Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali gyvūnas priversti žmogų gyventi?

Tikrai tikrai gali....
Atsakyti
va as irgi zinau viena istorija cia draugei nutiko .
buvo naktis ir uzsidege ju butas aisku jie miegojo tad nieko nejaute , o suo pradejo loti visus zadino . pirmiausia isvede vaikus , o paskui moteri ir vyra ,bet pats nebegalejo iseit tai ir sudege verysad.gif
aisku kai viskas apsiramino ejo ten iekojo sauke ji vardu , bet ugnegesiai ji apdegusi rado po lova verysad.gif
si istorija yrodo , kad gyvuno meile seiminikui yra begaline ir jis gali atiduotinet savo givybe , kad seimininkui butu viskas gerai.
Atsakyti
As neisivaizduoju gyvenimo be gyvunu,as juos labai labai myliu, ir netgi uz tai, kad jie buna salia, kad laukia, pasitinka...Man nepatinka zmones, kurie nekencia gyvunu, kuriems tai kakiai ar dar velniai zino kas nepatinka, vis pikti tokie, nepatenkinti, burbantys...As pastebejau, kad daug maloniau man sekasi bendrauti su zmonemis, kurie myli gyvunus, jie idomesni, turi daugiau jumoro jausmo, yra jaunatviskesni, dazniau sypsosi, yra draugiskesni, vadinasi gyvuneliai tik i sveikata 4u.gif
Atsakyti
as irgi negaleciau be kokio gyvuno istvert .
pvz dabar turiu kalyte kartai su ja net pasneku biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su augintiniu, net butina sneketi, jie labai stengiasi suprasti musu kalba, jausmus ir net mintis, po to kai mus perpranta is puses zvilgsnio supranta ko mes norime, mano kales tik pasiziuri i mane irsupranta, na, jei neatrodau pavargusi, vadinasi galima prasytis zaidimu, o jei esu uzsiemusi, nelenda i akis, o kai man liudna bando paguosti, svelniai prieina palaizo rankas,net zmogus taip nemoketu smile.gif Nepaprastai paguodzia, nuramina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivianet @ 2009 07 21, 21:47)
Su augintiniu, net butina sneketi, jie labai stengiasi suprasti musu kalba, jausmus ir net mintis, po to kai mus perpranta is puses zvilgsnio supranta ko mes norime, mano kales tik pasiziuri i mane irsupranta, na, jei neatrodau pavargusi, vadinasi galima prasytis zaidimu, o jei esu uzsiemusi, nelenda i akis, o kai man liudna bando paguosti, svelniai prieina palaizo rankas,net zmogus taip nemoketu smile.gif Nepaprastai paguodzia, nuramina smile.gif
Gali ir ne tik.Pernai zmones isigyjo suniuka,kartu gyvena mociute,kuri vis lygu po poliklynikas jiesko,po keliu men. seimos gyditoja uzsuko i namus ,nes mociutes pasigedo,pamate zvalia raudonais skruostais laiminga moteryske besiruosencia su suneliu vakariniam pasivaiksciojimui ir pasake auksyne minti,kad dabar gal reiketu tokius sunelius kaikam pagal receptus israsineti.
Atsakyti
QUOTE(gautama @ 2009 08 21, 18:58)
Gali ir ne tik.

Visiškai drinks_cheers.gif Nes žinau tai iš asmeninės (nors ir nebūtinai savo) patirties smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Gal žinot kas užsiima Lietuvoje apmokymais "Gyvūnų terapijoms" ir ar realu, kad mūsų ligoninės įleistų pūkuotus terapeutus?

Na, gal aiškiai paklausiau ax.gif
Atsakyti