Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

SM nužiūrėjau vardukų - Santina schmoll.gif , Aismantas schmoll.gif , Trojus blink.gif , Lugnė thumbup.gif , Aurika g.gif , Tautrimas thumbup.gif , Deimas ir Deia blink.gif blink.gif (čia brolis ir sesuo), Domilė schmoll.gif , Nikta bigsmile.gif schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 07 30, 19:55)
SM nužiūrėjau vardukų - Santina schmoll.gif , Aismantas schmoll.gif , Trojus  blink.gif , Lugnė thumbup.gif , Aurika g.gif , Tautrimas thumbup.gif , Deimas ir Deia  blink.gif  blink.gif (čia brolis ir sesuo), Domilė  schmoll.gif , Nikta  bigsmile.gif  schmoll.gif  .

Domilė - labai gražu. wub.gif
Atsakyti
O kaip jums vardas Erlandas?
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2007 07 30, 20:15)
O kaip jums vardas Erlandas?

Nekažikaip.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 07 30, 18:55)
SM nužiūrėjau vardukų - Santina schmoll.gif , Aismantas schmoll.gif , Trojus  blink.gif , Lugnė thumbup.gif , Aurika g.gif , Tautrimas thumbup.gif , Deimas ir Deia  blink.gif  blink.gif (čia brolis ir sesuo), Domilė  schmoll.gif , Nikta  bigsmile.gif  schmoll.gif  .

Truputuka nesupratau DEIA o gal DEIMA g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2007 07 30, 21:15)
O kaip jums vardas Erlandas?

Nepatinka. schmoll.gif Pažįstu vieną.
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 07 30, 22:18)
Truputuka nesupratau DEIA o gal DEIMA g.gif

nene, tikrai Deia. Kažkurioj temoj net istoriją skaičiau apie tai, kodėl tokį vardą mergaitei parinko mirksiukas.gif Bet nepatinka man šis vardelis.
O broliuko vardas man irgi nepatinka. Nes kaip trumpinys nuo Deimanto ar kokio kito panašaus vardo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 07 30, 22:22)
nene, tikrai Deia. Kažkurioj temoj net istoriją skaičiau apie tai, kodėl tokį vardą mergaitei parinko mirksiukas.gif Bet nepatinka man šis vardelis.
O broliuko vardas man irgi nepatinka. Nes kaip trumpinys nuo Deimanto ar kokio kito panašaus vardo mastau.gif

Tai va iškilo klausimas mastau.gif kaip kirčiuoti šita varda. g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 07 30, 22:25)
Tai va iškilo klausimas mastau.gif kaip kirčiuoti šita varda. g.gif

man tai iš pradžių iškilo klausimas, kaip tą vardą ištarti liežiuvio nenusilaužiant doh.gif Ta mamytė kiek aiškino, tai jis lyg kaip Deja turėtų būti tariamas. Bet man rodos, kad ne taip. Nesąmonė kažkokia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 07 30, 22:32)
man tai iš pradžių iškilo klausimas, kaip tą vardą ištarti liežiuvio nenusilaužiant doh.gif Ta mamytė kiek aiškino, tai jis lyg kaip Deja turėtų būti tariamas. Bet man rodos, kad ne taip. Nesąmonė kažkokia schmoll.gif

kur čia ta istorija buvo aprasyta g.gif Deja tai deja nu bet nesmonė vardas be ryšio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 07 30, 22:39)
kur čia ta istorija buvo aprasyta g.gif Deja tai deja nu bet nesmonė  vardas be ryšio schmoll.gif

Va čia mirksiukas.gif
Atsakyti
bet kas cia per vardas Deia?
Atsakyti