Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Makalius @ 2007 09 11, 15:19)
Kai mes buvom su Šaltmėte susitikę, mes ten sėdėjom ir irgi atnešė vandens su ledukais, ir skanumėlis buvo frappe  blush2.gif

Makaliau, vandens prie kavos Kretoje atneša visur ir visada.. jei to nepadarytų, daugiau niekada neičiau į tą kavinę.. schmoll.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2007 09 12, 10:23)
na nežinau, man ir trasa iki Retymno buvo kalnų kelias ir daugiausiai gavosi 80 km/h
tik prie herakliono, kur tiesiau, kelis kartus apie 90

baikit juokus, tuo keliu lečiau nei 110 niekad nevažiuoju... ax.gif nebent kamštis koks būna dėl kokio lėtapėdžio autobuso..

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2007 09 12, 13:00)
aš tai pernai važiavau, šiemet nespėjau, mano vakarinė irgi mažai lankyta irgi bus, eee, penktam kartui...
mano vakarinė irgi dar mažai nagrinėta.. liks kažkelioliktam kartui irgi... pradedant kitomis Velykomis Kretoje vėl.. ax.gif

QUOTE(Jurgitaite @ 2007 09 12, 21:57)
Kalimera visoms ir visiems,

Kphth ine stin kardia mou...

Xerete... sveika sugrįžus... matau, neblogai pakeliavot..

aš jau irgi LT.. vakar parskridau.. dideli karščiai yra blogai.. bet tik 14 šilumos yra dar blogiau... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2007 09 13, 07:32)
nagi man tiesiog baltas pavydas paisreiškė, reikės tikrai pebktą kartą grįžti smile.gif
o kiek kainuoja tik skrydis?


Sveika,
Salimar nurode kainas turistinio sezono metu, operatoriai parduoda tik bilietus, tik kartais, jei pavyksta "sugaudyt" galima pasinaudot paskutines minutes kelione - kartais buna dar pigiau. Tik atvykys i vieta reikia nepamirst perspeti gidus kad neliksite viesbutyje, na ir kontaktus ju pasiimti, del visa ko.
Dar variantas gaudyti TUI ar lenkuciu operatoriu LM ir prisidet skrydi is LT iki tarpinio miesto...na bet keliones ore trukme prisidetu. Nemanau kad verta (kai yra galimybe) keisti 100 Lt i papildomas 6 val. keliones ir persedimu. Vat kai nebeliks skrydziu tiesioginiu, tada jau reikia ieskoti variantu kaip nusigauti iki Kretos, aisku aviabilietai bus brangesni (1500/1800 Lt + mokesciai) ir keliones trukme ilgesne. Na bet ko nepadarysi, jei labai norisi smile.gif
Sekmes,

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kriti in stin kardia mou

Atsakyti
Kalimera smile.gif jamas drinks_cheers.gif
Ir mes prieš pora dienelių pargrįžom, bet dar mintys ten, oij kaip dar nesinorėjo grįžti schmoll.gif Labai džiaugiamės kelione, super duper thumbup.gif Ir pailsėjom, ir pamatėm, aišku ne tiek kiek planavom, bet tai tik pretekstas turbūt sugrįžti, tikimės kitais metais smile.gif Dėl aklimatizacijos čia LT net ir baisu kalbėti, drebulys tik nupurto, man irgi žymiai geriau virš +30, nei kad toks oras, koks čia LT.
Keliavom su beveik 2 metukų sūneliu, tad nepabuvojom Samarijos tarpekly ir neplaukėm į Santorinį, gaila, bet tą dar manau apturėsim galimybę. Mažius irgi kelionėje gerai jautėsi, tiek prie jūros smėlyje kapstantis ar vandeny mirkstant, tiek mašinoj sėdint. Susibičiuliavo su keliais vaikučiais, tad jam liūdna nebuvo. Mes irgi susiradom naujų draugų ir kartu leidom laiką, faina thumbup.gif
3 dienas važinėjam su auto, buvom Dzeuso urve, Knoso rūmuose (jie visai manęs nesužavėjo), Važinėjomės šiaurine pakrante, buvom Sitios miestely, kur apsilankėm vyno gamykloj, ten davė ir padegustuoti vynų, papasakojo apie gaminamus vynus ir aliejų. Aišku ir pigiau įsigijom jų thumbup.gif Buvom Agios Nikolajos, Elundoj, Heraklione. Pasivažinėjom serpantinais. Tai pat nuvažiavom į pietinėj dalyje esantį Ielapetros miestelį. Vieną vakarą lankėmės Anopolio kaimely, kur vyko graikų vakaras.
Trumpai aš čia, gal ir nelabai išsamiai, nes dar mintys šokinėja hihihi.gif irnesakyk.gif

