Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų nemylėtojai

Aš taip pat mėgstu gyvūnus, bet nevirškinu kai kurių jų šeimininkų. Kad ir pvz. situacija - po pamokų grįžta ketvirtokas iš mokyklos ir matau - trypčioja, mindžikuoja ir eit toliau nesiryžta. Dar pagalvojau, gal ko laukia, bet po kurio laiko supratau - nuo vienos sodybos keliu link jo atbėga trys visai nemažyčia šunys. Ir tegul jie nekanda, bet skalija kaip velniai. O vaikas, žinoma, bijo. Kiek ten to ketvirtoko ūgio... Argi vaikui paaiškinsi, kad jie nekanda... Ar jam nuo to lengviau. Tąkart užsikūriau auto ir vežiau jį namo pro šalį tų šunų. Bet gi ne kasdien jį kas paveža ar palydi... Sakiau tėvams kalbėti su moteriške, skūstis, jei nepavyks. Bet nebežinau, kaip viskas baigėsi, galiausiai tas vaikas išsikėlė. Ir šiaip kaimiškose vietovėse toks požiūris į šunis, kad jų rišt nereikia. O kai imu kažką aiškint - žiūri kaip į nenormalią. Kai seniūnas užsiėmė šia problema - tiek pasipiktinimo buvo doh.gif
Atsakyti
as irgi myliu gyvunus, bet galvoju kad kiekvienas turi tureti savo vieta, o seimininkai jai laiko suni tai turetu priziureti ji, o ne palaida laikyti
Atsakyti
aš myliu gyvūnus ir kai kuriais tik grožiuosi, kokiom varlėm ir kt šliužiukais, kurių drąsos į rankas paimti neužtektų, bet tiesiog negaliu pakęsti jų šeimininkų , kurie nesureika savo augintinių išmatų verysad.gif dabar pavasaris tai pilna žolė šūdukų, šlykštu, jei mylim ir auginam gyvūną, tai norėkit ir išmatas susirinkti savo augintinio thumbup.gif
Atsakyti
Aš save kaip ir skaityčiau selektyvine gyvūnų mylėtoja. Šunis myliu, gamtą myliu, zoologijos soduose uždarytų gyviū ir gyvūnų man labai gaila, tai ten ir neinu.
Bet va kačių - aš nelabai schmoll.gif
Bet tarkim, esu vis tiek "gyvūnų mylėtoja" rolleyes.gif
Bet labai nemylių gyvūnų savininkų, kurie elementaraus supratimo neturi apie gyvūnų laikymą ir nieko tokiam gyvūno savininkui nepaaiškinsi.

Aš turiu kaimyną, kuris turi ciau-ciau tokiį visą utėlėm užleistą ir apleistą. Nei jis vandens šuniui į indą įpila, būna dienų, kad jis tą šunį išvis pamaitinti pamiršta.
Tada tas šuo nabagas loja. Aš nepasikentus skambinu į policiją, pranešu apie apliestą šunį, smarvę, einančią nuo mūsų kaimyno sklypo. O jei aš tą vargšą šunį pamaitinu, tai jis dar baisiai mane iškoplioja, kad jo prie jo "veislinio" šunio nekiščiau nagų blink.gif

Dar turime kaimynus, kurie "laiko" kates ir tas kates išleidžia vienas į lauką "pasiganyti" Aš tokias kates vadinu "prostitutėmis" ax.gif ir tuoj pat skambinu į animal control, jei pamatau tokią besišlaistančią "katę paleistuvę". unsure.gif
Tada aš namie piktdžiugauju, kai tokie kaimynai randa pranešimą iš miestelio inspektoriaus atsiimti katę/šunį iš prieglaudos, susimokėjus $$ baudą už gyvūno nepriežiūrą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dainele @ 2011 07 20, 21:20)
Aš save kaip ir skaityčiau  selektyvine gyvūnų mylėtoja. Šunis myliu, gamtą myliu, zoologijos soduose uždarytų gyviū ir gyvūnų man labai gaila, tai ten ir neinu.
Bet va kačių - aš nelabai  schmoll.gif
Bet tarkim, esu vis tiek "gyvūnų mylėtoja"  rolleyes.gif
Bet labai nemylių  gyvūnų savininkų, kurie elementaraus supratimo neturi apie gyvūnų laikymą ir nieko tokiam gyvūno savininkui nepaaiškinsi.

