Įkraunama...
Įkraunama...

Man patinka lietuviška muzika

Pagalvojau,kad gal visai nieko būtų turėti diskusijas tik apie lietuvišką muziką ax.gif
kokios dainos, grupės patinka smile.gif o gal yra tokia daina,kuriops klausot ir klausot bigsmile.gif
Aš tai galiu klausytis ir YVOS ir dar daug kitų ax.gif
Dabar vis klausausi roko operos "Jūratė ir Kastytis" wub.gif negaliu atsiklausyt ax.gif
Atsakyti
Kad tik kurio nepraleisčiau... g.gif Žvagulis,Sipavičius,Alanas,Gytis Paškevičius,Starošaitė,Aktorių trio,Mamontovas,Deivis thumbup.gif Jei reiktų išrinkti miuziklus ar įvairius projektus,tai "Jūratė ir Kastytis", "Klasikos metamorfozės","Velnio nuotaka"
Atsakyti
Naujieji lietuviai patinka biggrin.gif
Atsakyti
man patinka 69danguje,kitiems vaikiska grupe ,o man patinka..
Atsakyti
O man patinka Mamontovas ir Mikutavicius smile.gif o kitu atlikeju tik pavienes dainos ax.gif
Tokiu kaip YVA, 69danguje, blogos mergaites, vilija, (ir kiti kelio i zvaigzdes/dangaus) kuriniai man nepatinka doh.gif
O senos geros dainos (Kucinsko, Cicino gabalai) labai gerai per balius "eina" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2007 07 18, 19:49)
O senos geros dainos (Kucinsko, Cicino gabalai) labai gerai per balius "eina"  biggrin.gif


Oi, Cicinas tai brrr.... schmoll.gif hihihi.gif
Man Mija patinka ax.gif
Atsakyti
Oi, kaip nemegstu lietuvisku ale zvaigzdiu, kurios "perdainuoja" angliskas ir kitokias dainas, jei angliskai buna nuostabus zodziai, grazus balsas, tai koks nors zvaigzdunas ta pacia daina plesia savo balsesliu ir dar sukuria kazkokius idiotiskus zodzius schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Twiggy @ 2007 07 18, 20:49)
O man patinka Mamontovas ir Mikutavicius  smile.gif  o kitu atlikeju tik pavienes dainos  Tokiu kaip YVA, 69danguje, blogos mergaites, vilija, (ir kiti kelio i zvaigzdes/dangaus) kuriniai man nepatinka  :oh
O senos geros dainos (Kucinsko, Cicino gabalai) labai gerai per balius "eina"  biggrin.gif


Tai, kad jie jokiu kuriniu neturi, tik plagiatus, nezinau, nei vienos dainos, kuria zvaigzdieciai butu sukure patys, o ne pasiskoline g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 19 liepos 2007 - 13:26
QUOTE(aisvyde @ 2007 07 19, 13:22)
Tai, kad jie jokiu kuriniu neturi, tik plagiatus, nezinau, nei vienos dainos, kuria zvaigzdieciai butu sukure patys, o ne pasiskoline g.gif

Anąkart atsitiktinai girdėjau,kaip Valinskas sakė:žodžiai Petravičienės,muzika Petravičienės.Tai gal,manyčiau,ji ir sukūrė? g.gif
Atsakyti
Nesu ypatinga melomanė, bet mielai pasiklausau G. Paškevičiaus, Aktorių trio thumbup.gif
Atsakyti
Klausausi Žvagulio, Starošaitės,Valinskienės...Aktorių trio, wub.gif Mamontovo, Mikutavičiaus thumbup.gif ....
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 07 19, 14:22)
Oi, kaip nemegstu lietuvisku ale zvaigzdiu, kurios "perdainuoja" angliskas ir kitokias dainas, jei angliskai buna nuostabus zodziai, grazus balsas, tai koks nors zvaigzdunas ta pacia daina plesia savo balsesliu ir dar sukuria kazkokius idiotiskus zodzius  schmoll.gif
Papildyta:
Tai, kad jie jokiu kuriniu neturi, tik plagiatus, nezinau, nei vienos dainos, kuria zvaigzdieciai butu sukure patys, o ne pasiskoline g.gif

As ne apie dainas, o atlikejus biggrin.gif
Atsakyti
Labai patinka Šeduikyte, Mamontovas, Mikutavičius, Skamp, Amberlife 4u.gif dar dievinu lietuviškąją dainuojąmą poeziją bigsmile.gif
Atsakyti