Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(vijoleta20 @ 2008 04 21, 18:56)
mano baciokai


kokie fainulkos. Pasidalink prašau paslaptimi, kur pirkai. ax.gif
Atsakyti
pirkau klaipedos urpejoje h.manto gatvej prie zemaitijos cia kur yra. mokejau 95 litukus smile.gif
Papildyta:
vat cia ir susiduria nuomoniu skirtumai smile.gif as kaip tik tik smailiu norejau, neaukstu kulniuku, blizgiu smile.gif
Atsakyti
na tai super, juk tau juos nešioti... smile.gif
Atsakyti
as kiek perziurejau, tai man graziausi bateliai visi, kurie atviru priekiu ax.gif bet kad vat negraziai tie pirstukai po to kyso is po sukneles... g.gif

[attachmentid=140051]
Atsakyti
QUOTE(misbeliever @ 2008 04 21, 22:33)
as kiek perziurejau, tai man graziausi bateliai visi, kurie atviru priekiu  ax.gif  bet kad vat negraziai tie pirstukai po to kyso is po sukneles... g.gif

[attachmentid=140051]


Oi, man tokie bateliai kaip tik labai labai wub.gif
Atsakyti
kadangi mano suknele bus neilga, tai manau bateliai su atviru priekiu atrodys labai neblogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Angie_Kiras @ 2008 04 22, 10:02)
Oi, man tokie bateliai kaip tik labai labai  wub.gif



man šitie ir labai faini.... superiniai 4u.gif
Atsakyti
http://www.ellaparkb...loriffics-Shoes
Atsakyti
kur Vilniuje nusipirkti batelius cry.gif cry.gif Visose parduotuvese buvau sad.gif
Dieve, neimanoma nieko rasti pas mus doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif Nei papuosalu, nei bateliu... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2008 04 22, 14:29)
kur Vilniuje nusipirkti batelius cry.gif  cry.gif Visose parduotuvese buvau sad.gif
Dieve, neimanoma nieko rasti pas mus  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Nei papuosalu, nei bateliu... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  cry.gif



Su bateliais, tai tikra problema Lietuvoje...

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti