Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Klaipėdoje

QUOTE(Gulia @ 2007 07 25, 21:48)
Einu pas Konciute i Vetrunge ir esu patenkinta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O kas vėtrungej? ten koks privatus kabinetas yra? galima kontaktus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 07 25, 22:00)
O kas vėtrungej? ten koks privatus kabinetas yra? galima kontaktus?  4u.gif



Ten tas pats kas Kuncu gatvej.Man i Vetrunge paprasciau nuvaziuoti.

Prasom 410570
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 25, 22:31)
Ten tas pats kas Kuncu gatvej.Man i Vetrunge paprasciau nuvaziuoti.

Prasom 410570


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 07 25, 22:53)


Kad tik padetu
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 25, 23:19)
Kad tik padetu


3 metus nepadeda niekas jau, jokie vaistai, papildomų infekcijų neranda, o kame problema irgi nežino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 07 25, 23:26)
3 metus nepadeda niekas jau, jokie vaistai, papildomų infekcijų neranda, o kame problema irgi nežino unsure.gif


Del nestuke.gif blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 25, 23:41)
Del  nestuke.gif  blush2.gif ?


uj nea ax.gif vargstu su infekcinėm ligom...
Atsakyti
o as vakar susiduriau su karavaiceva blink.gif niu ka as galiu pasakyt g.gif neapziurejus paskyre nestuke.gif vaistu,nuramino,bet info pati istraukiau doh.gif doh.gif zodziu,antra karta nenoriu pakliut blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 25, 21:48)
Einu pas Konciute i Vetrunge ir esu patenkinta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O kiek pas Konciute kainuoja koncultacija ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 07 24, 14:34)
Aciu uz atsakyma. Zinau toki. Labai senai buvau pas ji. Bet cia pasiskaiciau apie ji, tai yra neigiamu atsiliepimu. (tik nesako merginos, kas nepatiko  g.gif  )
Turejau ir iki siol turiu problemele (gimdos kaklelio erozija), tai jis is kart siule man operuotis sad.gif o kitos gydytojos sako, kad dar ne laikas, geriau is pradziu pagimdyti...
tai vat ir nezinau ka galvot.

O vaikelio jau norisi, bet kai pagalvoji kur surasti gera ginekologa  nestuke.gif  stebeti?? ir baisu darosi  blink.gif

na nezinau, as kiek cia skaiciau apie ji gal buvo pora atsiliepimu, bet nepamenu kokie, nes seniai skaiciau blush2.gif bet as esu patenkinta. ir zaizdele su lazeriu uzgyde, ir siaip patinka. kazkaip apziuri, paaiskina gerai viskas, ir kazkaip nera pastoviai uzdegimu. nes pas saviloviene, kai tik nueidavai, taip ir uzdegimai amzini. gydais gydais ir vistiek tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatarin @ 2007 07 26, 12:50)
na nezinau, as kiek cia skaiciau apie ji gal buvo pora atsiliepimu, bet nepamenu kokie, nes seniai skaiciau blush2.gif bet as esu patenkinta. ir zaizdele su lazeriu uzgyde, ir siaip patinka. kazkaip apziuri, paaiskina gerai viskas, ir kazkaip nera pastoviai uzdegimu. nes pas saviloviene, kai tik nueidavai, taip ir uzdegimai amzini. gydais gydais ir vistiek  tas pats doh.gif



As kai buvau 19m, jis man irgi siule lazeriu operuotis (kakleli), bet labai pabijojau ir nieko nedariau. Ir iki siol neissprendziau sios problemos.
O is kitos Klp ginekologes isgirdau, kad jo lazeris "nelabai geras" rolleyes.gif nez padeda tik anktstyvoj stadijoj, kai yra nedideli pakitimai.

Dabar nezinau pas kokia gydytoja dar nulekt, nes visu skiriasi nuomones. Nezianu kas teisybe sako.
O tau zaizdele kada tvarke: pries ar po gymdymo?
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 07 26, 15:12)
As kai buvau 19m, jis man irgi siule lazeriu operuotis (kakleli), bet labai pabijojau ir nieko nedariau. Ir iki siol neissprendziau sios problemos.
O is kitos Klp ginekologes isgirdau, kad jo lazeris "nelabai geras"  rolleyes.gif  nez padeda tik anktstyvoj stadijoj, kai yra nedideli pakitimai.

Dabar nezinau pas kokia gydytoja dar nulekt, nes visu skiriasi nuomones. Nezianu kas teisybe sako.
O tau zaizdele kada tvarke: pries ar po gymdymo?

na nezinau, kiek zmoniu tiek nuomoniu. pas ji ejo ir kelios mano drauges, liko patenkintos rolleyes.gif taip kad kiekvienos cia pasirinkimas.

man atsirado po gimdymo, tai ir tvarke po. bet nebuvo nei pasaliniu problemu poto, nei nieko. pas ji ir spirale isidejau,, ir esu patenkinta, jokiu problemu schmoll.gif na ziurek rinkis, nes gi is kalbu negali nuspresti kuris geras gydyt kuris ne. reik nueit ir pati pamatysi
Atsakyti