Įkraunama...
Įkraunama...

Kaziuko mugė mokykloje

Juosteles sukom iš žurnalinio popieriaus todėl jo nedažėm ir Kaziuko mugei nusižiūrėją padarėm tokius darbelius user posted image čia rėmeliai nuotraukoms ir dėžutė user posted image
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2009 03 05, 10:18)
o pro kur nuotrauka isikisa, siaip labai gera ideja. thumbup.gif  tokie remeliai, mums rytoj kaziuko muge darzelyje, tai gal dar spesiu kelis tokius remelius padaryti. ax.gif

va taip user posted image
Atsakyti
Mielos merginos, mamytės, jau keli metai iš eilės savo vaikui į mokyklą padedu paruošti kaziuko mugei darbelius, mintys išsenka, kažko sudėtingo juk neprigaminsi, vaikai neįpirks, o naujovių norisi. gal ir jums tokia problema iškyla, pasidalinkim mintim, darbelių pavyzdžiais. 4u.gif tikiuosi atsiras susidomėjusių biggrin.gif
Atsakyti
Savo vaikystėj tai kepdavau sausainius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 01 08, 17:19)
Savo vaikystėj tai kepdavau sausainius  mirksiukas.gif

aš kepiau duoną, dariau tinginį, apnerdavau margučius, darėm karpinių, lėlių iš medžiagų, lesyklėlę, bet gal dar yra kokių darbelių, o jų tikrai yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 08 sausio 2010 - 16:22
dėkui, suradusiai temukę 4u.gif
dabar pradėjau siuvinėjimą, tai negaliu įkelt dar nieko, darbas kol kas vyksta, galvoju apie skirtukus, laiko daug, kodėl gi nepadaryt sudėtingesnių darbelių. be kita ko, už surinktus pinigėlius, mokytoja ką nors nuperka klasei, pernai skyrė multimedijai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos visos. mano vaikui tuoj kaziuko mugė, neišmąstau nieko naujo, gal yra kokių įdomesnių darbelių. gal ir kitoms mamytėms yra ši problema.
Atsakyti
Ieškau ir aš idėjų mugei, tuo labiau, kad dar ne viską mano mergina moka padaryt g.gif
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2010 02 05, 20:22)
Ieškau ir aš idėjų mugei, tuo labiau, kad dar ne viską mano mergina moka padaryt  g.gif
Papildyta:
4u.gif

neturiu pvz, bet mąstau apie tokius nertus žaisliukus, aišku ten tiek mamos, tiek vaiko darbelis. reikia nusinert tokį apvalų tipo kamuoliuką, į jo vidų įgrūst medžiaginį mašelį su ryžiais ir užmegst galą. gauansi tokie ala kamuoliukai, prisiūt galima akis ir vaikai dažnai matau, kaip tokius mėto
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 05, 20:21)
neturiu pvz, bet mąstau apie tokius nertus žaisliukus, aišku ten tiek mamos, tiek vaiko darbelis. reikia nusinert tokį apvalų tipo kamuoliuką, į jo vidų įgrūst medžiaginį mašelį su ryžiais ir užmegst galą. gauansi tokie ala kamuoliukai, prisiūt galima akis ir vaikai dažnai matau, kaip tokius mėto

Esu mačius kaip siuva tokius trikampius na kūgius ar kokia ten forma, bet viduj grikiai thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, pernai darėme iš Actimel buteliuku barškučius - pripili kruopu, i kita žirniu, galima ir manai, apklijuosi lipnia juosta( gana daug , kad neišbyrėtu ) ir papuosi lipniu spalvotu popierium, nupirko labai greit.... o ir maze padejo klijuoti smile.gif


user posted image Mūsų išparduotuvėlė http://public.fotki.com/skorpyte/


Atsakyti
aš pernai apnėriau kelis margučius, super, greit nupirko, kepiau duoną, anyta iškepė grybukų. šiais metais sūnus paprašė išsiuvinėt kelis s skirtukus.
Atsakyti