Įkraunama...
Įkraunama...

Amazon

QUOTE(idomi @ 2008 03 29, 10:25)
o ar Visa Virtuon leidzia atsiskaityti?  smile.gif



jep 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2008 03 29, 15:40)


Na man tai niekaip neiseina amazon.com atsiskaityti unsure.gif vis netinka korteles duomenys, tai as galvojau, jog neleidzia virtuon'u atsiskaityt. o kokius korteles duomenis reikia ivesti? as tai nurodau tipa Visa, sekanciam langely ivedu korteles numeri, po to korteles turetojo varda ir pavarde bei galiojimo data. Niekaip nesuprantu kas negerai verysad.gif
O tu pirkai ka nors is amazon.com?
Atsakyti
QUOTE(idomi @ 2008 03 31, 12:18)
Na man tai niekaip neiseina amazon.com atsiskaityti  unsure.gif vis netinka korteles duomenys, tai as galvojau, jog neleidzia virtuon'u atsiskaityt. o kokius korteles duomenis reikia ivesti? as tai nurodau tipa Visa, sekanciam langely ivedu korteles numeri, po to korteles turetojo varda ir pavarde bei galiojimo data. Niekaip nesuprantu kas negerai  verysad.gif
O tu pirkai ka nors is amazon.com?



Taip smile.gif ir nemazai:) bet ne viska siuncia tiesiog i Lietuva.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina-i: 31 kovo 2008 - 11:37
QUOTE(Irina-i @ 2008 03 31, 12:36)
Taip smile.gif ir nemazai:) bet ne viska siuncia tiesiog i Lietuva..  unsure.gif


Na bet mano uzsakyma patvirtino, tik gavau pranesima, jog kazkas negerai su apmokejimu doh.gif gal cia i banka reikia kreiptis unsure.gif
o ar siuncia i Lietuva, tai man regis priklauso nuo firmos, is kurios uzsisakai ar cia jau nuo pazio amazon.com?
beje, ar bandei kosmetika uzsisakinet?
Atsakyti
o mane domina JAV i amazon.com galima grazinti prekes?Ar yra kokie grazinimo mokesciai ir t.t.?
Atsakyti
sveikos mergaites. na as ir pradejau ziurineti i amazon.com, bet del ne saves o del savo vyro. gi jam valtytes uzsireike, o as benardidama internete radau ta svetaine. ar kas mums atsiustu ta valtyte? ji kainuoja apie 150 $. nesu to dariusi, kazin ar sunku uzsisakineti? labai aciu uz info. tiesa, o daug tektu sumoketi uz ta persiuntima?
Atsakyti
galbut zinote, ar imanoma atsisiusti video zaidima is amazone.com? Niekaip nepavyksta atsisiust - vis raso, kad su "destination point" kazkas blogai.... 4u.gif
Atsakyti
sveikutes. klausimas toms, kurios siuntesi knygas. o lt neapmokestina siuntinio?
Atsakyti
Gal kas pasakytų kiek kainuoja shippingas is amazon.com ? ax.gif
ačiū
Atsakyti
mane ir domintu shippingo kainos, kur cia jas raso? g.gif
Atsakyti
Apie shipping'ą reikia paieškoti čia, įvairių daiktų siuntimo kainos į Europą
bet į Lietuvą siunčia tik knygas, DVD, muziką ir video verysad.gif
O gal ir ne??? bigsmile.gif juk lentelėj parašyta, kad ir batai, rūbai, žaislai.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renadai: 10 spalio 2008 - 15:03
o mane domina amazon.de ten puodai nerealai pigūs blink.gif
Bet niekaip nepriima užsakymo - nei suvedant iš JAV, nei auksinę VISA iš LT, nei gyvenančios Vokietijoje duomenų g.gif schmoll.gif Totaliai nieko. Kažkokia nesamonė.
Gal kas tarpininkaujate verysad.gif ,a?

Rašykit, ką žinot !!!!!!!!!!!!
Atsakyti