Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Klaipėdoje

Sveikutės ,gal kas žinot ar gyd. Galvosienė priiminėja GN koncultacinėje,ir koks mokestis be siuntimo.
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2009 02 24, 19:40)
Sveikutės ,gal kas žinot ar gyd. Galvosienė priiminėja GN koncultacinėje,ir koks mokestis be siuntimo.

Dirba, pažiūrėkit vasario mėn. grafiką čia. Iki Naujų, kai domėjausi, sakė, apžiūra 70-80 Lt, po Naujų gal kainos kitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 02 24, 20:52)
Dirba, pažiūrėkit vasario mėn. grafiką čia. Iki Naujų, kai domėjausi, sakė, apžiūra 70-80 Lt, po Naujų gal kainos kitos  g.gif

Ačiu už greitą atsakymą,o kaip ten su pakartotiniu apsilankymu ar kažkokiais tyrimais aš čia apie kainas 4u.gif gal labiau apsimoka privačiai
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2009 02 24, 20:17)
Ačiu už greitą atsakymą,o kaip ten su pakartotiniu apsilankymu ar kažkokiais tyrimais aš čia apie kainas  4u.gif gal labiau apsimoka privačiai

Prašom smile.gif
Dėl pakartotinų, nelabai ką galiu atsakyti, reikėtų pasiskambint. O privačiai pas Galvosienę, ji dirba "Jolsanoje", kainos tokios.
Šiaip, GN man sakė, kad į apžiūrą įeina ir tepinėliai, ir pan., o va kažkada seniai buvau privačiai, tai mokėjau ir už vizitą, ir už tepinėlius atskirai g.gif Nenoriu suteikti klaidingos info, taigi geriau pasiskambint ir vienur, ir kitur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 02 24, 21:28)
Prašom smile.gif
Dėl pakartotinų, nelabai ką galiu atsakyti, reikėtų pasiskambint. O privačiai pas Galvosienę, ji dirba "Jolsanoje", kainos tokios.
Šiaip, GN man sakė, kad į apžiūrą įeina ir tepinėliai, ir pan., o va kažkada seniai buvau privačiai, tai mokėjau ir už vizitą, ir už tepinėlius atskirai g.gif  Nenoriu suteikti klaidingos info, taigi geriau pasiskambint ir vienur, ir kitur smile.gif


O kaip jums patinka gydytoja Galvosiene? As ja rekomendavau savo nesciai draugei ir dabar labai nesmagiai jauciuosi, nes kai ji man papasakojo apie sios gydytojos darbo metodus, tai si medike man pasitikejimo visai nekelia schmoll.gif Pvz. mano drauge jau daug metu geria hormoninius vaistus del skydkliaukes, hemoglobinas 86, spaudimas itin aukstas, bet gydytoja visai nekreipia demesio i siuos rodiklius, anot jos, papildomo stebejimo sie dalykai tikrai nereikalauja g.gif Taip pat draugei uzsiminus, kad laaabai pagausejo isskyru, gydytoja vis tiek atsisake ja apziureti, neva, nera reikalo, nieko cia tokio. Dar drauge pasiteiravo ar ji galetu pagerti dilgeliu arbatos, kad sureguliuotu kraujospudi, tai gydytojos atsakymas pribloske: nieko apie jokias zoles nezinau, as ne zolininke...Na, taip, ji ne zolininke, bet juk yra vaistu, kurie pagaminti zoliu pagrindu ir ji turetu bent jau minimaliai zinoti apie zoliu savybes ir ju poveiki. Daznai gydytoja ''pamirsta'', kad reikia pasverti ir pamatuoti nesciaja. Dabar jau patariau pakeisti gydytoja, bet drauge sako, kad jai nesmagu butu gydytojos atzvilgiu, o ir ne tiek jau daug liko (jai 31 savaite). Nelabai smagiai jauciuosi taip nevykusiai parekomendavusi unsure.gif
Atsakyti
4u.gif labas visoms, lankausi pas gydytoja Holcman Nefridos klinikoje, neabejoju jos kompetencija, bet tk pasitikrinti nori , kokie atsiliepimai apie ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 02 25, 09:19)
O kaip jums patinka gydytoja Galvosiene? As ja rekomendavau savo nesciai draugei ir dabar labai nesmagiai jauciuosi, nes kai ji man papasakojo apie sios gydytojos darbo metodus, tai si medike man pasitikejimo visai nekelia schmoll.gif Pvz. mano drauge jau daug metu geria hormoninius vaistus del skydkliaukes, hemoglobinas 86, spaudimas itin aukstas, bet gydytoja visai nekreipia demesio i siuos rodiklius, anot jos, papildomo stebejimo sie dalykai tikrai nereikalauja g.gif Taip pat draugei uzsiminus, kad laaabai pagausejo isskyru, gydytoja vis tiek atsisake ja apziureti, neva, nera reikalo, nieko cia tokio. Dar drauge pasiteiravo ar ji galetu pagerti dilgeliu arbatos, kad sureguliuotu kraujospudi, tai gydytojos atsakymas pribloske: nieko apie jokias zoles nezinau, as ne zolininke...Na, taip, ji ne zolininke, bet juk yra vaistu, kurie pagaminti zoliu pagrindu ir ji turetu bent jau minimaliai zinoti apie zoliu savybes ir ju poveiki. Daznai gydytoja ''pamirsta'', kad reikia pasverti ir pamatuoti nesciaja. Dabar jau patariau pakeisti gydytoja, bet drauge sako, kad jai nesmagu butu gydytojos atzvilgiu, o ir ne tiek jau daug liko (jai 31 savaite). Nelabai smagiai jauciuosi taip nevykusiai parekomendavusi unsure.gif

