Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu skirtis, bet bijau

QUOTE(braskute_ciauskute @ 2007 07 23, 11:34)

Kurios šalies pilietis yra vaikas?
Atsakyti
QUOTE(urtele @ 2007 07 23, 09:52)
4u.gif  neseniai perskaiciau knyga,, Tik su dukra" apie musulmona vyra, ir jo seima  doh.gif
  Perskaicius tavo istorija kazkaip pastaciau tave i tos herojes vieta  doh.gif  baisu, greiciau bet kokiais budais stenkis atsiribot nuo to ,,vadinamo vyro" , kuris kelia pries tave ranka  doh.gif  pamatysi viskas susitvarkys ir bus tik gerai  4u.gif  ir tau ir tavo vaikui , juk nenoretum kad po kiek laiko kai dukra jau viska supras, bandys tave ginti, ir pati patirs tevo fizini smurta  verysad.gif

jooo, tą knygą ir aš naktim skaičiau.

braskute... , nu jau pasišiaušė man net plaukai beskaitant tavo laišką unsure.gif
Įsivaizduoju , kad lengva pasakyt daryk ką nors , bėk nuo jo ir pan., bet turi susiimt ir padaryt viską dėl savo ir vaiko ateities , nes nuo to gyvulio gero nelauk unsure.gif
siaubas kaip baisu.

o Shater tai prijuokino gerokai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu paciu,cia gal del Twingio?
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 07 23, 15:15)
Aciu paciu,cia gal del Twingio?

Aha , ir dėl Twingio taip pat biggrin.gif
Atsakyti
Nu,patikek,jauciuosi kaip kazkokia ypatinga ypata,ir komentarus laido kas netingi,klausti nereikia,vienas gerumas,nuvykus pas mama Panevezin niekas auto nevogs,nes cia ne audyyyyyyyyne ir ne golfiuks,karoce,neprastumsi.
Va,mamos,kokios bedos mane kamuoja,linkiu ir jums tokiu,o ne kitokiu -del svolociu nelemtu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 23 liepos 2007 - 14:29
QUOTE(Medinis @ 2007 07 23, 14:53)
QUOTE(braskute_ciauskute @ 2007 07 23, 11:34)

Kurios šalies pilietis yra vaikas?

ko gero uk ten kur ir gime, todel ir problemu kruva

temos autorei :

dukryte tai grazi, idomu kaip mamytei reikalus sekasi tvarkyti, ir kodel taip kvailai mastoma - kad nenori tevams ant sprando uzsikart??? tai ka geriau kad tave luptu??? pas tevu kampeli visada atrasi ir sriubos lekste tikrai duos -nenubiednes, o tu dar biski paausginsi ir i darba keliausi, ar mokslus baigsi - viskas imanoma kai noras yra

ir kokia liga vaikiukui kad lietuvos daktarai negali padet?

baisingai sunku su tais babajais ir musulmonais kovot, pilni laikrasciai ir liudnos meiles istorijos doh.gif bet lietuvaites vis nesupranta, kad su jais geriau neprasidet, nes jie kitokie nuo pat savo saknu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Shater @ 2007 07 23, 15:28)
Nu,patikek,jauciuosi kaip kazkokia ypatinga ypata,ir komentarus laido kas netingi,klausti nereikia,vienas gerumas,nuvykus pas mama Panevezin niekas auto nevogs,nes cia ne audyyyyyyyyne ir ne golfiuks,karoce,neprastumsi.
Va,mamos,kokios bedos mane kamuoja,linkiu ir jums tokiu,o ne kitokiu -del svolociu nelemtu. 4u.gif

lotuliukas.gif
as ir niekur taip gerai nesijauciu kaip pas mama namie - visgi gimti namai, savas lizdelis kur prieglobsti visada rasi, mama visada priglaus po savo sparneliu nesvarbu didelis ar mazas esi - mamai vistiek vaikas 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 07 23, 15:34)
baisingai sunku su tais babajais ir musulmonais kovot, pilni laikrasciai ir liudnos meiles istorijos doh.gif bet lietuvaites vis nesupranta, kad su jais geriau neprasidet, nes jie kitokie nuo pat savo saknu  doh.gif

