Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu skirtis, bet bijau

Bandyk gerumu, gudrumu - kol pasidarysi pasą vaikiukui - o po to varyk į LT 4u.gif
Atsakyti
Baisumas kazkoks,as tai skuosciau i Lietuvos Respublikos ambasada Londone,isaiskinciau kaip yra,gal jie rastu teisiniu priemoniu?
Atsakyti
Tikrai situacija ne is lengvuju, o dar viskas pasunkina kad uzsieni esi g.gif as manau kaip ir visos kad reikia kazkaip to paso issireikalaut ir ko greiciau dingt is ten, nes ko toliau to gali but sunkiau verysad.gif
tokius neksus kur musa nescias moteris, ir aplamai kai musa moteri iszudyt reikia, nekenciu tokiu mad.gif gun_bandana.gif
dideles stiprybes tau, svarbiausiai reikia saugot save ir savo vaikeli 4u.gif
Atsakyti
Viską pasunkina tai kad Lietuvos ambasada Londone nelabai padeda. Bandžiau ten jau tris kartus. O jie vis sako ''mes nieko padėt negalim''. Jie manęs prašo vaiko tėvo pasa pristatyt, bent jo kopiją, ir dar iš Olandijos ambasados kad ji neturi Olandijos pilietybės.Prašiau Olandijos ambasados kad išduotų tą dokumentą, bet ir jie vaiko tėvo paso reikalauja. Taigi užstrigau tarp tų visų įstaigų, ir nieko padaryt neina. Buvau lietuvos ambasadoj jau kelis kartus. Man 4 valandos kelio autobusu iki londono.Tai kankinausi su dukrele tokioj kelionėj jau kelis kartus. Jau ir viltį praradau kad kada galėsiu ilt gryžt.. verysad.gif O jei bandys mano dukrytę atimt tai užmušiu aš jį greičiau nei jis spės susivokti.. bash.gif
Atsakyti
O pavogti dienai jo paso neiseina?
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 07 22, 10:46)
O pavogti dienai jo paso neiseina?


lotuliukas.gif dabar jis išvykęs i Olandiją.gryš tik rugpjūtį.tai nieko padaryt negaliu.Vis dar bandau per ambasadas eit..Bet kaži kap te bus.. g.gif
Atsakyti
O gal kreiptis i kokia zmogaus teisiu apsaugos tarptautine viesaja istaiga?Ambasadoje niekas nieko nerekomenduoja?Jie negali leisti jums be tevo isvykti is salies?!!!
Negaliu patiketi,kad issivysciusiose salyse,kur gyvena demokratija,niekas negina moters su vaiku teisiu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 22 liepos 2007 - 12:40
Susirask kokia nevyriausybine organizacija, nes kiek man teko susidurt su panasiais dalykais UK, tai visi oficialus ponai atsakydavo: mes nieko negalim padet, o vat moteriskutes tose NVO tikrai ieskojo budu, kaip rasti iseiti is susidariusios padeties.
Arba kokia LT bendruomene susirask, jie gi turi savo teisininku, gal patars. Siaip jie gi ir nevisai legaliais dalykeliais uzsiima. Jei noresi, parasyk man i az, pabandysiu paieskoti vienos advokates telefono.
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2007 07 22, 11:51)
Susirask kokia nevyriausybine organizacija, nes kiek man teko susidurt su panasiais dalykais UK, tai visi oficialus ponai atsakydavo: mes nieko negalim padet, o vat moteriskutes tose NVO tikrai ieskojo budu, kaip rasti iseiti is susidariusios padeties.
Arba kokia LT bendruomene susirask, jie gi turi savo teisininku, gal patars. Siaip jie gi ir nevisai legaliais dalykeliais uzsiima. Jei noresi, parasyk man i az, pabandysiu paieskoti vienos advokates telefono.


net nežinau...o jiems ar mokėti reikia?nes nelabai tų pinigelių turiu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_ciauskute @ 2007 07 22, 16:03)
o jiems ar mokėti reikia?

Lietuvaiciai tai, itariu, tikrai uz dyka nieko nepasakys unsure.gif bet tos NVO tai tikrai jokiu pinigu neima.
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2007 07 22, 14:09)
Lietuvaiciai tai, itariu, tikrai uz dyka nieko nepasakys unsure.gif bet tos NVO tai tikrai jokiu pinigu neima.

O ar tu buvai irgi panašioj situacijoj? Jei taip tai tau viskas ten pasibaigė?
Atsakyti
QUOTE(braskute_ciauskute @ 2007 07 22, 16:12)
O ar tu buvai irgi panašioj situacijoj?

Mano situacija kitokia, panasu tik tai, kad as irgi buvau likusi svetimoj saly visai viena ir nezinojau, kur kreiptis pagalbos. Kai tapau nestuke.gif , netekau darbo, todel teko ieskoti galimybiu pasilikti ir gimdyti UK. Aplankiau ne viena NVO organizacija ir suzinojau, kad galimybiu yra, tik reik zinot, kur kreiptis. Bet po to persigalvojau, meciau sita reikala ir grizau i LT, kuom dabar negaliu atsidziaugt thumbup.gif
Pabandyk per google susirasti salia savo gyvenamos vietos esanti pagalbos moterims centra ar siaip savanoriu centra (jie nukreips tave kur reikia), gal net nereiks toli vazinet. Prarast gi nieko neprarasi, o pasikalbejusi su kuom nors ir pati drasiau pasijausi 4u.gif
Atsakyti