu kreiptis i vartotoju teisiu apsaugos agentura biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 20, 13:26)
Na ka, gali nepirkt jokiu tusu, tik isigyt priklijuojamas blakstienas ir kaip lelyte vaikscioti lotuliukas.gif
Tik vat kodel niekur neperspeja, kad cia ne tuso, o priklijuojamu blakstienu reklama g.gif reiktu kreiptis i vartotoju teisiu apsaugos agentura biggrin.gif

bet reik pirma irodyt,kad cia netikros blakstienos ir jos atrodo taip ne tuso pagalba,o priklijuojamu blakstienu smile.gif
Atsakyti
Makiazas rausvaplaukems:
user posted image

Lupdaziu spalvytes, tinkancios rausvaplaukems, raudonplaukems ir vidutinio tamsumo blondinems (pagal Tomi Gion):
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 20 rugpjūčio 2007 - 14:22
QUOTE(F_A @ 2007 08 20, 16:16)
Lupdaziu spalvytes, tinkancios rausvaplaukems, raudonplaukems ir vidutinio tamsumo blondinems (pagal Tomi Gion):


aš vat neturiu ir iš tikrųju niekad nesu turėjusi lūpdažio bigsmile.gif bet kažkodėl pastaruoju metu mano mintys pradėjo suktis apie jį. norėčiau pabandyt kūno spalvos lūpdažį ir su juo naudočiau bespalvį blizgesį rolleyes.gif tik absoliučiai nieko neišmanau apie lūpdažius ir net nežinau į kurią pusę žiūrėt biggrin.gif
Papildyta:
va čia labai graži spalvytė rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 08 20, 18:20)
aš vat neturiu ir iš tikrųju niekad nesu turėjusi lūpdažio  bigsmile.gif  bet kažkodėl pastaruoju metu mano mintys pradėjo suktis apie jį. norėčiau pabandyt kūno spalvos lūpdažį ir su juo naudočiau bespalvį blizgesį  rolleyes.gif  tik absoliučiai nieko neišmanau apie lūpdažius ir net nežinau į kurią pusę žiūrėt  biggrin.gif
Papildyta:
va čia labai graži spalvytė  rolleyes.gif

user posted image


dazantis tokiu lupdaziu, tiksliau darant "pieno lupas", reikia ryskinti labiau akis, nes kitaip lavonelis busi:)
Atsakyti