Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kalbat/ pasitariat su vyrais?

kartais tariuosi, bet galu gale vistoiek nusprendziu pati visada
Atsakyti
Kai depiliuojuosi MB nera mates, tik yra pasakes kaip jam patinka bikini zona blush2.gif Stengiuosi daryti kai jo nera namuose.
Kaukes veidui irgi stengiuosi daryti kai jo nera, bet nevisada gaunasi.
Yra pasakes kaip jam patinka mano plaukai, spalva, ilgis, patinka kad jie yra banguoti. Karta istiesinau tai liko nepatenkintas doh.gif tai nieko nekeiciu o ir paciai patinka kaip yra.
Kartais paklusia (dabar jau zino) o kam tu nesi kavos tirscius i vonia? biggrin.gif
Jei bunam kartu apsipirkti, tai visada paklausia, gal tau reikia ko nors is kosmetikos.
Mano priemoniu neima smile.gif
Del makiazo pastabu negaunu, tik kartais (tame ir fainumas, kad ne daznai, nes butu kaip malda) apziurejes veida, plaukus pasako kad tu visada labai graziai atrodai.

O kas liecia drabuziu ir batu, jis mano asmeninis stilistas. Jis skoni turi pavydetina, ir kas svarbiausia, jis sugeba primest ta daikta dar ant pakabos, o man jis fui, o kai pamatuoju, pati stebiuosi, kad puikiai ziurisi.
Arba dar nemates daikto, sedi pvz. namuose ir sako tau reikio to ar ano, tokio modelio, spalvos, tau labai tiks.
Situ jo talentu dziaugiuosi, tai net bijau kazka viena pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2009 06 25, 16:08)
Kai depiliuojuosi MB nera mates, tik yra pasakes kaip jam patinka bikini zona  blush2.gif Stengiuosi daryti kai jo nera namuose.
Kaukes veidui irgi stengiuosi daryti kai jo nera, bet nevisada gaunasi.
Yra pasakes kaip jam patinka mano plaukai, spalva, ilgis, patinka kad jie yra banguoti. Karta istiesinau tai liko nepatenkintas  doh.gif  tai nieko nekeiciu o ir paciai patinka kaip yra.
Kartais paklusia (dabar jau zino) o kam tu nesi kavos tirscius i vonia?  biggrin.gif
Jei bunam kartu apsipirkti, tai visada paklausia, gal tau reikia ko nors is kosmetikos.
Mano priemoniu neima  smile.gif
Del makiazo pastabu negaunu, tik kartais (tame ir fainumas, kad ne daznai, nes butu kaip malda) apziurejes veida, plaukus pasako kad tu visada labai graziai atrodai.

O kas liecia drabuziu ir batu, jis mano asmeninis stilistas. Jis skoni turi pavydetina, ir kas svarbiausia, jis sugeba primest ta daikta dar ant pakabos, o man jis fui, o kai pamatuoju, pati stebiuosi, kad puikiai ziurisi.
Arba dar nemates daikto, sedi pvz. namuose ir sako tau reikio to ar ano, tokio modelio, spalvos, tau labai tiks.
Situ jo talentu dziaugiuosi, tai net bijau kazka viena pirkti  biggrin.gif

va cia tai paskaiciau ir net ruzavas pavydas sueme rolleyes.gif
Atsakyti
Kartais paklausiu, bet zinau atsakyma - del manes nesidazyk
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2009 06 25, 17:08)
Kai depiliuojuosi MB nera mates, tik yra pasakes kaip jam patinka bikini zona  blush2.gif Stengiuosi daryti kai jo nera namuose.
Kaukes veidui irgi stengiuosi daryti kai jo nera, bet nevisada gaunasi.
Yra pasakes kaip jam patinka mano plaukai, spalva, ilgis, patinka kad jie yra banguoti. Karta istiesinau tai liko nepatenkintas  doh.gif  tai nieko nekeiciu o ir paciai patinka kaip yra.
Kartais paklusia (dabar jau zino) o kam tu nesi kavos tirscius i vonia?  biggrin.gif
Jei bunam kartu apsipirkti, tai visada paklausia, gal tau reikia ko nors is kosmetikos.
Mano priemoniu neima  smile.gif
Del makiazo pastabu negaunu, tik kartais (tame ir fainumas, kad ne daznai, nes butu kaip malda) apziurejes veida, plaukus pasako kad tu visada labai graziai atrodai.

