Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

esu nescia 7 savaite, bet sergu endometrioze, pries savaite pradejo rudai teplioti, ar gali buti kad del sios ligos? gal kuri pagimdet vaikuti sergant sia liga ir kaip sekesi isnesioti, ar jums tepliojo rudai ir kaip gydetes?
Atsakyti
QUOTE(pinokis @ 2007 07 24, 15:02)
esu nescia 7 savaite, bet sergu endometrioze, pries savaite pradejo rudai teplioti, ar gali buti kad del sios ligos? gal kuri pagimdet vaikuti sergant sia liga ir kaip sekesi isnesioti, ar jums tepliojo rudai ir kaip gydetes?

Viena pasakysiu, kad nestumas gydo endometrioze, geresnio gydymo nerasi mirksiukas.gif . As ja sirgau pries pastojant, del to buvo labai problematiska pastoti. Tas tepliojimas gal del kazko kito? Juk kai mmm nera, endometrioze raminasi. Isnesiojimui ji neturetu trukdyti visai.
Atsakyti
QUOTE(pinokis @ 2007 07 24, 18:02)
esu nescia 7 savaite, bet sergu endometrioze, pries savaite pradejo rudai teplioti, ar gali buti kad del sios ligos? gal kuri pagimdet vaikuti sergant sia liga ir kaip sekesi isnesioti, ar jums tepliojo rudai ir kaip gydetes?


jeigu teplioja bek pas gydytoja,negali teplioti nestumo metu ypac pradzioje.kuo greiciau
Atsakyti
O as dar su papildomu klausimu. Kiek zinau endometrioze tiksliai nustato ar ji yra ar ne tik laporaskopijos budu. Ir jei nustato, kad ji yra - kartu ja ir panaikina. Is kur jus tiksliai zinote kad ja sergate ???? As as tuo metu lankiausi pas netinkama gydytoja ??? Nes ir man ja itare. O kad pastojimas ir gimdymas - geriausias vaistas endometriozei tai tikrai - ir gydytoja tai sake, ir visa literatura mirga tai skelbdama.
O kad vaikutis gali gimti sergantis sia liga - manau neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2008 11 17, 19:30)
O as dar su papildomu klausimu. Kiek zinau endometrioze tiksliai nustato ar ji yra ar ne tik laporaskopijos budu. Ir jei nustato, kad ji yra - kartu ja ir panaikina. Is kur jus tiksliai zinote kad ja sergate ???? As as tuo metu lankiausi pas netinkama gydytoja ??? Nes ir man ja itare. O kad pastojimas ir gimdymas - geriausias vaistas endometriozei tai tikrai - ir gydytoja tai sake, ir visa literatura mirga tai skelbdama.
O kad vaikutis gali gimti sergantis sia liga - manau neimanoma.

daznai si liga yra paveldima ir nebutinai todel kad sirgo ar serga mama, gali buti ir nuo mosiutes , tetu
o kad ja sergi , tai pasako po laporoskopijos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2008 11 17, 22:01)
daznai si liga yra paveldima ir nebutinai todel kad sirgo ar serga mama, gali buti ir nuo mosiutes , tetu
o kad ja sergi , tai pasako po laporoskopijos verysad.gif


O gal kuri gali trumpai parasyti kas tai per liga? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeliux1: 19 lapkričio 2008 - 21:34
QUOTE(angeliux1 @ 2008 11 19, 22:33)
O gal kuri gali trumpai parasyti kas tai per liga?  blush2.gif



google apie sia liga daug parasyta
Atsakyti
Man pries pastojant pirma syki buvo endometrioze. Siaip man budavo labai nereguliarios, skausmingos ir ilgos menesines. tada atsirado cista. Dare laporaskopija, panaikino cista ir aptiko kruva endometriozes zidiniu, aisku juos sunaikino, skyre vaistu hormoniniu po to. Siaip pastojau gal 1,5-2 metai po operacijos.

Is esmes per apziuras pries pastojant man sakydavo gydytoja, kad gali buti kad ten vel susidare zidinuku, nes man jausdavosi kazkur giliai per apziuras arba lytinius santykiu skausmas ... Ir siaip jie per apziura ivertina paslankuma kazkaip, bet tai tik itarimu lygyje. Dar man dare pries pastojant atra karta kazkoki kraujo tyrima, jis ale kiausidziu vezio markeris, bet jei jis teigiamas, tai gali reikst endometrioze.

O kas del nestumo, tai pastojau, isnesiojau sekmingai, po gimdymo ne laselio pozymiu endometriozes. Sake gerai dar kad ilgai maitinau ir menesines ilgai neprasidejo (kazkur metus), nes endometrioze vystosi menesiniu metu.

Dabar laukiuosi antra syki. laukiuosi dvieju wub.gif tikiuosi viskas bus sekmingai smile.gif
O del endometriozes pergyvent neverta- jei jau pastojot - super, pasveiksit thumbup.gif
Atsakyti
juk taip yra sakoma, kad pastot su endometrioze yra sunku, bet po gimdymo viskas issivalo. Tad, geriausi vaistai-gimdymas
Atsakyti
Man prireikė aštuonių mėnesių, kad pastočiau po endometriozės gydymo, kuris truko apie metus... Tikiuosi viskas bus laimingai, pas gydytoją dar nebuvau.
O kad po gimdymo endometriozės nebelieka (dažniausiai) - girdėjau daug kartų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wija: 28 sausio 2009 - 21:29
Pagaliau ir as pastojau, nors ir sergu endometrioze biggrin.gif Mane pries 2 metus operavo, bet paskui vel liga atsinaujino. As jokiu vaistu nevartojau, tik kelis men. po operacijos enzimus vartojau. Gydytojai sakydavo, kad mazai sansu man bus pastot, bet pastojau rolleyes.gif Kaip nustebo gydyt, kai suzinojo sia zinia. sake, pastojau per stebukla. Dabar nebejauciu jokiu kankinanciu pilvo skausmu. Endometrioze nurimo
Atsakyti
as taip pat sirgau endometrioze ir mano gydytoja sake kad geriausias vaistas nuo sios ligos nestumas biggrin.gif tai va ir gydausi thumbup.gif
Atsakyti