Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetika kenkia!

uztat wash&go reklama thumbup.gif ,isluos nuo lentynu kas perskaitys biggrin.gif ,perziurejau viska savo ax.gif vos infarkto negavau,mano mylimiausias aliejus kunui po kurio mano oda kai silkine ,nustojo sauset ir tas visokio slamsto prikistas doh.gif ,nee geriau as cia buciau nelindus unsure.gif
Atsakyti
be to pagal veterinarinius reikalavimus lietuvoje ant etikeciu privaloma spausdinti visa info.del mesos tikrai ne-jei kalbi apie sviezia mesa,ten gali pasiskaityt informaciniam lape.tikrai sita zinau teko susidurt.
Atsakyti
QUOTE(rugpjutis @ 2007 07 17, 20:05)
daidute as irgi manau kad maistas.nenoriu kartotis kad nesiekiu pakeist pasaulio;)


O kas liecia kosmetika, visada stengiuosi naudoti lietuviskauser posted image, nevisada kaina atitinka kokybe, sutikime su tuo rolleyes.gif
Atsakyti
taip wash&go tikrai man turi sumoket *****:)beje man tiko su jojoba jis,su aloe netiko visai.be to nenustebkit kad kuri laika kol oda prisitaikys pati gamint medziagas kuriu reik gali but plaukai sausesni.man po kokio menesio tik prisitaike.
Atsakyti
Jau ne pirma tokia tema. doh.gif
Ta pati propaganda tik is kitos puses..
Atsakyti
lietuviska na ten irgi daug ko yra kiek ziurejau.gal kuriuose nors pavieniuose produktuose ir ner bet jau tingiu eit skaityt etiketes,kai jau susiradau ko man reik.
Atsakyti
Brrr, dabar prieš perkant-visada paskaitysiu ko ten pridėta..
Atsakyti
gera tema, saunus sarasas brudu, bet as ir toliau naudosiu ir galvosiu, kad tik grazeju nuo savo kosmetikos...viena karta zmogus gyveni...kazkur skaiciau apie viena senuka 80- meti, kurio organizmas buvo kaip kudikelio sveikas ir galejo gyventi dar simta metu, bet uzsimuse su banglente..taip kad as gyvenu sia diena ir dziaugiuosi....
Atsakyti
bet cia ziuriu kai kurios puolat i krastutinumus doh.gif , nu ir kas ist o jei skaitysit ir visur rasit tarkit ta sulfate antroj pozicijoj??? tai teks muila, sampuna ir krema paciom virtis cool.gif gi vistiek ta duske ar sampunas ismozojamas ir nuplaunamas per minute kita, nespeja daug jo ten i oda prisigert, sutinku, kad galima pakeist kazkokius komponentus kiek galima naturaliais, bet nemanau kad verta visiskai atsisakyt, ai beje kai rinksites dezikus, tai ziurekit kad butu be aliumuinio drusku, nes jos irgi kenkia labai tai gal geriau naudokit tepama minerala 4u.gif
Atsakyti
Kokia yra ta tiria natūrali kosmetika. Ir aš noriu tokios turėt ax.gif Bet kaip ją išlaikyt be konservantų ?
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 07 17, 19:37)
zodziu nebegasdinkit manes unsure.gif  unsure.gif savo prausiklyje radau sodium lauryl sulfate doh.gif


O jezau matyt greit mirsi nes naudojai prausikli su sodium lauryl sulfate lotuliukas.gif

QUOTE(Daidute @ 2007 07 17, 20:09)
O kas liecia kosmetika, visada stengiuosi naudoti lietuviskauser posted image, nevisada kaina atitinka kokybe, sutikime su tuo rolleyes.gif


Nesutiksiu niekada,LT kosmetika slamstas,ka nusiperku antra kart nebeperku schmoll.gif
QUOTE(mexica @ 2007 07 17, 20:11)
Jau ne pirma tokia tema. doh.gif
Ta pati propaganda tik is kitos puses..


drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir kosmetika kenkia, ir maistas šiuolaikinis kenkia, ir oras užterštas,
ir klimato perestroikos vyksta, ir mirksiukas.gif nereikia taip paranoiškai žiūrėti į gyvenimą. Gyvenam kaip šiuolaikinės šiltnamio daržovės ant nitratų ir dirbtinės dirvos. per vėlu gąsdintis ir pergyventi, patys žmonės susikūrė tokias gyvenimo sąlygas taip pat ir tokią kosmetiką, reik priprasti.

o apie natūralius aliejus g.gif manot tie aliejai spaudžiami ir augalėlių augančių negyvenamoj saloj vidury vandenyno tongue.gif aš tai ne

manau, kad kosmetika mums kenkia žyymiai mažiau nei šiuolaikinis maistas, oro užterštumas, judėjimo trūmumas, per didelis sterilumas ir pan
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tutti: 17 liepos 2007 - 19:59