Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Qashqai

Galvojam pirktį šį mašiniuką iš Nissan salono. Gal kas jau turit tokį modelį? Kokie būtų atsiliepimai, ar patenkinti?
Šiuo metu Nissan salonuose šios mašinos reikia laukti 6 mėn. nes labai populiari doh.gif , ar verta?
Atsakyti
Mes norejom ir pirkti sia masina bet kai pamatem kiek reikia laukti (pagal musu komplektacija masina turejom gauti tik gruodzio menesi) tai atsisakem sios idejos.
Be to apsvarstem visus pliusos ir minusus ir nusprendem kad nereikia tokios dideles masinos vazinejimui mieste nebent veliau kai nors kiek praeis sis bumas
Beje pletku lygije esu girdejusi kad sis modelis kaip pirmasis tokio tipo gaminys nissan yra su trukumais, bet cia tik pletkai
Atsakyti
Super mašina thumbup.gif
Mano svajonė (kada nors) blush2.gif
Kiek žinau, kaip tik labai vykęs modeliukas.
Ir nėra ji labai didelė, tik vizualiai taip atrodo mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenaa: 16 liepos 2007 - 14:42
Dėl didumo- keista, kad jis kazkam atrodo didelis. Nedidukas automobiliukas. Man pasirode visai simpatiskas. Is kokiu auto renkiesi?
Atsakyti
Na ši mašina tikrai nėra didelė gal tik taip atrodo, nes aukštesnė. Žurnaluose rašoma, kad Qashqai yra golfo konkurentas unsure.gif
Žiūrėjom dar Suzuki Sx4, bet ten bagažinė labai maža, bijau, kad vežimas netilps vaikučio.
Norėtumėm talpesnės šeimyninės mašinos, bet kartu labai daug važinėjam mieste doh.gif tai sunku išsirinkt.
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 07 17, 13:48)
Na ši mašina tikrai nėra didelė gal tik taip atrodo, nes aukštesnė. Žurnaluose rašoma, kad Qashqai yra golfo konkurentas  unsure.gif
Žiūrėjom dar Suzuki Sx4, bet ten bagažinė labai maža, bijau, kad vežimas netilps vaikučio.
Norėtumėm talpesnės šeimyninės mašinos, bet kartu labai daug važinėjam mieste  doh.gif  tai sunku išsirinkt.


As rgi matyciau Qashqai kaip Golfo ar Honda Civic alternatyva. Nors Golfa iskart ismesciau- labai nuobodi masina. Tiek vidus, tiek isore. Tinka nebent padangas reklamuoti smile.gif.

Honda Civic galbut viduje komforto daugiau, isore man visai nieko, ufonautiska tokia smile.gif. Na, bet kas tik ne "just car"- golfukas...

Ar darete test drive?




Atsakyti
Na as manau kad Qashqai tikrai didesne nei Civicas ar Golfas, Juk kai kurios Qashqai modifikacijos prilyginamos visureigiams o Civicas ir Golfas juk mazos miesto masinytes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 17 liepos 2007 - 14:35
QUOTE(alfa159 @ 2007 07 17, 08:56)
Dėl didumo- keista, kad jis kazkam atrodo didelis. Nedidukas automobiliukas. Man pasirode visai simpatiskas. Is kokiu auto renkiesi?


Subaru Forester, jei prie SUV traukia wink.gif
Atsakyti
Kalbam apie Qashqai smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 17 liepos 2007 - 15:14
QUOTE(melana @ 2007 07 17, 13:48)
Na ši mašina tikrai nėra didelė gal tik taip atrodo, nes aukštesnė. Žurnaluose rašoma, kad Qashqai yra golfo konkurentas  unsure.gif
Žiūrėjom dar Suzuki Sx4, bet ten bagažinė labai maža, bijau, kad vežimas netilps vaikučio.
Norėtumėm talpesnės šeimyninės mašinos, bet kartu labai daug važinėjam mieste  doh.gif  tai sunku išsirinkt.


Jau tikrai ne Golfo smile.gif
Qashqai konkurentai yra BVM X3, Toyota RAV4, Honda CRV.
Aš tai tikrai jūsų vietoj imčiau Qashqai thumbup.gif
Atsakyti
Sorry, bet BMW, net ir nusmurges X3, ner vienoj gretoj su Nissan Qashqai.

Juk kai renkiesi auto, tai alternatyvas svarstai ne tik pagal auto dydi ar klase, bet ir pagal kaina.

Qashqai yra tikrai labai nebrangus automobiliukas.

O kad isspresti disputa del dydzio, tai reiketu tiesiog sulyginti parametrus. Kiek sedejau jame- tikrai netempia prie Rav4 ir CR-V. Tie bent jau marginaliai didesni, o ir kaina net nesulyginsi...

Kaip bebutu, man grazus tie automobiliukai smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2007 07 17, 20:25)
Jau tikrai ne Golfo smile.gif
Qashqai konkurentai yra BVM X3, Toyota RAV4, Honda CRV.
Aš tai tikrai jūsų vietoj imčiau Qashqai  thumbup.gif




Golf Plius:

Length 4206
Width 1759
Height 1580
Wheelbase, mm 2578


Qashqai:

Length 4315
Width 1783
Height 1606
Wheelbase 2631


Skirtumai minoriniai, nors klases skirtingos wink.gif Siaip jau priimta dydi ziureti pagal siuos parametrus, ypac ratu baze. Skirstymas i klases labai slidus dalykas ir daug reiketu aiskinti.
Atsakyti