Aš turiu kaimyną, kuris turi ciau-ciau tokiį visą utėlėm užleistą ir apleistą. Nei jis vandens šuniui į indą įpila, būna dienų, kad jis tą šunį išvis pamaitinti pamiršta.
Tada tas šuo nabagas loja. Aš nepasikentus  skambinu į policiją, pranešu apie apliestą šunį, smarvę, einančią nuo mūsų kaimyno sklypo. O jei aš tą vargšą šunį pamaitinu, tai jis dar baisiai mane iškoplioja, kad jo prie jo "veislinio" šunio nekiščiau nagų  blink.gif

Dar turime kaimynus, kurie "laiko" kates ir tas kates išleidžia vienas į lauką "pasiganyti" Aš tokias kates vadinu "prostitutėmis"  ax.gif ir tuoj pat skambinu į animal control, jei pamatau tokią besišlaistančią "katę paleistuvę".  unsure.gif
Tada aš namie piktdžiugauju, kai tokie kaimynai randa pranešimą iš miestelio inspektoriaus atsiimti katę/šunį iš prieglaudos, susimokėjus $$ baudą už gyvūno nepriežiūrą  cool.gif


Na, o jei neatsiims, gyvuna uzmigdys, tada ir piktdziugaujat, ane? blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dainele @ 2011 07 20, 20:20)
Dar turime kaimynus, kurie "laiko" kates ir tas kates išleidžia vienas į lauką "pasiganyti" Aš tokias kates vadinu "prostitutėmis"  ax.gif ir tuoj pat skambinu į animal control, jei pamatau tokią besišlaistančią "katę paleistuvę".  unsure.gif
Tada aš namie piktdžiugauju, kai tokie kaimynai randa pranešimą iš miestelio inspektoriaus atsiimti katę/šunį iš prieglaudos, susimokėjus $$ baudą už gyvūno nepriežiūrą  cool.gif

Tada išeina, kad esate blogas žmogus ir į gyvūnų mylėtojus netinkate.
Kokiu pagrindu jūs tas kates prostitutėmis/paleistuvėmis vadinate? Gal jūsų vyrelį per morčių nuvilioti bandė? Ar kaip čia?
FYI, kačių kaip šūnų uždarų nepalaikysi, and lenciūgo nepririši ir ant pavadžio nepavedžiosi - katėms reikia laisvės. Ir jeigu šeimininkas išleidžia katę į lauką, tai nereiškia, kad ji yra neprižiūrima.
Panevėžyje, tokioje mažoje gatvytėje kaip tik yra panašūs "tvarkdariai" Ivanovai, kurie visų kaimynų kates gaudo ir garaže uždarinėja. Gal kas žinote, kur būtų galima tokiu atveju kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(šmirgelis @ 2011 07 21, 23:15)
Tada išeina, kad esate blogas žmogus ir į gyvūnų mylėtojus netinkate.
Kokiu pagrindu jūs tas kates prostitutėmis/paleistuvėmis vadinate? Gal jūsų vyrelį per morčių nuvilioti bandė? Ar kaip čia?
FYI, kačių kaip šūnų uždarų nepalaikysi, and lenciūgo nepririši ir ant pavadžio nepavedžiosi - katėms reikia laisvės. Ir jeigu šeimininkas išleidžia katę į lauką, tai nereiškia, kad ji yra neprižiūrima.
Panevėžyje, tokioje mažoje gatvytėje kaip tik yra panašūs "tvarkdariai" Ivanovai, kurie visų kaimynų kates gaudo ir garaže uždarinėja. Gal kas žinote, kur būtų galima tokiu atveju kreiptis?


Na as manausi esanti gyvunu myletoja taip pat. Manau kad gyvuno prieziura yra ir rupinimasis, kad jis netrugdytu, negazdintu aplinkiniu. O jei kates eina pas kaimynus, tai visu pirma joms nesaugu, nes beeinant gali ir masina pervaziuot ar piktas kaimynas nutvoti pagaliu, juk buna ir taip. Ir kas sake kad kaciu neuzdarysi ir uz pavadzio nepavedziosi? Kas brangina savo kate, vedzioja su pavadziu ir neleidzia velniai kur bastytis.
liezuvis.gif
Atsakyti