Įkraunama...
Įkraunama...

Kastaneda, jo knygos, praktikavimas

Būtų įdomu išvysti komentarus žmonių, skaičiusių Kastanedos knygas. Pati - neskaičiau, tačiau, labai sudomino vieno žmogaus pasakojimai, įspūdžiai, patirtis, skaitant Kastanedos knygas bei bandymai "praktikuoti" perskaitytus dalykus ir t. t.
Žodžiu, bet kokia informacija, susijusi su šiuo autorium, jo knygom ir t. t. - yra įdomi smile.gif
Atsakyti
Aš skaičiau.
Paskaityk, tada turėsi nuomonę, bet ji bus sava.
Čia kaip su pyrągo recepetu - kol pati neiškepsi pagal save, kito pasakojimai, koks jis skanus/neskanus nepagelbės wink.gif

Bet mane ir atšaldė nuo praktikų vienas "prispraktikavęs" draugas.


Atsakyti
Skaičiau. Jei būčiau perskaičius prieš 10 m., būtų nustebinę jo knygos. O dabar - nieko ten įdomaus neradau...
Atsakyti
Tai dabar ir nežinau, ar verta skaityti, ar ne... Tad noriu daugiau sužinoti...
Tai ką man pasakojo - mane sudomino... O pasakojo apie tai, kad žmogus miegodamas, tiksliau jo siela (aišku, reikia treniruotis...), gali palikti kūną ir atsidurti ten, kur tik nori...
Na, konkrečiai tas draugas pasakojo, kaip jis nukeliavo pas močiutę ir buvo jos bute, po to sugrįžo įš kūną ir t. t., kitą dieną nupasakojo močiutei viską ką ji darė tą vakarą ir ta buvo apšalusus, na ir t. t...
Tai pat trumpai pasakojo, kad pavojinga, jei tokį žmogų pažadins...
Iš tikrųjų, esu baisi skeptike šiais klausimais, man turi viskas būti pagrįsta moksliškai, bet kitavertus - nesąmoningai žiauriai traukia tokie dalykai...
Aišku, nežinau, ar galima tikėti tokiais pasakojimais ir pan.., bet draugas - biologijos mokytojas, protingas suaugęs žmofus... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rima* @ 2007 07 23, 21:06)
Aš skaičiau.
Paskaityk, tada turėsi nuomonę, bet ji bus sava.
Čia kaip su pyrągo recepetu - kol pati neiškepsi pagal save, kito pasakojimai, koks jis skanus/neskanus nepagelbės wink.gif

Bet mane ir atšaldė nuo praktikų vienas "prispraktikavęs" draugas.



Beje, kodėl Tave atbaidė, kas buvo??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(<Intraverte> @ 2007 07 23, 20:21)
Tai dabar ir nežinau, ar verta skaityti, ar ne... Tad noriu daugiau sužinoti...
Tai ką man pasakojo - mane sudomino... O pasakojo apie tai, kad žmogus miegodamas, tiksliau jo siela (aišku, reikia treniruotis...), gali palikti kūną ir atsidurti ten, kur tik nori...

Aaaa.... Astralinės kelionės sudomino? assa.gif Stebuklo norisi?

Na tokių "stebukladarių" prisižiūrėti teko pakankamai.
Tik tas tavo draugas tegul džiaugiasi, kad realijas matė, nes valdyti laiko erdvę geriau nepradėti.
Kur garantija, kad būtent į tą laiką pateksi? Juk galima ir į užvakar, ir po metų.

Bet tai, ko tu nori ir kas ŽIAURIAI (blyn! kaip nebemoka lietuviai vartoti žodžių pagal paskirtį, žiaurumą įdomumui, grožiui priskirdami) nori pasiekti, ne taip lengvai gaunasi.
Reikia mokytis, praktikuoti, išmokti pirmaiusia medituoti, bet ne šiaip šarlatanizmu knygelę pasiėmus užsiimti, o rimtai, su tikrai gerai įvaldžiusiu mokytoju tai daryti, kuris sugebėtų laiku tave išgelbėti iš tokios "kelionės" į šiandienos laiką, o šitą manipuliaciją moka retas.

