Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip teisingai užpildyti prašymą

Patikslinsiu reikalingas pareiškimo teismui pavyzdys dėl įvakinimo, žodžiu kad teismas nutartimi patvirtintų biologinio tėvo sutikimą įvaikinti.
Atsakyti
sveikutes,

PRASYMAS TEISMUI del isivaikinimo ir PRASYMAS VTAT'ui ar tai vienas ir tas pats ar du skirtingi dalykai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarota Egle @ 2007 09 26, 16:46)
sveikutes,

PRASYMAS TEISMUI del isivaikinimo ir PRASYMAS VTAT'ui ar tai vienas ir tas pats ar du skirtingi dalykai  g.gif

Mano atveju skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2007 09 26, 17:13)
Mano atveju skirtingi.


o prasyma VTAT'ui padeda kas nors parasyti VTAT'e ar reikia irgi paciam?


gal galetumei ir su manim pasidalinti prasymu teismui ax.gif euseliene@gmail.com 4u.gif . sirdingas dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarota Egle @ 2007 09 26, 19:20)
o prasyma VTAT'ui padeda kas nors parasyti VTAT'e ar reikia irgi paciam?
gal galetumei ir su manim pasidalinti prasymu teismui  ax.gif  euseliene@gmail.com  4u.gif . sirdingas dekui  4u.gif


VTAT'as turi savo blanką, jį užpildai ir viskas, tai jau ir yra prašymas. O dėl prašymo teismui - jį rašai jau tada kai susitvarkai visus dokumentus, išklausai kursus, turi vaiką (paprastai VTAT'as duoda pavyzdį ir nurodo kiek kokių dokumentų reikia pateikti teismui)
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2007 09 27, 07:19)
VTAT'as turi savo blanką, jį užpildai ir viskas, tai jau ir yra prašymas. O dėl prašymo teismui - jį rašai jau tada kai susitvarkai visus dokumentus, išklausai kursus, turi vaiką (paprastai VTAT'as duoda pavyzdį ir nurodo kiek kokių dokumentų reikia pateikti teismui)



aciu sirdingai 4u.gif
Atsakyti
Merginos pasidalinkit su Skarora Egle prasymuku teismui, asjau jo nebeturiu... tik atkreipkit demesi, kad musu atveju "tevo" nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2007 09 27, 11:59)
Merginos pasidalinkit su Skarora Egle prasymuku teismui, asjau jo nebeturiu... tik atkreipkit demesi, kad musu atveju "tevo" nebuvo.


Ramintas, jei vaiką įvaikini, o ne forminiesi globą, tėvo niekuomet nebus. Įvaikinti leidžiama tik tuos vaikučius, kurių gimdytojams visos teisės atimtos. Aišku, aš nekalbu apie tuos atvejus, kuomet vaikiniesi sutuoktinio vaiką (bet ir tuo atveju biologinis tėvas turi būti to vaiko atsisakęs). Tačiau, kiek supratau, Skarota Eglė vaikutį ims iš globos namų, taip?

O dėl pareiškimo teismui - aš jo neišsaugojau. Bet man VTAT'as tokią "špargalką" buvo davęs (net prašyti nereikėjo, pats pasiūlė), kur praktiškai viskas buvo surašyta, tik reikėjo visokius ten savo ir vaiko asmens duomenis įrašyt ir vieną-kitą sakinuką pridėt.
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2007 09 27, 10:59)
Merginos pasidalinkit su Skarora Egle prasymuku teismui, asjau jo nebeturiu... tik atkreipkit demesi, kad musu atveju "tevo" nebuvo.


ok atkreipsiu demesi mirksiukas.gif
aciu 4u.gif

QUOTE(Pippi @ 2007 09 27, 11:29)
Ramintas, jei vaiką įvaikini, o ne forminiesi globą, tėvo niekuomet nebus. Įvaikinti leidžiama tik tuos vaikučius, kurių gimdytojams visos teisės atimtos. Aišku, aš nekalbu apie tuos atvejus, kuomet vaikiniesi sutuoktinio vaiką (bet ir tuo atveju biologinis tėvas turi būti to vaiko atsisakęs). Tačiau, kiek supratau, Skarota Eglė vaikutį ims iš globos namų, taip?

O dėl pareiškimo teismui - aš jo neišsaugojau. Bet man VTAT'as tokią "špargalką" buvo davęs (net prašyti nereikėjo, pats pasiūlė), kur praktiškai viskas buvo surašyta, tik reikėjo visokius ten savo ir vaiko asmens duomenis įrašyt ir vieną-kitą sakinuką pridėt.


jo mes norim vaikeli isivaikinti is vaiku namu

tikiuosi duos ir mum "spargalka" VTAT ax.gif

aciukas visom dar karteli uz info pasidalinima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skarota Egle: 27 rugsėjo 2007 - 14:55
QUOTE(Pippi @ 2007 09 27, 11:29)
Ramintas, jei vaiką įvaikini, o ne forminiesi globą, tėvo niekuomet nebus. Įvaikinti leidžiama tik tuos vaikučius, kurių gimdytojams visos teisės atimtos. Aišku, aš nekalbu apie tuos atvejus, kuomet vaikiniesi sutuoktinio vaiką (bet ir tuo atveju biologinis tėvas turi būti to vaiko atsisakęs). Tačiau, kiek supratau, Skarota Eglė vaikutį ims iš globos namų, taip?

O dėl pareiškimo teismui - aš jo neišsaugojau. Bet man VTAT'as tokią "špargalką" buvo davęs (net prašyti nereikėjo, pats pasiūlė), kur praktiškai viskas buvo surašyta, tik reikėjo visokius ten savo ir vaiko asmens duomenis įrašyt ir vieną-kitą sakinuką pridėt.

Musu pareiskime buvo atskirai parasyta: "motinos" atimtos motinystes teises, "tevas" nezinomas.
Atsakyti
Na va ir aš kitą savaitę nešiu pareiškimą teismui tai gal kas nors turite pvz pareiškimo ,būčiau dėkinga jei galėtumėte imesti į A.Ž. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2008 01 06, 22:39)
Na va ir aš kitą savaitę nešiu pareiškimą teismui tai gal kas nors turite pvz  pareiškimo ,būčiau dėkinga jei galėtumėte imesti į A.Ž. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Sveikinu 4u.gif
Atsakyti