Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Aš irgi niekaip neapsisprendžiau, ar implantus dėtis ar protezuotis. Kas blogiausia, kad reikalas sukosi su priekiniais dantukais blink.gif Tačiau dabar turiu naujai "iškeptą" keramikinių dantų tiltelį ir esu labai laiminga, kad jau galiu šypsotis, beliko dar kelias skylutes užtaisyti rolleyes.gif biggrin.gif Dėl implantų konsultavausi su keliais gydytojais, privardino gana nemažai minusų. Aišku, beveik pagrindinė priežastis buvo kainų skirtumas, o be to, labai patiko vieno daktariuko nuomonė, kad tiltelį galima bet kada nuimti ir tada implantuotis dantis (pvz., kai turėsi daug pinigų 4u.gif ).
Atsakyti
QUOTE(ainute @ 2005 04 11, 14:09)
va del tu metalu prie dantuku, tai pas mane pamelynave, kaip pas pensininke ties penktuoju dantuku(virhuj) sad.gif((


Čia ne dėl metalo. Tiesiog dantenos per daug įtemptos ir nekrotizavo
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 04 14, 15:26)
Čia ne dėl metalo. Tiesiog dantenos per daug įtemptos ir nekrotizavo

ka reishkia nekrotizavo? tarp kitko dantenos pas mane nepamele, o tikrai yra tarpukas tarp dantenu ir protezo(aishku jums nepamachius gal atrodo kitaip, nors tiesa pasakius nesu labai kompetetinga shiuo klausimu, bet man atrodo butent tai, bent jau kiek ash priesh veidrodi zhiurinejau)
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 04 11, 11:41)
Nori pasakyti, kad sumoj bus 1200 Lt. Nerealu, tokių kainų nelabai yra. Gal sakau čia nenurodyta operacijos kaina. Kaip besuktum, pigiau kaip 2000 Lt neteko girdėti.
Turiu ir implantus ir tiltą, skirtumo - nulis, tiltas dar tvirčiau stovi ir nesisupa, o po implantais pastoviai palenda maistas, todėl reikia su specialiu putikliu praputinėti pastoviai, be to, kas pusmetį reikia eiti pas stomatologus prisukinėti varžtelius, profilaktika vadinasi (100 Lt). Be to, jeigu mėgsti plačiai juoktis, tai iš vidinės pusės matosi metalinė dalis, ko nesimato ant tilto. O kai dar paskaičiuoju išleistus pinigus...


Turiu implanta, bet apie tokius dalykus dar tikrai neteko girdeti blink.gif Specialiai pasiziurejau, tikrai jokios metalines dalies nesimato ir nepraputineju nieko blink.gif Gal cia koks nors kitoks implantas nei mano g.gif Juk ju irgi visokiu yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiona @ 2005 04 15, 20:11)
Turiu implanta, bet apie tokius dalykus dar tikrai neteko girdeti blink.gif  Specialiai pasiziurejau, tikrai jokios metalines dalies nesimato ir nepraputineju nieko blink.gif  Gal cia koks nors kitoks implantas nei mano g.gif  Juk ju irgi visokiu yra g.gif

Gal ir kitoks. Aš kalbu apie titano šriubelį ant kurio užsimauna šarnyriukas, o ant jo prisukamas varžteliu dantukas, va tas varželis iš vidaus ir matosi jeigu labai išsižioji.
Atsakyti
Aišku labai suku nemačius situacijos komentuoti, bet bet kuriuo atveju, jei kas neaišku pasirodykite savo gydytojui
Atsakyti
Norejau paklausti gerbiamos odontologes: Mano nuo vidurio 5 danties virsuj saknies beveik nera, karunele daznai krenta, taigi reiktu rinktis tilta arba implanta. Kazin, kiek dantu reiktu gadinti, ar uztektu sugadint 2 uz 5 danties esancius???Ar vizualiai matosi, kad tai - tiltas, o ne kaip naturalus dantukai????
Kai deda implanta, kiek laiko reikia vaikscioti su "varztu" vietoj danties? Ar daznai neprigyja????Kokie dar pliusai ir minusai?
Kiek laiko trunka padaryti tilta su viskuo, ar per menesi sutvarko???O implanta?
Dekoju uz atsakymus!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 25, 10:07)
Norejau paklausti gerbiamos odontologes: Mano nuo vidurio 5 danties virsuj saknies beveik nera, karunele daznai krenta, taigi reiktu rinktis tilta arba implanta. Kazin, kiek dantu reiktu gadinti, ar uztektu sugadint 2 uz 5 danties esancius???Ar vizualiai matosi, kad tai - tiltas, o ne kaip naturalus dantukai????
Kai deda implanta, kiek laiko reikia vaikscioti su "varztu" vietoj danties? Ar daznai neprigyja????Kokie dar pliusai ir minusai?
Kiek laiko trunka padaryti tilta su viskuo, ar per menesi sutvarko???O implanta?
Dekoju uz atsakymus!!! 4u.gif


Burbulyti, ko gero ant manęs supyksi, bet nė į vieną tavo klausimą negaliu atsakyti konkrečiai, kadangi kiekviena situacija yra labai indviduali. Pabandykim.
Kiek dantukų reikia apmauti- priklauso nuo to kiek jėgos reikia atstatyti šį dantuką. Tavo atveju ko gero užteks dviejų. Ar vizualiai matosi- priklauso tik nuo gydytojo ir dantų techniko profesionalumo.
Kiek laiko gyja implantai- laaabai indvidualu. Neprigyja retai. Per kiek laiko viską sutvarko priklauso nuo konkrečios klinikos tempų.
Atsakyti
Laba diena. As jau gal 2 o gal visi 3metai vaikstau be vieno dantuko (virsuj 5) ir pagaliau apsisprendziau det implanta. Gal galit parekomenduot Kaune kur geriausiai deda ( kad kaina atitiktu kokybe) ir koki implanta rinktis?
Dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Nzn, gal kur nors yra tokia tema, bet neradau g.gif O man jau seniai reikia implanto doh.gif tik nezinau kur geriau deda g.gif Gal kas susiduret su sia beda, patarkit kas ir kaip rolleyes.gif Man reikia Kaune - arciau bus vazinet ax.gif
Atsakyti
Sveiki. Taip pat turiu vieną klausimuką smile.gif Neturiu viršutinio 5-to dantuko. Ruošiuosi protezuot. Šalia 6 dantis negyvas, o 4- sveikas. Tai dabar ir galvoju, kiek dantų aplink reikia šlifuot, norint įsidėti tą protezą. Neužtektų tik to vieno, 6? Ar būtinai reikia abu aplinkui apšlifuot? Kokia maždaug būtų viso to kaina? ax.gif
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Vaidule, kiek skaičiau internete, neblogi atsiliepimai Kaune apie KMUK (klinikas). Mano draugė net iš Vokietijos ten važinėjo implantuotis biggrin.gif . Pati su tuo nesusidūriau, savo nuomonės pasakyti negaliu blush2.gif .
Atsakyti