Įkraunama...
Įkraunama...

Mano saulė

Kadangi mano balvonai jau dideli ir tikri nervų tampymo specai, tai savaime suprantamas mano noras turėti dukrytę kiekvienais metais vis augo, plėtėsi ir kerojo mano galvoje, širdyje ir visur kitur. kai nutraukiau kontraceptikus ir mėnesinės užtruko- vyras kategoriškai pareiškė, kad jam vaikų užteks, kad jis nepasiruošęs ir kad nėštumo atveju kelias vienas- abortas. aliarmas buvo melagingas- tiesiog sutriko ciklas ir tai tęsėsi tris metus. vis pirkdavau testą, ir vis nieko nebuvo. nesisaugojom. rudeniop nuvažiavo stogas, gulinėjau, griuvinėjau, ryjau kas papuola. išmyniau takelį lova- šaldytuvas. pamaniau- depresija, eisiu pas psichologą. nusipirkau eilinį testą, o ten- unsure.gif . pusvalandį pasėdėjau sutrikus ir pradėjau lauktis bigsmile.gif . ir prasidėjo baisiausias pasauly nėštumas. diedas nikaip nenorėjo su tuo susitaikyt, sakė, jam nereik, jis nepripras(jau tie diedai), buvo silpna, alpdavau kaip kokia meksikietiškų serialų herojė, valgiau ne už du, o už kokius penkis, jaučiaus vieniša, ištisai blioviau, trankiaus po ligonines su aukštu spaudimu. echo niekaip nerodė kas po širdele, mergytės nelabai tikėjaus. maniau nesu nusipelnius tokios laimės. kelis kartus vos neišėmė vaikučio anksčiau laiko. 24savaitėlių buvo subrandinti plaučiukai verysad.gif , kad jei ką- gal išgyventų verysad.gif . ale tempiau tempiau, vis rėkiau, trankiaus ir blioviau, kol spaudimas jokiais vaistais nebenusimušė doh.gif . kai paguldė "nėštumo nutraukimui"- čiut nenumiriau iš baimės. buvo jau 37sav ir5d. jau ir diedas gerokai pradėjo kraut į kelnes(ne kasdien žmoną skerdžia kaip paršelį). ojezau kaip man buvo baisu. ypač, kai į priešgimdyvinę palatą įriedėjo su man skirta gulima karieta bijau.gif . dardėjau koridoriais ir kalatojaus iš baimės net pasišokinėdama. o jau operacinės kvapas doh.gif . užmovė maišus ant galvos, ant kojų, pasodino daryt spinalinę, o pataikyt neina unsure.gif suvarė visą nugarą, išbandė krūvą adatų, knebinėjo, knebinėjo, sako- žėkit, koks jos spaudimas blink.gif . į kateterį kažko privarė. pagaliau suveikė, pradėjau lydytis, tirpt, šilt ir visaip kitaip nemaloniai jaustis. pasidarė taip blooga, vėl kažko prileido. vis laukiu laukiu. sako: dabar ramiai kvėpuokit- tuoj užgims jūsų vaikelis. unsure.gif sakau: aš ką, jau atidaryta? pasižiūrėjo kaip į nepraustaburnę kokią. sako: sveikinam, jums gimė mergytė cray.gif . sakau ačiū(lyg jie man būtų ją padarę), ašaros rieda kaip pupos. būtų kojos nepririštos, tai lėkčiau laukais ir šaukčiau iš laimės, kad ir su atidarytu pilvu wub.gif sakau: greit bėkit pasakykit mano diedui, ka jis juvelyras ir, ka nešiosiu ant rankų už tokį darbą. nubėgo, pasakė tongue.gif
dukrytės nepadėjo ant krūtinės verysad.gif . net pabučiuot nedavė mad.gif . užtad su jos gleivėta kojyte užtvojo man per marmūzę biggrin.gif ( ačiū ir už tai).
diedas, savaime suprantama, pamiršo, kad vaiko nenorėjo. ir esu tikra, kad dabar vaikšto įsitikinęs, kad tai jis įkalbėjo mane turėti šį mažą stebuklą(jau tie diedai).
buvo vėliau ir nesklandumų(komplikacijos ir dar viena operacija, dukrytės gelta ir išnešimas šildytis po lempom), ale lenkiu galvą prieš antakalnio klinikas už puikią priežiūrą be kyšių, dovanėlių ir kitokio brudo notworthy.gif .
p.s.: koks vistik stebuklingas yra gyvenimas, jei iš mažo, neaiškios konsistencijos lašelio užgimsta didis stebuklas mažom rankelėm, skaisčiom akelėm, mielas glausti prie širdelės ir myluoti, sūpuoti, čiūčiuoti, bučiuoti, bučiuoti, bučiuoti...
Atsakyti
Saunuole thumbup.gif
O ir aprasyta,tavo stilium lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai didžiausi wub.gif aukit sveikos ir nesirkit 4u.gif

kaip aš visad sakau, norai pildosi wub.gif
Atsakyti
Graži istorija 4u.gif sveikatos jums abiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
4u.gif sveikinu labai,labai..... wub.gif oi kaip koks pažistamas jausmas,kad tik žinotumet kaip ir aš noreciau dukrytes wub.gif kolkas turiutik bahuriuka,bet tikiosi kada ir man pasiseks su dukryte.. wub.gif sveikinu JUS dar karteli... 4u.gif
Atsakyti
labai grazi istorija.
Atsakyti
istorija thumbup.gif stilius nepakartojamas ir juoktis ir verkti noris. Va 4u.gif aukit dideles mirksiukas.gif
Atsakyti
geras,saunuole ir linksmuole tu 4u.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija, tiesiog kaip pats gyvenimas: ir gero ir blogo, svarbiausia kad istorijos pabaiga laiminga pabaiga wub.gif
As taip pat laukiuosi trecio, tik as tikiuosi sunaus... kas mano panytes apgins biggrin.gif Is tiesu, lai buna ir dukra- kad tik sveika ir laiminga augtu lotuliukas.gif
Atsakyti
Rug, tu šaunuolė kaip visada...
Atsakyti
per skubėjimą pamiršau tokius svarbius dalykus kaip klizma, lašinės, kateteris į pūslę. ir laiko nepaminėjau, ir vaiko ūgio- svorio doh.gif . nu ai irnesakyk.gif
Atsakyti