nu žinok kartais susisuka protas , labai jau jie moka moteris šefuoti rolleyes.gif

juk ir lietuvaičių "gerulių" būna............... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 23 liepos 2007 - 14:37
nu o apie vingiu jonu saknu ypatumus tai vien is mano postu galima daktarini rasyti ir pasirasyti.As manau,arba yra zmogus ir asmenybe,arba nera,kazkokiu nacionaliniu ypatumu neprigaudysi,tik is patirties sakau,kad tolimesne kultura,tuo sunkiau rasti bendra kalba.ILGAINIUI.Nes apie meile/seilejimasi/merginima tai cia nesnekam...
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2007 07 23, 15:36)
nu žinok kartais susisuka protas , labai jau jie moka moteris šefuoti  rolleyes.gif

juk ir lietuvaičių "gerulių"  būna............... doh.gif

susisuka tai cia daznai pasitaikantis faktas, kazkada kai studente buvau teko ir man uk pabut,tai pilna ten tu babaju, bet jie visi tokie saldziabalsiai ir ziuri rudom akim ir galvoja kaip cia tave greiciau sugundyt ir i lova isitempt

pazaist su jais galima, bet vaiku nuo ju tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 07 23, 15:41)
susisuka tai cia daznai pasitaikantis faktas, kazkada kai studente buvau teko ir man uk pabut,tai pilna ten tu babaju, bet jie visi tokie saldziabalsiai ir ziuri rudom akim ir galvoja kaip cia tave greiciau sugundyt ir i lova isitempt

pazaist su jais galima, bet vaiku nuo ju tai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  doh.gif

man tai žinai nėr skirtumo vaikas nuo jono ar nuo ahmedo , svarbu nuo mylimo žmogaus . Nu ir aišku jei kartu gyvent nenori tai tegu tepa slides ir nekvaršina man smegenų. Kitas dalykas yra kai kelia ranką , bet čia jau tikrai ne nuo tautybės priklauso.
O įsitempt į lovą savais būdais visi jie nori , čia jau prigimtis jų vyriška , o ne religija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 23 liepos 2007 - 14:48
QUOTE(mamuliulia @ 2007 07 22, 20:45)
o darzeliai tai nebrangu apie 200 lt/men bet ir kokybe prasta.. be to nerekomenduojama iki 3metu ten vaiku vesti,o aukles neikainuojamos..


ei ei, neskleiskit ereziju biggrin.gif darzelis mamai, vienai auginanciai vaika bus 50 proc sumos, t.y. apie 50 litu, nes pilna suma apie 100 litu. ir kokybe tikrai normali - leidziu savo grazuole nuo 1.5 metu i lopsi - aukletojos puikios, grupe sutvarkyta, zaislu kruva, lovytes kaip namie, maistas vietoj gaminamas... nesuprantu kuo bloga cia galetu but kokybe. nu nereik aisku kazin ko noret, is auksiniu leksteliu jie ten tikrai nevalgo, bet viskas normaliai. eina mano mazoji su mielu noru - lekia i grupe kai tik atvedu aukletojos apkabint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 07 23, 15:57)
ei ei, neskleiskit ereziju biggrin.gif darzelis mamai, vienai auginanciai vaika bus 50 proc sumos, t.y. apie 50 litu, nes pilna suma apie 100 litu. ir kokybe tikrai normali - leidziu savo grazuole nuo 1.5 metu i lopsi - aukletojos puikios, grupe sutvarkyta, zaislu kruva, lovytes kaip namie, maistas vietoj gaminamas... nesuprantu kuo bloga cia galetu but kokybe. nu nereik aisku kazin ko noret, is auksiniu leksteliu jie ten tikrai nevalgo, bet viskas normaliai. eina mano mazoji su mielu noru - lekia i grupe kai tik atvedu aukletojos apkabint smile.gif

thumbup.gif nu va kaip fainai smile.gif
Atsakyti