Įkraunama...
Įkraunama...

gyd.Simonavičiūtė

Lankausi Kliniku moteru konsultacijoj pas sia gydytoja.Noreciau tartis ir drl gimdymo, bet nieko apie ja nezinau ir siuose puslapiuose neradau verysad.gif .Gal yra gimdziusiu pas ja.Labai lauksiu atsiliepimu, nes laiko man liko nedaug. nestuke.gif
Atsakyti
Zinau tik tiek apie ja- kad gerai ziuri ultragarsu....(man ja rekomendavo kaip viena is patyrusiu )
Atsakyti
man ji darė ultragarsą, tikrai faina gydytoja. O ji visur vėluoja. tai tiesa. Mums teko kone valandą pralaukti, bet ji sakė, kad tiesiai iš gimdymo. Vadinasi, gimdymas jai pirmame plane, o tik po to visos konsultacijos.
Atsakyti
Mano sesuo gimde pas ja pries 9 metus (nesusitarusi). labai gera gydytoja thumbup.gif po gimdymo sesuo norejo atsidekoti, tai labai nenorejo dovanu imti... schmoll.gif
Atsakyti
labai gera gydytoja thumbup.gif thumbup.gif ,aš pas ja ir nėštumo metu lankiausi ir gimdžiau tikra šaunuolė,likau labai patenkinta, ir dvi mano draugės gimdė taip pat liko labai patenkintos biggrin.gif . kas pas ja lankosi niekas nesigaili smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NGVICI @ 2005 02 02, 02:11)
Lankausi Kliniku moteru konsultacijoj pas sia gydytoja.Noreciau tartis ir drl gimdymo, bet nieko apie ja nezinau ir siuose puslapiuose neradau verysad.gif .Gal yra gimdziusiu pas ja.Labai lauksiu atsiliepimu, nes laiko man liko nedaug. nestuke.gif


Labutis,
As lankiausi pas sia gydytoja visa nestuma ir del gimdymo tariausi pas ja. Sake gali skambinti bet kuriuo paros metu. Daktare - angelas smile.gif Tik pasirodo mano mazyte nusprendem uzpakaliuka parodyti pasauliui- taigi teko planuoti cezari. Tai pati gydytoja iterpe mano operacija jau ir taip tarp suplanuotu. Taigi man ji pati atliko cezario pjuvi. O paskui vis vaiksciojo ir domejosi kaip man ir mano karalytei sekasi. As labai ja patenkinta ir man ja rekomendavo kita gydytoja. Zadu pas ja ir ateityje lankytis ir kas metus tikrintis Taigi manau- geras pasirinkimas. biggrin.gif SEKMES smile.gif
Atsakyti
Galiu tik pritarti- ji tikrai labai gera gydytoja, tiesa, labai daug darbų apsiėmusi, todėl visur ir vėluoja. Aš pas ją taip pat lankiausi visą nėštumą, tiesa, pradėjau lankytis, per su ja dirbančia akušerę (irgi superinė moteris), todėl žinau, kad šiai gydytojai yra labai svarbi givybė, ji net išvalymų ne daro, be to labai domisi savo darbu...
Tik gimdyti man pas ją vat neteko, nes echoskopu gydytoja nustatė, kad vaikelis turės širdies ydą ir išsiuntė mane į Vilnių gimdyt.Aišku visa tai pasitvirtino ir mano mažylis te išgyveno du mėnesius ir visus juos pragyvenom Santariškėse, na bet aš čia ne gasdinti jūsų įlindau, tad grįžtant prie temos- per tuos mėnesius Santariškėse aš buvau vienintelė mama, kuriai buvo dar nėštumo eigoje nustatyta, kad vaikelis turės problemų, o tokių vaikelių ir dar su labiau matomom (echoskopu) ligom, pvz dauno sindromasir kt., ten buvo be galo daug.
Tad spreskit pačios...
Atsakyti
Kiek žinau, ši gydytoja dabar KMUK dirba ir kaip genetikė. Man užvakar ji darė echoskopiją (ne kaip genetikė), tai išpasakojo ir išrodė viską ką pati matė. Suskaičiavo vaikiuko pirštukus, išmatavo spranduko raukšlytę ir pasakė, kad pas genetikus galiu nevažiuoti, nors ir turiu siuntimą. Sako: "Vistiek pas mane atvažiuosi, nes aš ir esu genetikė."
Paliko tikrai gerą įspūdį thumbup.gif
Atsakyti
Aš pas šią gydytoją gimdžiau birželio gale, taip pat viskas praėjo gerai.Ir apie ją ne tik dėl gimdymo geri atsiliepimai. Kad visos gydytojos būtų tokios dėmesingos, nėštumo metu nuėjus apžiūrai, kabinete tikrai ne penkias minutes užtrunki, kaip paprastoj poliklinikoj.Kad ir už durų eilė, ji apžiūri atidžiai, be didelio skubėjimo. Aišku kai reikia laukti už tų durų lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Ir dar daug galėčiau prirašyti apie ją gero. Beje kai gimdžiau kartu buvo akušerė Regina Samėnienė, taip pat super thumbup.gif . Lenkiu galvas prieš tokius žmones. 4u.gif
Atsakyti
na man ir teko pas sia gydytoja del genetiniu tyrimu pasilankyti. paliko gera ispudo. nors ir labai beturejo laiko (as be siuntimo isibroviau) viska ramiai issamiai paaiskino
Atsakyti
Ji ir man paliko gerą įspūdį.Pas ją lankiausi echoskopuotis ir įdėmiai apžiūrėjusi nusiuntė mane į Vilnių konsultacijai(nors echoskopiją darė ne vienas gydytojas,bet kažkokių pakitimų nerado).Diagnozė pasitvirtino.Tad labai jai dėl to dėkinga. ax.gif
Atsakyti
Siandien ji man dare exoskopija, nereali gydytoja smile.gif thumbup.gif
Atsakyti