Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Kotryna @ 2007 07 22, 21:49)
Sveiki dar kartą, svajoju nuvažiuoti į Kretą jau senai. Esame išmale visą Europą, apžūrėję, įlipę, nuslidinėję dauguma jos kalnų. Per atsotogas stengiamės minimaliai lankyti miestus, daugiau grožimės gamta. Kreta buvo ta vieta apie kurią girdėjom nemažai gerų atsiliepimų, tad šiemet susiruošėm važiuoti ten. O vat dabar skaitytdama Katu atsiliepimus...išsigandau. Beje Katu, ačiū tau už tavo, kitokią nuomone. 4u.gif


As manau, kad turit butinai ten nuvaziuot ir susidaryt savo nuomone 4u.gif
Beje, kai buvom Tenerifej, ten dirbusi gide (berods vardas Lina) anksciau dirbo Kretoj, ir Kreta jai patiko daug labiau nei Kanaru salos. Tai buvo pagrindinis apsisprendimas, kodel mes norejome vykti i Kreta.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 07 22, 21:55)
As manau, kad turit butinai ten nuvaziuot ir susidaryt savo nuomone  4u.gif
Beje, kai buvom Tenerifej, ten dirbusi gide (berods vardas Lina) anksciau dirbo Kretoj, ir Kreta jai patiko daug labiau nei Kanaru salos. Tai buvo pagrindinis apsisprendimas, kodel mes norejome vykti i Kreta.

Gaila, kad nekokie tavo atsiliepimai g.gif . Bet kiekvienam savo. Man tai labai patiko ir norėčiau dar kada nors sugrįžt iki galo apvažiuot visą salą. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 07 22, 21:55)
As manau, kad turit butinai ten nuvaziuot ir susidaryt savo nuomone  4u.gif
Beje, kai buvom Tenerifej, ten dirbusi gide (berods vardas Lina) anksciau dirbo Kretoj, ir Kreta jai patiko daug labiau nei Kanaru salos. Tai buvo pagrindinis apsisprendimas, kodel mes norejome vykti i Kreta.


Pritariu, reikia pačiam susidaryti nuomonę, bet aš dabar žinosiu ko tikėtis, nes aš tikiuosi/tikėjausi rojaus žemeje.
Beje labiausiai nustebino atsiliepimas apie 4* viešbutį, juk 4*, o realiai tik 2*? blink.gif Tai kokį viešbutį tada reikia rinktis?
Atsakyti
Pasiskaicius atsiliepimus apie 4* viesbuti pasidare kiek neramu, nes mes rezervavomes irgi 4* viesbuti. taciau kiek paskaiciau internete atsiliepimu apie ji tai susidareme nebloga ispudi. smile.gif

Taigi, grizus galesiu pakomentuoti (jei patvirtins rezervacija g.gif doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kotryna @ 2007 07 22, 20:49)
Sveiki dar kartą, svajoju nuvažiuoti į Kretą jau senai. Esame išmale visą Europą, apžūrėję, įlipę, nuslidinėję dauguma jos kalnų. Per atsotogas stengiamės minimaliai lankyti miestus, daugiau grožimės gamta. Kreta buvo ta vieta apie kurią girdėjom nemažai gerų atsiliepimų, tad šiemet susiruošėm važiuoti ten. O vat dabar skaitytdama Katu atsiliepimus...išsigandau. Beje Katu, ačiū tau už tavo, kitokią nuomone. 4u.gif



Sveika,
vaziuot ar nevaziuot cia toks retorinis klausimas. Vieniems Kreta kaip ikrenta i sirdi tai visam gyvenimui, kitiems...ne (mums kaip ikrito, tai mes siemet jau septinta karta vaziuosime good.gif) . Jeigu megstat aktyvu poilsi, Kretoj pats tas.
Yra labai daug hilking/walking turu (marsrutai nuo vienos dienos iki savaites).
Gamta... na cia ne Pietryciu Azija ir dziungliu nera, taciau ko verti kalnai..... gaila kad SM forumiete Katu nemate pietines Kretos, Baltuju kalnu....(o gal mate ?). Jei megstat judejima, tai siulyciau is karto atvykus susiorganizuot transporta/automobili ir is anksto pasiplanavus marsruta pradet kelione po sala ir net ne tais iprastais turistiniais marsrutais ax.gif . Kiekviename kaime visada rasite kur pernakvoti ir pavalgyti smile.gif. Zinoma, kad tokiai kelionei reikia pasiruosti - susirinkiti informacijos. Bet siais laikais - tai vienasi juokas - internete informacijos daugiau nei reikia. Linkiu visokeriopos sekmes ir puikiu atostogu bye1.gif.



