Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis ektraktorius

QUOTE(sigutekns @ 2011 06 06, 19:46)
Na mano mergina irgi su vakumo pagalba i pasauli atkeliavo. Bet ji nebuvo pridususi ar kaip kitaip sutraumuota gimdymo metu. Pagal APGAR gavo 9-10. Vystesi visada labai gerai, anksti (11men) pradejo zengti savarankiskus zingsnius, anksti pradejo kalbeti. Zodziu viskas jai gerai, tik pasiutus kaip velnias (nemanau, kad cia vakumas kaltas  biggrin.gif ) Nepergyvenkit, del to vakumo.


Labai smagu skaityti, kad vaikiukai gime taip sunkiai auga sveiki ir linksmi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau Jusu paklausti,kurios turi daugiau atzaleliu po tu, kuriom buvo naudojamas vakuumas. Kaip sekesi gimdyti kitus vaikucius?
Atsakyti
QUOTE(egre @ 2011 11 20, 01:55)
Sveikos,
norejau Jusu paklausti,kurios turi daugiau atzaleliu po tu, kuriom buvo naudojamas vakuumas. Kaip sekesi gimdyti kitus vaikucius?


mane gyd uztikrino kad jei pirmam gimdymui buvo panaudotas vakumas tai anta kart dar per jos praktika neteko - man antras gimdymas buvo lyg pasaka - 2 val ir vaikutis jau ant krutines wub.gif
Atsakyti
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad pirmas gimdymas pasibaigęs vakumu vaikui įtakos turėjo jo vystymuisi. Nuo kūdikystės labai jautrus, nervuotas (Nors gimus įvertintas 8-9). Jam dabar 3,4 metų, bet sulėtėjusi vystymo eiga - kalba mažai ir tai pagal save. Nors šeip labai nuovokus - dėliones delioja iškart 3 (ir ne tas po 12 vnt., o tas kurios skirtos vaikams nuo 4-5 metų), su kompiuteriu moka elgtis, "išmanųjį" telefoną išsinagrinėjęs skersai - iššilgai. Suranda ir padaro jame tai, ko patys su vyru nemokam doh.gif Bet iki šiol esu pikta ant gydytojų už ypatingai sunkų gimdymą, permenką jų priežiūrą, įžeidinėjimus jo metu ir galų gale už jo tokią pabaigą. Taip sakau, nes turiu palyginimą su antruoju gimdymu, kurio metu gydytojas neatsitraukė nuo lovos, visą laiką darė viską, kad gimdymas būtų nuo lengvesnis, mažiau komplikuotas,- žinodamas pirmojo gimdymo istoriją. Pirmas gimdymas truko 12 val, kaip tuo tarpu antrasis nepilnas 4 val. Žinoma, žinotum kur krisi, pasidėtum pagalvę, bet viskas baigėsi tuo, kuo baigėsi ir labai tikiuosi, kad mano vaikas pasivys savo bendraamžius vaikus ir pažeidimai, kuriuos padarė vakuumas turės kuo mažesnę įtaką jo tolimesniam augimui. unsure.gif
Atsakyti
Kiekvienas gimdymas vis kitoks, tačiau ir mano mergaitė gimusi vakumo pagalba, sveikut sveikutėlė thumbup.gif 2,5 metukų deklamuojam eilėraščius, dainuojam, dėliojam puzzles ir t.t.

Iš pradžių taip pat labai pergyvenau ir stebėdavau ar neatiranda kokių vystymosi sutrikimų. Dabar nurimau ir rekomenduoju į praeitį nesidairyti, daugiau dėmesio jiems skirti, juos visaip lavinti, skaityti knygutes ir t.t.
Atsakyti
sveikos savo maziu pagimdziau tik pries menesiuka...gimdymas buvo tikra tragedija..skatino 38sav nuo saremiu pradzios iki stumimo praejo 14val tada pamate,kad galvyte blogoj pozicijoj,....naudojo reples ir vakuma,ant galo padare cezari....(gimdziau UK) ....

del raidos dar nieko negaliu pasakyt,tik meldziuos,kad viskas butu gerai...bet maziuko galvyte buvo baisi..visa subraizyta,melyna ir kreiva...db galvyte dar yra asimetriska,viena puse aukstesne uz kita...
ar buvo kam taip?ar atsistate galvyte?
Papildyta:
QUOTE(staniule @ 2012 05 15, 18:24)
sveikos savo maziu pagimdziau tik pries menesiuka...gimdymas buvo tikra tragedija..skatino 38sav nuo saremiu pradzios iki stumimo praejo 14val tada pamate,kad galvyte blogoj pozicijoj,....naudojo reples ir vakuma,ant galo padare cezari....(gimdziau UK) ....

del raidos dar nieko negaliu pasakyt,tik meldziuos,kad viskas butu gerai...bet maziuko galvyte buvo baisi..visa subraizyta,melyna ir kreiva...db galvyte dar yra asimetriska,viena puse aukstesne uz kita...
ar buvo kam taip?ar atsistate galvyte?



tiesa pagal APGAR mazius gavo 9-10 balu,priduses nebuvo,kai istrauke kol vare,renge reke kol man atnese:)))
Atsakyti