Įkraunama...
Įkraunama...

Mano saulė

QUOTE(rug @ 2007 07 24, 20:31)
Kadangi mano balvonai jau dideli ir tikri nervų tampymo specai, tai savaime suprantamas mano noras turėti dukrytę kiekvienais metais vis augo, plėtėsi ir kerojo mano galvoje, širdyje ir visur kitur. p.s.: koks vistik stebuklingas yra gyvenimas, jei iš mažo, neaiškios konsistencijos lašelio užgimsta didis stebuklas mažom rankelėm, skaisčiom akelėm, mielas glausti prie širdelės ir myluoti, sūpuoti, čiūčiuoti, bučiuoti, bučiuoti, bučiuoti...

Nu šaunuolė tu, o tie diedai....

Aukit sveiki ir linksmi thumbup.gif
Atsakyti
Ot tie diedai... biggrin.gif Sveikinu turint grazuole... wub.gif
Atsakyti
čia mamytei bis.gif už puikų humoro jausmą biggrin.gif
o čia 4u.gif jos diedui už juvelyrinį darbą lotuliukas.gif

Atsakyti
Rug, tu nepakartojama. wub.gif Na kas gi kitas gali taip nerealiai papasakoti apie savo nestuke.gif ir 2.gif atėjimą... ax.gif
Atsakyti
4u.gif ačiū ax.gif . būč žinojus, ka sugalvosiu siūlytis į konkursą- būč pavarius atsakančiai. ale nu ką dabar. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rug @ 2007 08 02, 11:08)
4u.gif ačiū ax.gif . būč žinojus, ka sugalvosiu siūlytis į konkursą- būč pavarius atsakančiai. ale nu ką dabar.  biggrin.gif

tai kad gali turbut ir dabar i konkursa mirksiukas.gif
Atsakyti
nu tai pasiskelbiau, ale galėjau gi daugiau parašyt
Atsakyti
nu taip sarkastiškai parašyta,. Sveikinu, kad išsipildė tavo troškimas 4u.gif sveikatėlės jums;)
Atsakyti
Labai grazi istorija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2007 08 01, 15:14)
čia mamytei  bis.gif už puikų humoro jausmą  biggrin.gif
o čia  4u.gif jos diedui už juvelyrinį darbą  lotuliukas.gif

ačiū. juvelyras vaikšto kai povas atstatęs savo sudžiūvusią krūtinę ir giriasi, ka dbr jo paklausa dar didesnė doh.gif .(jau tie diedai doh.gif ) o mergytė, tai tiačio princesė bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu tu saunuole,issikovojai savo issvajota dukryte. 4u.gif O istorija tavo ir graudi,ir be galo juokinga. Aukit sveiki ir laimingi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Saunuole 4u.gif !
O ka Lietuvoj po siai dienai i gimdyves norus neatsizvelgia ir neaiskina, ka ir kodel daro gimdymo metu? (Ka ta besmegene rekiancioji supranta - berods tokia budavo politika verysad.gif ). Gal tiesiog skalpelio tukstanciu lituku nepaastrinot ir sypsenu nenusipirkot?
O diedui uz tokias blevyzgas i sikna reikia ispirti - kad kita karta jaustusi atsakingas uz savo snektas.
Sekmes!
Atsakyti