Myliu Kretą wub.gif Moussaka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Disima: 14 rugsėjo 2007 - 08:27
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 09 13, 20:19)

o šiaurės GR netgi sušalt bekeliaudama sugebėjau ir buvau pašventinta pirmo rudeninio lietaus.. Salonikuose rugsėjo pradžioj keletą dienų taip kaip pas mus dabar buvo... brrr.. šalta...  reiks kada fotoreportažą padaryt, kai galėsiu ilgiau prie kompo prisėst..


Jasas, kala ise?
tai kad matyt su vejeliu lakstei ten, tai kur nesusalsi mirksiukas.gif

Beje, apie Ierapetros regiona (musu kaip sakant dar "neislandziotas"),
gal sakau ka nors idomaus zinai? Na cia del ktulturines dalies, hiking'o ir pan? Narsiau keliuose saituose, kaip antai http://www.ierapetra.net/, bet man ten per maza info...

bye1.gif

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2007 09 14, 18:20)
Jasas, kala ise?
tai kad matyt su vejeliu lakstei ten, tai kur nesusalsi  mirksiukas.gif

Beje, apie Ierapetros regiona (musu kaip sakant dar "neislandziotas"),
gal sakau ka nors idomaus zinai? Na cia del ktulturines dalies, hiking'o ir pan? Narsiau keliuose  saituose, kaip antai http://www.ierapetra.net/, bet man ten per maza info...

bye1.gif


Kalispera 4u.gif

nu lakstėm biski su vėjeliu, bet vistiek ne dėl to sušalom, o dėl to, kad tikrai šalta ir buvo... kur tai matyta, kad GR rugsėjo vid būtų tik 14 laipsnių? unsure.gif

O dėl Ierapetros, tai biski esu domėjusis, ten yra pora gražių tarpeklių irgi.. ir viskas, per kur eina E4, yra gražu... nu pati žinai.. biggrin.gif bet parašysiu daugiau, kai turėsiu priėjimą prie tikslesnės informacijos, nes dabar tai esu laive.. plaukiančiame į Helsinki.... ech, tie namai, ir noriu, ir ne... unsure.gif
Atsakyti
Shalimar, vasaros tai nesitikek:)) Kretoje jau dabar paskutines kurorto sezono dienos... Chalkidikeje jos jau baigesi deja...
Atsakyti
:4u Gal kas padėtumėt kaip išsitraukt Kretos žemėlapį.Atsidarau crete-maps, bet man spausdina tik kažkurią tai vieną dalį.Kaip išsispausdint viską?
Kaip blondinė, taip ir ... biggrin.gif
Atsakyti
Ar nuomuojantis masiniuka galima atsiskaityti grynais? Ka tik draugas grizo is Maljorkos, tai sake ten tik su kreditine kortele galima masina issinuomuot, tai jie ir liko be auto g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 09 18, 07:27)
Ar nuomuojantis masiniuka galima atsiskaityti grynais? Ka tik draugas grizo is Maljorkos, tai sake ten tik su kreditine kortele galima masina issinuomuot, tai jie ir liko be auto  g.gif


tai tik grynais ir mokėjome...
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2007 09 18, 08:49)
tai tik grynais ir mokėjome...

Aciu. O ar imanoma Kretoje atsiskaityti VIZA kortele ar pinigu is bankomato nusiimti, jei kartais pritruktu?
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 09 18, 08:04)
Aciu. O ar imanoma Kretoje atsiskaityti VIZA kortele ar pinigu is bankomato nusiimti, jei kartais pritruktu?


Tikrai galima, ten juk civilizuota šalis irnesakyk.gif Bet už nuėmimą iš bankomato manau nemažai nubrauks tau litų, geriau jau užsieny atsiskaitinėti kortelėmis, bet grynintis neapsimoka schmoll.gif
Atsakyti
as visada imu viena suma grynais ir kazkiek turiu korteleje... jei jau nusiimti, tai geriau pasiskaiciavus kiek reikia, vienu metu ir nusiimti reikiama suma. Siaip galima atsiskaityti ir visa electron, tik kai kur jos nepriima ir praso kreditines, bet siaip ten nera jokiu problemu, tik turek babkiu ir mokek smile.gif)))
Atsakyti