Man su ja neteko susidurti, taigi jokiu komentarų neturiu.
O kas liečia skydliaukę, hemoglobiną, aukštą AKS, tai abiejų nėštumų metu mane (skirtingi ginekologai) siuntė pas terapiautą, o jau jis turi skirti gydymą arba siųsti pas kitus spec. Tiesa, man iš šių bėdų aktualiausia buvo aukštas AKS, nors pirmo nėštumo metų ėjau ir pas edikrinologą dėl skydliaukės. Beje, Jūsų draugei siūlyčiau dėl hemoglobino susirūpinti ir pačiai nueiti (be siuntimo) pas terapiautą ar šeimos gydytoją (nežinau pas ką ji lankosi). Hemoglobinas 86 - baisu. Man po pirmo gimdymo iš ~120 hemoglobinas nukrito iki 84, tai vos pavaikščiojau nuo silpnumo. Po gimdymo, jei ir ne taip ženkliai, bet kraujas vis tiek silpsta, ji nebepakils iš lovos. Juokauti čia negalima.
O dėl gydytojų rekomendacijų, nesijauskit nepatogiai. Vienam tas gydytojas tiesiog puikus, o kitam nėra baisesnio. Pagaliau gydytojo ir paciento "laukai" nesutampa, tai atitinkamas ir bendravimas. Pvz. aš niekada gyvenime neičiau pas Locaitienę, nors kitoms ji superinė gyd. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 02 25, 14:53)
Man su ja neteko susidurti, taigi jokiu komentarų neturiu.
O kas liečia skydliaukę, hemoglobiną, aukštą AKS, tai abiejų nėštumų metu mane (skirtingi ginekologai) siuntė pas terapiautą, o jau jis turi skirti gydymą arba siųsti pas kitus spec. Tiesa, man iš šių bėdų aktualiausia buvo aukštas AKS, nors pirmo nėštumo metų ėjau ir pas edikrinologą dėl skydliaukės. Beje, Jūsų draugei siūlyčiau dėl hemoglobino susirūpinti ir pačiai nueiti (be siuntimo) pas terapiautą ar šeimos gydytoją (nežinau pas ką ji lankosi). Hemoglobinas 86 - baisu. Man po pirmo gimdymo iš ~120 hemoglobinas nukrito iki 84, tai vos pavaikščiojau nuo silpnumo. Po gimdymo, jei ir ne taip ženkliai, bet kraujas vis tiek silpsta, ji nebepakils iš lovos. Juokauti čia negalima.
O dėl gydytojų rekomendacijų, nesijauskit nepatogiai. Vienam tas gydytojas tiesiog puikus, o kitam nėra baisesnio. Pagaliau gydytojo ir paciento "laukai" nesutampa, tai atitinkamas ir bendravimas. Pvz. aš niekada gyvenime neičiau pas Locaitienę, nors kitoms ji superinė gyd.  mirksiukas.gif


Ir man atrodo, kad tas drauges hemoglobinas labai zemas, butinai pasakysiu, kad pati imtusi priemoniu ir keliautu pas terapeuta. Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
O aš šaindien užsirašiau pas Galvosienę GN tai priims tik kovo pabaigoje.Man su ja teko susidurti po gimdymo jos skyriuje GN,kadangi didelių problemų neturėjau tai ir nusiskundimų ja neturiu,šiaip tai labai maloni buvo,o ir dauguma ją giria tai pabandysiu.
Atsakyti
4u.gif kas girdeti apie Holcman?
Atsakyti
Mano druage kai buvo nescia lankesi pas Holcman sake gera gydytoja, tikminusas kadnedirba ligoninej. tai dabar pati galvoju pas ka eit pas ja ar pas Sopagiene, ar pas Milkentaite....
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2009 02 25, 10:19)
4u.gif labas visoms, lankausi pas gydytoja Holcman Nefridos klinikoje, neabejoju jos kompetencija, bet tk pasitikrinti  nori , kokie atsiliepimai apie ja 4u.gif

Jei neabejojat jos kompetencija, tai kam dar tikrintis mirksiukas.gif
Mano sesuo pas ją lankėsi viso nestuke.gif metu, tai atsiliepimai tik geri.

Papildyta:
QUOTE(JurgaSim @ 2009 02 25, 09:19)
O kaip jums patinka gydytoja Galvosiene?

thumbup.gif atsiliepimai, negalėčiau pasakyti nieko blogo, atidi, maloni ir t.t. Mano irgi žemas hemoglobinas, tai prirašė geležies tabletikių ir taip davė daug naudingų patarimų, kaip gerinti kraują.
Atsakyti