Įkraunama...
Įkraunama...

Jeruzalės vid.mokykla

QUOTE(Alija @ 2006 02 22, 12:56)
Enija, pranešk kas tas "kai kas", nes pernai iš 24 mokinių 12e klasėje į universitetus įstojo 22. Apie antrą 12 klasę nežinau, bet jei tau įdomu galiu išsiaiškint. Gal prieš rašydama pasitikrink faktus, o paskui jai skelbk "tiesas".

Gal ką nors žinai apie Jėruzalės mokyklą? Papasakok... 4u.gif

Gal kas žinote, kaip tai daroma, vaiką turiu užrašyti į mokyklą pagal gyv. vietą, o jei mes mokslo metų viduryje atsikraustysim gyventi kitur??? Tai pas geresnę mokytoją mes nepapulsime??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2006 02 24, 15:09)
Gal ką nors žinai apie Jėruzalės mokyklą? Papasakok...  4u.gif

Gal kas žinote, kaip tai daroma, vaiką turiu užrašyti į mokyklą pagal gyv. vietą, o jei mes mokslo metų viduryje atsikraustysim gyventi kitur??? Tai pas geresnę mokytoją mes nepapulsime???  unsure.gif


Pradinukės tikrai labai šaunios (bent jau dauguma), o toliau labai nuo klasės priklauso. Jei vaikai normalūs, tai viskas čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alija @ 2006 02 24, 15:26)
Pradinukės tikrai labai šaunios (bent jau dauguma), o toliau labai nuo klasės priklauso. Jei vaikai normalūs, tai viskas čiki mirksiukas.gif

Gal tu ten dirbi???
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2006 02 24, 13:39)
Manyčiau, kad nebloga Šv. Kristoforo gimnazija (buv. 9-oji vid. m-kla).

Mokymo lygis tikrai geras, pati mokiausi iki 1997-ųjų, bet psichologinis teroras nepakeliamas. Net mokantis universitete sapnuodavosi, kad grįžtu į mokyklą, o ten prasideda košmarai.
Daugelis prisimena mokyklos laikus su džiaugsmu, bet man tai yra etapas, į kurį nenorėčiau sugrįžti.
Beje, pradinių klasių mokytoja Mečkovskienė-fantastiška.
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2006 03 12, 16:25)
Mokymo lygis tikrai geras, pati mokiausi iki 1997-ųjų, bet psichologinis teroras nepakeliamas. Net mokantis universitete sapnuodavosi, kad grįžtu į mokyklą, o ten prasideda košmarai.
Daugelis prisimena mokyklos laikus su džiaugsmu, bet man tai yra etapas, į kurį nenorėčiau sugrįžti.


blink.gif blink.gif Čia mokytojų ar mokinių psichologinis teroras buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 12 kovo 2006 - 20:01
QUOTE(gerlenda @ 2006 02 24, 13:09)
Gal ką nors žinai apie Jėruzalės mokyklą? Papasakok...  4u.gif

Gal kas žinote, kaip tai daroma, vaiką turiu užrašyti į mokyklą pagal gyv. vietą, o jei mes mokslo metų viduryje atsikraustysim gyventi kitur??? Tai pas geresnę mokytoją mes nepapulsime???  unsure.gif

Wau, radau kad esu neatsakiusi. Pletkų plačiai nenešiojant ir neįveliant ten dirbančių galiu pasakyti, kad taip per tėvų susirinkimą sakė viena ten dirbanti mokytoja ir tikrai maniau, kad jau mokytoja sako tėvams apie realią padėtį mokykloje. O gal pati dirbi ir gali pasakyti ką nors tiksliau. Tarkim vaikai manieji sakė, kad dabar viena atėjusi nauja mokytoja pademonstravo pasibaisėjimą bendru mokinių žinių lygiu.Čia mano atžalėlės parnešė žinias gana nustebę.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 03 14, 19:55)
Wau, radau kad esu neatsakiusi. Pletkų plačiai nenešiojant ir neįveliant ten dirbančių galiu pasakyti, kad taip per tėvų susirinkimą sakė viena ten dirbanti mokytoja ir tikrai maniau, kad jau mokytoja sako tėvams apie realią padėtį mokykloje. O gal pati dirbi ir gali pasakyti ką nors tiksliau. Tarkim vaikai manieji sakė, kad dabar viena atėjusi nauja mokytoja pademonstravo pasibaisėjimą bendru mokinių žinių lygiu.Čia mano atžalėlės parnešė žinias gana nustebę.

Kažkaip ne į mano klausimą tu atsakiai ax.gif
Norėjau sužinoti, kaip papulti pas norima mokytoją, jei ten atsikraustisim metų vidury ar pabaigoj?
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2006 03 14, 20:18)
Kažkaip ne į mano klausimą tu atsakiai  ax.gif
Norėjau sužinoti, kaip papulti pas norima mokytoją, jei ten atsikraustisim metų vidury ar pabaigoj?

Ajo... kažką suplakiau, ten kitai turėjau atsakyt. O pas mokytoją papult tai kaip ir visur- įtaigos menas, tikriausiai ne tik mokytojai bet ir pradinukų vedėjai reikia paaiškinti savo noro svarbumą. 4u.gif
Atsakyti
Vakar per Vilniaus žinias kalbėjo vicemeras ir pasakė, kad Jeruzalėje bus statoma mokykla. Tik gaila, kad nieko smulkiau nepasakė.
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2005 11 11, 13:32)
Kol nebus pastatyta Verkių (?) gimnazija, Jeruzalės mokykla bus vidurinė. O kada Verkių gimnaziją pradės statyti - neaišku  unsure.gif



Parasykit kas nors naujos info apie jERUZALES vidurine ir pradinukes kurios dabar turi treciokus
Atsakyti
mes galvojam nuo 2008m rudens sia mokykla lankyti, kazi pas kokia pradinukiu mokytoja papultume, gal kas zinot? g.gif
Atsakyti
laba

ir mane domina 2008 metų pradinukų mokytojos ax.gif gal gi atsiras mamyčių, kurios pasidalins patirtim 4u.gif
Atsakyti