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...
Atsakyti
Ačiū Jurgitaite, už nuomonę 4u.gif
Ieškau informacijos, daug randu. Su vyru juokaujam, jaučiuosi kaip jau buvusi Kretoje, žinau kur kas yra, geografiškai biggrin.gif
Šiemet kažkiek laiko norime paskirti tinginiavimui, šiltai jūrai, baseinui, papludimiui. Todėl ieškome viešbučio su AI. Laukiam last minute pasiūlymo.
Atsakyti
QUOTE(Kotryna @ 2007 07 23, 09:56)
Ačiū Jurgitaite, už nuomonę 4u.gif 
Ieškau informacijos, daug randu. Su vyru juokaujam, jaučiuosi kaip jau buvusi Kretoje, žinau kur kas yra, geografiškai biggrin.gif
Šiemet kažkiek laiko norime paskirti tinginiavimui, šiltai jūrai, baseinui, papludimiui. Todėl ieškome viešbučio su AI. Laukiam last minute pasiūlymo.


Asmeniskai mudviem, kai ilsedavomes (ne keliaudavom) pietu visai nesinoredavo. Todel dziaugemes, kad neturim AI. Pietums suvalgydavom tik koki jogurta ar leda, ir tai tik is pareigos...
As irgi per daug zinojau apie Kreta, daug skaiciau, vietas galejau ir be zemelapio atrast, gal tai ir pakiso mums koja smile.gif
O tinginiauti, manau, reiketu kazkur kitur, gal net kokioj Turkijoj. Kretoj reikia keliauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 07 22, 21:37)
Isvada tokia - arba mes su vyru nenormalus, arba neatradom Kretos, arba ji nenorejo, kad mes ja atrastumem smile.gif

Ką gi, kiekvienam savi įspūdžiai ir kiekvienas susidaro savo nuomonę... bet, žinai, Katu, aš kažkaip visai nenustebau paskaičius Tavo blogus atsiliepimus apie Kretą... nes kažkaip nuo pat pradžių, kai tu pradėjai uždavinėt klausimus apie Kretą čia, buvo galima susidaryt įspūdį, kad Tu esi priekabi ir tik ir ieškai priekabių... Tiesą pasakius, kitokios nuomonės iš Tavęs ir nesitikėjau... prisimenu, kad ir apie viešbutį Tu jau blogai atsiliepei net dar jame ir nebuvus... taigi, koks nusiteikimas, tokie ir įspūdžiai... unsure.gif ax.gif
(bet šiaip apie viešbutį nelabai galiu daug ir pasakyt, gal tu ir teisi, nežinau, mačiau jį tik iš išorės, bet kad jame bus triukšminga, buvo galima tikėtis vien žinant kokioje jis vietoje randasi) 4u.gif

QUOTE(Katu @ 2007 07 22, 21:55)
As manau, kad turit butinai ten nuvaziuot ir susidaryt savo nuomone  4u.gif
Beje, kai buvom Tenerifej, ten dirbusi gide (berods vardas Lina) anksciau dirbo Kretoj, ir Kreta jai patiko daug labiau nei Kanaru salos. Tai buvo pagrindinis apsisprendimas, kodel mes norejome vykti i Kreta.

kažkaip ne iš vieno žmogaus girdžiu lyginant Kanarų salas su Kreta... ir kažkaip tokia tendencija pastebėjau: kas pirmas nuvažiuoja į Kretą, tam ji labiau patinka nei Kanarai, ir Vice versa...

QUOTE(Kotryna @ 2007 07 22, 22:17)
Pritariu, reikia pačiam susidaryti nuomonę, bet aš dabar žinosiu ko tikėtis, nes aš tikiuosi/tikėjausi rojaus žemeje.
Beje labiausiai nustebino atsiliepimas apie 4* viešbutį, juk 4*, o realiai tik 2*? blink.gif Tai kokį viešbutį tada reikia rinktis?

