Įkraunama...
Įkraunama...

Šakočiai

QUOTE(kice @ 2012 07 24, 09:02)
Romnesa kazkada bande eksportuoti savo "naturalius" sakocius i JAV - ten buvo atlikta rimta ekspertize ir sakociai vaziavo mano del chemijos, dazu, kurie net neurodyti etiketese.. Gaila, kad pas mus niekas taip smulkiai netiria..

Dievuliau,amerikonai eda tikraja zodzio prasme visa s..a!O vat trapiojo sakocio recepto vis tiek labai noriu smile.gif Galite padeti? smile.gif
Atsakyti
Kaip kepejom sekasi? kas naujo? gal koki recepta kitoki turit? noretusi pabandyti:)
Atsakyti
Nu nesuprantu kaip orkaiteje kai kurios kepa sakocius? g.gif blush-anim-cl.gif: Turiu elektrine orkaite. 4u.gif Papasakokite, kaip ten su tuo grilio padeties nustatymu ir kokiu budu ikisus (?) ar salia (?) kepti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 07 23, 20:57)
pecius metalinis, kurenamas malkom, na karscio tai jo....... reikia.... procesas: kureni , suki, pili .....

nuo vaikystes sedejau prie sio peciaus biggrin.gif seniau kepdavom, oi kiek ju kepdavom, o dabar jau karta i metus daugiausiai blush2.gif
Atsakyti
perskaiciau temuke, bet taip ir nesupratau ar kas orkaiteje kepe??? doh.gif

kaip noreciau skanaus sakocio kepto bute biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pipire @ 2013 05 02, 12:27)
perskaiciau temuke, bet taip ir nesupratau ar kas orkaiteje kepe??? doh.gif

kaip noreciau skanaus sakocio kepto bute biggrin.gif  biggrin.gif

Orkaiteje nepavyks, ne tas kepimo principas.
Atsakyti
Kepėjų noriu paklausti, turiu dujinę šakočių kepimo įrangą ir kaip ir ką daryti, kad šakočiai turėtų gražias šakeles? vis kepu, bet jos man darosi nelygios, kartais ilgos i neproporcingos
Atsakyti
QUOTE(daivalev @ 2013 09 16, 17:28)
Kepėjų noriu paklausti, turiu dujinę šakočių kepimo įrangą ir kaip ir ką daryti, kad šakočiai turėtų gražias šakeles? vis kepu, bet jos man darosi nelygios, kartais ilgos i neproporcingos

labas,
viskas priklauso nuo keletos dalykų, kaip paruoši tešlą, kaip kepi, kokius produktus naudoji. Parašyk kaip tu viską darai, aš pasakysiuy kur klaidos, o kur tu kepi gal galėčiau atvažiuoti ir paaiškinti.
Atsakyti
Na štai ir mano pirmieji bandymai kepti šakoti smile.gif Svaigau savigau ir pagaliau išsippildė svajonė.....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2014 04 01, 13:16)
Na štai ir mano pirmieji bandymai kepti šakoti smile.gif Svaigau savigau ir pagaliau išsippildė svajonė.....


Atize, kaip sauniai atrodo. Visgi ir jusu svajone issipilde bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2014 04 02, 19:40)
Atize, kaip sauniai atrodo. Visgi ir jusu svajone issipilde bigsmile.gif



Aha issipilde 4u.gif Bet paziurek kiek metu svaigau apie tai.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2014 04 03, 09:43)
Aha issipilde  4u.gif  Bet paziurek kiek metu svaigau apie tai.... biggrin.gif

Vakar jau ziurejau biggrin.gif Bet, svarbu, issipilde. Labai skanus buvo ar labai labai? smile.gif
Atsakyti