O kas liecia drabuziu ir batu, jis mano asmeninis stilistas. Jis skoni turi pavydetina, ir kas svarbiausia, jis sugeba primest ta daikta dar ant pakabos, o man jis fui, o kai pamatuoju, pati stebiuosi, kad puikiai ziurisi.
Arba dar nemates daikto, sedi pvz. namuose ir sako tau reikio to ar ano, tokio modelio, spalvos, tau labai tiks.
Situ jo talentu dziaugiuosi, tai net bijau kazka viena pirkti  biggrin.gif



pas mane irgi viskas panasiai, tik nesislepiu taip smarkiai smile.gif
ir dar su saviskiu padiskutuojam apie mada, pataria kokie drabuziai jam ant manes atrodo graziai, kas tinka ar tiktu, kas nelabai smile.gif teko kalbet ir apie depiliacija, jis yra labai uz tai ir uz kad moteris turi save priziureti, rupintis, kada reikia but graziai pasidaziusiai, skoningai apsirengusiai smile.gif bet i "pasigrazinima" ziuri su saiku - nepritaria drastiskom priemonem, tokiom kaip dantu balinima kapom/lazeriais, plastinei chirurgijai, soliariumo piknaudziavimas ir apskirtai "grozio manijai" kai moteris tik apie tai kalba ir galvoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aneta85 @ 2009 11 02, 10:43)
Kartais paklausiu, bet zinau atsakyma - del manes nesidazyk


lotuliukas.gif man tas pats - negaliu pakesti sito atsakymo
Atsakyti
Nei slepiu, nei demonstruoju grožio procedūras 4u.gif Yra matęs mane su kauke ant veido ir kas čia tokio smile.gif

Kai perku kokią kosmetiką, nėra paskęs, kam tau to ar ano reikia 4u.gif
Atsakyti
Nei tariuosi,nei kalbuosi apie tokisu dalykus schmoll.gif Nemanau,kad jam butu idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAKIAZAS @ 2009 03 16, 22:41)

lotuliukas.gif  thumbup.gif
Geras, geras. O as tai atvirksciai vargstu, maniskis baige mano visas kaukes ir gerasias priemones sunaudoti. Is pradziu patiko, kad domisi ir prisiziuri, bet kai atidarai pustusti buteliuka su tikrai brange kauke veidui, tai jau ir ne taip linksma unsure.gif as tai jo putu nenaudoju. ax.gif
Bet geris, kad man uz tai kojas vakarais plauna ir sveicia kulnus lotuliukas.gif



Faina dauguma mano grozio proceduru yra mates MB.Tik aisku bikinio zonos depiliacija ne jo nosiai,tegul rezultatu dziaugiasi bigsmile.gif

O siaip jis man ir padeda.Pvz kas vakara su aliejais atlieka anticeliulitini masaza.Ismoko per Youtube lotuliukas.gif Kartu ziurejom bigsmile.gif Kiekviena sestadieni vonyteje kartu gulime,tai plaukucius gerai isplauna su ivairiom kaukem ismasazuoja.
Jo nuomone moteris turi svyteti ir buti patenkinta.O jei gali prisideti tai pats patenkintas. cool.gif (nors aisku jei kokios varzybos ar kas,tai jau daug sventesnis reikalas,nei kokios proceduros) mirksiukas.gif

O is priemoniu tai ima tik sampuna smile.gif Nes jam tinka.Nors brangus ir gaila biski,bet gi sako nupirksiu thumbup.gif tai ir......
Atsakyti
aš tai su MB dažnai tariuosi biggrin.gif gaunu iš jo patarimų daugiau tokių, kad kas sveika, kas nelabai ir pan... dažnai perkam kartu kosmetiką, neretai jis man nuperka kažką iš naujovių, ypač ekologiškų - patinka man tokios staigmenos wub.gif
Mano priemonių MB nenaudoja, turi savo ir jam pakanka mirksiukas.gif
Procedūras pati atlieku, ir namie su kaukėmis vaikščioju, nematau reikalo slėptis vonioje lotuliukas.gif

Deja, MB man nei plaukus plauna nei kojas šveičia lotuliukas.gif nors gal būtų visai ir nieko wub.gif
Atsakyti
aš tariuosi...ir malonu kai pataria,kad taip būtų geriau,gražiau..šukuoseną galima sakyt jis ir išrinko,nesenai nusikirpau ir laaabai gerai atrodo blush2.gif dėl viso kito irgi pasitariu,bent paklausiu jo nuomonės ar tai ar kitaip būtų geriau...

O va galiu ir pasigirti blush2.gif pasidariau pasilepinimo dieną,nulėkiau į saloną apsikirpt,nagucius susitvarkyt..grįžau namo,jis kažkaip įtartinai liepė eiti į soliarumq „nors nelabai aš jame lankausi,bet jau biški pabalus tikrai buvau lotuliukas.gif ) tai išėjau šalia namų visai,grįžtu,girdžiu vyras indus plauna,o aš įeinu į kambarį,o ten ant sofos 10 gerberų (šalia dar vienos seniau dovanotos) išdėliota ir mėgstamiausio vyno taurė pastatyta...dar paskui pasiūlė į SPA nueit,bet jau ir taip man gerai tądien buvo wub.gif va kokį vyrą gerą turiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiiistė: 20 kovo 2010 - 21:36
Pataria biggrin.gif kaukes veidui daromės abu,smagu ir jam ir man būna,ir oda rūpinas,manęs paprašo stebuklingo skysčio(arbatmedžio) biggrin.gif kai spuogiukai užpuola.Kojytes depiliuojiuos,dažausi kai nemato,nes paprastai kai tai adrau jo nebūna. smile.gif
Atsakyti