Svarbiausia, nenusiteikti, kad viskas bus blogai... nes jei taip nusiteiksi, kitaip ir nebus, be sure 4u.gif

QUOTE(Katu @ 2007 07 23, 10:22)
O tinginiauti, manau, reiketu kazkur kitur, gal net kokioj Turkijoj. Kretoj reikia keliauti smile.gif

Va čia tai tikrai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Penktadieni taip apsidziaugiau, kad mums rezervavo viesbuti, o dabar paskaiciusi Katu mintis susimasciau - ar tikrai teisingai elgiuosi tempdama savo branguji i Kreta blush2.gif As tai manau, kad man musu issirinktas Creta Panorama viesbutis tikrai tiks - o ir tupeti vien viesbuty nesiruosiu smile.gif , bet va mano vyrelis jau priprato prie Turkiskojo serviso ir labai jau reiklus viskam pasidare g.gif biggrin.gif Bandysiu kaip nors nuteikt, kad Graikija, o ypac Kreta, tai ne Turkija ir jos grozis gamtoje, o ne viesbucio aplinkoje ir servise bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 23, 11:29)
Penktadieni taip apsidziaugiau, kad mums rezervavo viesbuti, o dabar paskaiciusi Katu mintis susimasciau - ar tikrai teisingai elgiuosi tempdama savo branguji i Kreta blush2.gif As tai manau, kad man musu issirinktas Creta Panorama viesbutis tikrai tiks - o ir tupeti vien viesbuty nesiruosiu smile.gif , bet va mano vyrelis jau priprato prie Turkiskojo serviso ir labai jau reiklus viskam pasidare g.gif  biggrin.gif Bandysiu kaip nors nuteikt, kad Graikija, o ypac Kreta, tai ne Turkija ir jos grozis gamtoje, o ne viesbucio aplinkoje ir servise bigsmile.gif


na graikai tikrai nera kaip turkai, patys nepuls i akis kalbindami ir klausdami kaip jus issimiegojote ir ar nieko netruksta.. bet jei jums ko reikia ar pasilabinsite, visada jums bus maloniai atsakyta ir tikrai stengsis padeti kuo tik gali.. asmeniskai man tuo graikija ir patiko, kad ten zmones labai silti, draugiski ir svetingi, bet nelenda i akis, neikyri (ikyrumas jau uzkniso tiek turkijoje, tiek italijoje, kai negali ramiai niekur nueiti)... tai poilsis tik jums savarankiskai, o graikai visada jums pades kai jums to reikes..
Buvau Graikijos zemyne 3 kartus, 1 karta Kretos saloje ir tikrai zinau, kad ten dar grisiu ne karta, ne tiek del gamtos ar kalnu, tiek del daugelio kitu kulturiniu aspektu, kuriu nezinau ir kurie mane labai domina.. o ir po saleles norisi dar pasibastyti, ten juk joks kelioniu organizatorius neuzveza...
O tiesa, jus zinote, kad graikai nesimeldzia jezui kristui? jie meldziasi marijai.. graikija skaitosi marijos krastas..
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 07 23, 10:37)
na graikai tikrai nera kaip turkai, patys nepuls i akis kalbindami ir klausdami kaip jus issimiegojote ir ar nieko netruksta.. bet jei jums ko reikia ar pasilabinsite, visada jums bus maloniai atsakyta ir tikrai stengsis padeti kuo tik gali.. asmeniskai man tuo graikija ir patiko, kad ten zmones labai silti, draugiski ir svetingi, bet nelenda i akis, neikyri (ikyrumas jau uzkniso tiek turkijoje, tiek italijoje, kai negali ramiai niekur nueiti)... tai poilsis tik jums savarankiskai, o graikai visada jums pades kai jums to reikes..


Patikek ir mums su vyru tas turkiskas ikyrumas irgi nepatinka tongue.gif Va tik dabar kuo toliau skaitau, tuo labiau mastau, ko galiu tiketis is viesbucio. Mes Turkijoje visada ilsejomes 5 zv. viesbuciuose, o musiskis Kretoje - 4 zv. (nors novaturas kazkodel ji zymi kaip 5 zv.). O skaitydama susidariau nuomone, kad tas zvaigzduciu lygis labai skiriasi tarp turkijos ir Kretos viesbuciu. O gal man cia tik taip atrodo g.gif . Apie Creta Panorama skaiciau beveik vien tik gerus atsiliepimus (info ieskojau nelietuviskuse puslapiuose, bet ir lietuviai apie jį gerai atsiliepia), tai tikiuosi kad viskas bus OK. Suprantu, kad Kretoje reikia daug keliauti, o ne prei baseino guleti, bet mums siuo atveju reikia suderinti ir viena ir kita. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Norwile @ 2007 07 23, 10:48)
Gal kas važiuojat rugpjūčio 9 dieną? 4u.gif