Aš to nedaryčiau, jau nebesu tokia vėjavaikiška avantiūristė... devil.gif
Atsakyti
>Beje, kodėl Tave atbaidė, kas buvo??? blink.gif

matyt tyrima galvoje, kad žmogelis taip praktikavo ir stengėsi, kad jam nuvažiavo stogas, jis buvo nuvežtas į psichuškę, ten jam suleido haloperidolio ir tokiu būdu grąžino į šią realybę. Tokie dalykai nėra retas atvejis dvasinių praktikuotojų bendruomenėse, reikia turėt stiprią psichiką ir meistrą, kuris atsitikus tokiai nelaimei sugebėtų grąžinti tave ant žemės... doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2007 07 23, 20:43)
>Beje, kodėl Tave atbaidė, kas buvo???  blink.gif

matyt tyrima galvoje, kad žmogelis taip praktikavo ir stengėsi, kad jam nuvažiavo stogas, jis buvo nuvežtas į psichuškę, ten jam suleido haloperidolio ir tokiu būdu grąžino į šią realybę. Tokie dalykai nėra retas atvejis dvasinių praktikuotojų bendruomenėse, reikia turėt stiprią psichiką ir meistrą, kuris atsitikus tokiai nelaimei sugebėtų grąžinti tave ant žemės...  doh.gif


beveik pataikei...

Ir dar - kadangi kažkiek žinau, kaip veikia žnogaus psichika, ir koks "kakas" gali atsitikti prisižaidus su pasąmone, nenoriu rizikuoti savimi.
Už save atsakome kiekvienas asmeniškai, ir bent sau aš esu... kaip ten sakė sename filme?
- esu brangus sau kaip atminimas wink.gif
Atsakyti
visgi siūlau paskaityti Kastanedą, bent jau turėsi supratimą apie ką tai tuomet ir diskutuoti bus smagiau, bet kokiu atveju tam skirto laiko gaila nebus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fanda: 23 liepos 2007 - 20:55
Dėkui Rima* už "pasikabinėjimą" prie žodžių...
Džiugu, kad yra besilaikančių kalbos kultūros, sintaksės, rašybos, skyrybos, stilistikos ir kitų taisyklių (nors prie Tavo "blyn" irgi galima prisikabint smile.gif ...).
Beje, sakiau, kad tikiu tuo, kas moksliškai pagrįsta, esu skeptikė, netikinti ir kaip skeptike mane ir domina tokie dalykai, todėl ir noriu turėti daugiau "info" ir tiek, o tik tada galbūt pradėti skaityti šias knygas.
Esi kiek arogantiška su TOKIŲ komentaru... Sorry už pastebėjimą, nenoriu įžeist...


Papildyta:
QUOTE(Zosse @ 2007 07 23, 21:43)
>Beje, kodėl Tave atbaidė, kas buvo???  blink.gif

matyt tyrima galvoje, kad žmogelis taip praktikavo ir stengėsi, kad jam nuvažiavo stogas, jis buvo nuvežtas į psichuškę, ten jam suleido haloperidolio ir tokiu būdu grąžino į šią realybę. Tokie dalykai nėra retas atvejis dvasinių praktikuotojų bendruomenėse, reikia turėt stiprią psichiką ir meistrą, kuris atsitikus tokiai nelaimei sugebėtų grąžinti tave ant žemės...  doh.gif


Bet man apskritai sunku patikėti, jog visa tai įmanoma... Vis galvoju, kad tai tiesiog žmogaus pąsamonė suveikia, ar kažkas kita paaiškinama protu... Sunku man patikėt, kad ta siela yra ir kad atsiskirt ji gali...
Atsakyti
QUOTE(<Intraverte> @ 2007 07 24, 00:37)
Sunku man patikėt, kad ta siela yra ir kad atsiskirt ji gali...

Jei aš taip galvočiau... Turbūt nerasčiau jokios prasmės toliau vargti šiame pasaulyje...
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 07 24, 09:28)
Jei aš taip galvočiau... Turbūt nerasčiau jokios prasmės toliau vargti šiame pasaulyje...


Matyt, kiekvieno prasmė skirtinga smile.gif Galėčiau duoti ilgą atsakymą, bet mes ne apie tai smile.gif ... Ar pati esi skaičius jo knygas?
Atsakyti
QUOTE(<Intraverte> @ 2007 07 24, 09:50)
Matyt, kiekvieno prasmė skirtinga  smile.gif Galėčiau duoti ilgą atsakymą, bet mes ne apie tai  smile.gif ... Ar pati esi skaičius jo knygas?

Taip, skaičiau. smile.gif
O apie prasmę... Būtų galima daug diskutuoti.
Atsakyti