Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(muminukas @ 2007 09 14, 22:11)
mus šiandien pardėj aptarnavo Erminas, nejaunas, apie 45 m.

Erminas toks jausmas ,kad praleista pirmutinė raidė G.Va Germina pazistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 09 14, 22:17)
Erminas toks jausmas ,kad praleista pirmutinė raidė G.Va Germina pazistu ax.gif


žinok, neįsivaizduoju g.gif gal iš kokio nors filmo g.gif man lyg germanais dvelkia g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2007 09 14, 16:39)
Turejau toki klasioka ...
Cia labai rimtai taip is tikro buvo.
Jo pavarde - Kiausinis, o prie tokios pavardes tevai jam ir varda nebloga isrinko - Alkis ... Ziauru jam buvo ...  verysad.gif

jomajo... čia kaip Rimtas Kalpokas arba Nemunas Skendūnas
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 09 15, 00:30)
Nemunas Skendūnas


kad lyg buvo Nemunas Pakrantė mastau.gif atseit pamestinukui vaikų namuose darbuotojos tokį vardą ir pavardę suteikė. atskirai vienas nuo kito tai ok, bet derinukas tai user posted image
Atsakyti
O aš sūnui sugalvojau vardą. Dangelas (dangaus angelas, velykų ryto stebukliukas). Vadinam Dangiu, Dangučiu, Dangeliuku..
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2007 09 15, 13:34)
O aš sūnui sugalvojau vardą. Dangelas (dangaus angelas, velykų ryto stebukliukas). Vadinam Dangiu, Dangučiu, Dangeliuku..

geriau tada ir būtumėt davę Dangius, Dangis, nes tas Dangelas man tai schmoll.gif
Atsakyti
Tai itališkas vardas D'angelo reiškia "nuo angelo". Man šis vardas labai patinka, jau septinti metai. Ir labai sūnui tinka. Vat
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2007 09 15, 17:45)
Tai itališkas vardas D'angelo reiškia "nuo angelo". Man šis vardas labai patinka, jau septinti metai. Ir labai sūnui tinka. Vat

O man labai grazus vardas.
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2007 09 15, 17:45)
Tai itališkas vardas D'angelo reiškia "nuo angelo". Man šis vardas labai patinka, jau septinti metai. Ir labai sūnui tinka. Vat

Tai gal vaiko tėvas ne visai lietuvis, kad vaikas itališku vardu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2007 09 15, 13:34)
O aš sūnui sugalvojau vardą. Dangelas (dangaus angelas, velykų ryto stebukliukas). Vadinam Dangiu, Dangučiu, Dangeliuku..


Papildyta:
QUOTE(mamike @ 2007 09 15, 17:45)
Tai itališkas vardas D'angelo reiškia "nuo angelo". Man šis vardas labai patinka, jau septinti metai. Ir labai sūnui tinka. Vat



g.gif tai sugalvojai ar jis itališkas? g.gif prieštarauji pati sau schmoll.gif

man iškart asociacijos su žodžiu DANGALAS schmoll.gif
Atsakyti
Matau čia ne vien apie neįprastus vardus, bet ir apie derinukus kalbat bigsmile.gif O mano bendradarbė kaip tik įdomiai "skamba" lotuliukas.gif : Rimantė Rimantienė biggrin.gif Šnekėjome su ja, tai papasakojo, kad laukė nesulaukus, kada galės pasikeisti mergautinę pavardę į vyro, nes jai labai nepatiko jos pavardė, sakė vaikysteje pašaipų sulaukdavo (buvo Rimantė Kiaušaitė) doh.gif Bet vat vyro pavardė pasitaikė identiška vardui biggrin.gif Tai moteris iš dviejų blogių pasirinko mažiausią doh.gif
Atsakyti
ar matėt per laidą "penktokų iššūkis" buvo mergaitė Džiuga ir berniukas Sebastjanas laugh.gif
Atsakyti