Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

QUOTE(murkele28 @ 2011 10 31, 12:46)
bat man jau jos buvo ir gana reguleriai,o dabar dingo.aciu uz atsakyma

Kai pagimdziau pirmosios mmm atejo po 3 men, po to dingo, ir prasidejo jau kazkur 7 men bigsmile.gif bet as maitinau leliuka, tai manau todel mirksiukas.gif
Atsakyti
as maitinau tik pusantro menesio leliuka,viskas buvo gerai 3 men sirkau kas 21 d,o si jau beveik 3 sav veluoja.
Atsakyti
tai normalu!
Atsakyti
labai nuraminai ,labai jums aciu 4u.gif
Atsakyti
Po gimdymo praejus beveik 4 men sulaukiau ir as mmm. doh.gif Ir dar tokios gausios, kad vos spejau paketus keisti, ypac naktimis... Niekada tokios nebudavo. Tikiuosi, kad cia tik pirmosios mmm po gimdymo tokios gausios, o kitos bus normalios. ax.gif
Atsakyti
su pirmuoju po 8 men. su antruoju po 1.5 metu blink.gif pirmaji maitinau iki beveik5 men. antraji ish kruties 7+ men. po to traukiausi 4u.gif
Atsakyti
Man tai po pirmo gimdymo mm atsirado po 3 men, bet maitinai tik 2 men, o po antro gimdymo prasideto lygiai po metu blink.gif , turbut kad maitinai virs metu.... oi kiek testu isgadinau smile.gif
Atsakyti
Man prasidėjo po 4 mėn. MM. Buvo žiauriai gausios-per naktį sunaudojau 12 vnt. naktinių paketų doh.gif Bet po to viskas normalizavosi-ir jos po pirmojo gimdymo sutrumpėjo iki 4 dienų, ir tapo ne tokios gausios ir skausmingos. Žiūrėsim kaip bus po antrodo gimdymo.
Pirmąją dukrą maitinau iki 5,5 mėn, bet tik du kartus per parą. Su antrąja irgi bus tas pats, nes jau dabar pieno mažai, kai jai tik dvi savaitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutule: 10 lapkričio 2011 - 17:19
Vaika maitinau iki 1 m, bet menesines prasidejo, kai dukrelei buvo 5 men....
Atsakyti
QUOTE(rutule @ 2011 11 10, 18:18)
Man prasidėjo po 4 mėn. MM. Buvo žiauriai gausios-per naktį sunaudojau 12 vnt. naktinių paketų  doh.gif Bet po to viskas normalizavosi-ir jos po pirmojo gimdymo sutrumpėjo iki 4 dienų, ir tapo ne tokios gausios ir skausmingos.


man pirmą kartą irgi buvo gausios ir skausmingos (ko niekad anksčiau nebūdavo doh.gif ) bet dabar jau vėl tikras ,,saldainiukas,, tos mmm, skausmo nėra, ir vėl ne tokios gausios thumbup.gif
P.S. vaikiuką išmaitinau iki ~5 mėn jau vien aš, po to pradėjo mažėti pienelio (gal dėl to, kad prasidėjo košės ir t.t.) tai su lašeliais pieno ,,pramaitinau,, iki 11,5 mėn
o mmm prasidėjo praėjus mėn po gimdymo doh.gif
Atsakyti
po 4sav
Atsakyti
praejo 4sav. nieko dar nesulaukiau ax.gif
Atsakyti