Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(veila @ 2009 10 29, 16:11)
Merginos, zinau labai gerus instruktorius kaune, nes ten kiek zinau ir kiek pati mokinausi pas juos tai visos is pirmo karto islaiko, cia yra S.Sridailos im kauno auto vairavimo mokykloje. instruktoriai Saulius ir Simas, nu " ziaurus instruktoriai"  biggrin.gif  jau jie isiaaiskina taip kad ten visiskas bukagalvis suprastu ir ten visa itampa nuima, netgi jie geri psichologai.  thumbup.gif  as jiems be galo dekinga  clap.gif  aciuks.gif

O jie su automatu moko? Nes man reikia tik praktinio vairavimo pamoku su automatine pavaru deze rolleyes.gif
Atsakyti
man atrodo, kad mokina. Moteris mokina. blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau radau instruktorių - Zenonas iš Noriu vairuoti smile.gif . Kol kas viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(libraja @ 2009 11 17, 14:38)
Jau radau instruktorių - Zenonas iš Noriu vairuoti  smile.gif . Kol kas viskas  thumbup.gif

turejau viena pamoka su Zenonu is Noriu vairuoti.................. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2009 11 17, 16:34)
turejau viena pamoka su Zenonu is Noriu vairuoti.................. doh.gif


tai jau prašom plačiau, kad ir kitos žinotu smile.gif kas gerai ar nelabai buvo?
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2009 11 17, 16:34)
turejau viena pamoka su Zenonu is Noriu vairuoti.................. doh.gif


Aš irgi vairavau su juo, tai pradžioj gal nieko, tik labai nervuoja, kad kai sukti reikia, tai pasako paskutinę sekundę, tai aš vis klausiau, kur važiuojam, kur važiuojam ir t.t.
Kaip žmogelis, tai savotiškas, nerėkia, nestaugia, visada kalba ramiai ir su jumoru, tik va, kaip pasiruošti egzaminui, kai mažai kreipiamas dėmesys į parkavimo techniką. Bent man tai sunkiai sekėsi perprasti ką jis nori pasakyti, bet gal taip tik man buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2009 11 17, 16:43)
tai jau prašom plačiau, kad ir kitos žinotu smile.gif kas gerai ar nelabai buvo?

ooooi prisimenu ji su sypsena lotuliukas.gif
is pradziu mes su juo neradom bendros kalbos, man taip juokas eme is jo, toks keistuolis jis man smile.gif
siaip nepatiko del to, kad gatvej vis griebia uz vairo, pedalais pats spaudzia, tai as jam sakau, jei jus uz mane viska darysit, tai kaip as ismoksiu??
labai jau saugo savo ta trandaleta schmoll.gif
o aikstelej labai gerai paaiskino, buvo net islipes, leido vienai.
na tai buvo jau paskutinis mano vaziavimas privalomas, tai ir sako, jei noresi papildomu, gali drasiai kreiptis i mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2009 10 24, 23:59)

Tu mokyklu tiek daug blink.gif  blink.gif  bet yra trys akiratyje ir i kuria eit neaisku lotuliukas.gif

Zebras,Noriu vairuoti ir Auto Abc ax.gif



As tai eiciau i Zebra. Tikrai. Mokiausi as, mokesi sesuo. Jokiu priekaistu neturim. Nu bet JOKIU !!!
Vairuot eiciau su Mindaugu arba Linu. Vot tep va! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(libraja @ 2009 11 11, 17:50)
O jie su automatu moko? Nes man reikia tik praktinio vairavimo pamoku su automatine pavaru deze rolleyes.gif

Su automatu moko Linas is ZEBRO. Su Mersiuku. Tas zmogus tai begalines kantrybes ir su kruva ziniu. Moka ismusti visas baimes smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Ieva2 4u.gif , bet aš jau mokausi Noriu vairuoti su Zenonu. Šiandien vairavau trečią kartą ir aikštelėj jau vairavau viena - visai neblogai sekesi ax.gif . O už vairo griebė gal porą kartų, kai ryškiai sugrybavau - manau tai normalu. Gal į pabaigą mokymosi jau taip vairuosiu, kad nereiks instruktoriui už mane pedalus minkyt ir vairą sukiot lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis,parekomenduokit gera instruktoriu.zinoma,kad nebutu labai brangininkas smile.gif su mechanine pavaru deze.
Idomu ar galima dabar su jais paciais tartis ar reikia per mokykla g.gif
Lauksiu i az.Dekui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuza* @ 2009 11 19, 08:40)
Labutis,parekomenduokit gera instruktoriu.

Rekomenduoju kreiptis un Zebro mokykla smartass.gif . Tikrai yra geru instruktoriu . Ir masinikes apynaujes thumb_yello.gif
Atsakyti