Mes rugpjucio 7d 4u.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 07 23, 10:29)
Penktadieni taip apsidziaugiau, kad mums rezervavo viesbuti, o dabar paskaiciusi Katu mintis susimasciau - ar tikrai teisingai elgiuosi tempdama savo branguji i Kreta blush2.gif As tai manau, kad man musu issirinktas Creta Panorama viesbutis tikrai tiks - o ir tupeti vien viesbuty nesiruosiu smile.gif , bet va mano vyrelis jau priprato prie Turkiskojo serviso ir labai jau reiklus viskam pasidare g.gif  biggrin.gif Bandysiu kaip nors nuteikt, kad Graikija, o ypac Kreta, tai ne Turkija ir jos grozis gamtoje, o ne viesbucio aplinkoje ir servise bigsmile.gif


Pabuves Kretoje supratau, kad i ja vaziuosiu bent jau tol kol viska pamatysiu. Man asmeniskai gamta labai patiko, galbut todel, kad nevisada vaziuodavome ten kur vaziuodavo dauguma turistu, anaiptol stengdavomes nusukti pro kuo mazesnius kaimelius, pro kuo nuosalasnes vietoves, ir tikrai tai pasitvirtino pamateme labai daug graziu vietu, taip pat aplankeme ir daug kartu apkalbetas vietoves, tai Ballos ilanka, Preveli vienuolyna, Arkadi vienuolyna (sis patiko labiau), Matalla, Chania, Retymna, Spilli, Phaistos griuvesius, Mazaja Meksika prie Libijos juros (toks kaimelis mes ji taip pavadinome nuosaliau nuo Timbaki - labai grazus papludymis ir pati vietove) ir dar daug daug kitu graziu vietu. Zmones geri malonus ir paslaugus, neskaitant vieno ivykio tavernoje kai savininkai Graikai, nemokejo kalbeti nei angliskai, nei vokiskai net pirstais pradejom aiskinti kiek ir ko reikia bet ir tai pridare siokiu tokiu nemalonumu, kai vietoje uzsakytu 4 patiekalu atitempe gal kokias 8 ar 9 lekstes ir bande irodyneti, kad mes tai uzsisakeme, bet ilgu debatu pastangomis viskas issisprende, tad supratau viena, kad jeigu neimanoma susikalbeti nei viena is mano minetu kalbu, geriau tokioje tavernoje nevalgyti, o pasieskoti kitos. O siaip be siu nesklandumu viskas buvo ciki. Mes ememe pusrycius ir vakariene nes zinojome, kad viesbutyje nesedesim ir tai buvo labai geras pasirinkimas, nes pasirinkus AI pamirskit keliones nes tai uzima nemazai laiko (mes isvaziuodavome 8-8:30 ryte ir grizdavome apie puse devyniu vakaro, kad speti vakarienei), arba teks paaukoti pinigus sumoketus uz pietus. Kaip jau kazkas minejo 100 km. Lietuvoje nelygu 100 km. Kretoje. 100 km. gali tekti vaziuoti 3, 4 o kartais net ir daugiau valandu, nebent tuos simta km. vaziuosit magistrale. Paminetas viesbutis Creta Panorama jeigu neklystu yra 5*, nes teko pro ji pravaziuoti tai is isores atrodo neblogai, kaip viduje, aptarnavimas ir maistas nezinau. Taciau savo atveju as niekada nesirinkciau 5* viebucio vien del to, jog supratau, kad ne visada 5* bus geriau uz 3*. Savo laika praleista viesbutyje Oasis ivertinciau 10/10 balu, aptarnavimas, maistas ir visa kita super, ramus ir nedidelis seimyninis viesbutukas patenkimo mano lukescius. Kambariai tvarkomi kasdiena, patalyne keiciama tris kartus per savaite. 5* viesbutyje gausit didesne viesbucio teritorija, bus didesnis baseinas gal but daugiau maisto pasirinkimo, bet tas aktualu tiems kas ruosiasi atostogas praleisti viebucio kambaryje ar prie baseino. Tokiu buvo ir musu viesbutyje, dvi lietuviu mamytes su vaikais kurios visa savo laika praleisdavo kambaryje arba prie baseino su knygomis, net ju vaikai baseine nesimaude - kam ko reikia. Kol kas tiek. Noriu atgal i Kreta. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpotaukšlis: 23 liepos 2007 - 11:04