Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(bezdzionele_www @ 2007 09 16, 13:39)
help atsiliepimai apie Aleksandra..... g.gif  kaip jis????



NU VA ATSILIEPIMAI MANO TAI TIKRAI LABAI BLOGI, NA JIS GAL IR NERĖKIA, BET JAU BJAURUS, TAI NE TAS ŽODIS, NORIS MAN JI PAKRATYTI UŽ PAKARPOS KAI PRISIMENU, SU ASTRA VAŽINĖJAU, TAIGI IŠ KARTO PATARIMAS VAŽIUOJANT SU TA MAŠINA, SU KURIA BENT JAU ALEKSANDRAS VAŽINĖJA, TAI PAPRAŠYKIT, KAD IŠMOKINTŲ SU RANKINIU STABDŽIU ELGTIS, NES RIGVEDOS AIKŠTELĖJ YRA TOKS LIEVAS KALNIUKAS, ANT KURIO NEĮMANOMA SU RANKINIU DARYTT, TIK SU DARBINIU, TAI IR TURĖJAU PROBLEMU, NES JIS NELIEPIA SPAUSTI GAZO, O PER EGZA 4 KART UŽGESAU ANT ESTAKADOS, DAR VIENAS KARTAS IR BŪČOIU NEIŠLAIKIUS, TAIGI , ŽINOKIT, KAD REIKIA SPAUSTI GAZA!!!! ... O SUSTOJUS SU DARBINIU KOJINIU STABDŽIU TO PADARYT NEĮMANOMA, TAI VAT, SAKĖ MAN EGZAMINATORIUS, KAD ČIA daug tokiu instruktorių, kurie moko nespaudžiant gaza ir tai didelė problema, tipo gal kura taupo ar kas doh.gif , tai gi mačiau ir dauygiau tokiu vaizdeliu, kai net per egza neišvažiavo iš vietos, nes nemokėjo su gazu aikštelėj važiuot.ir dėl to neišlaikė blink.gif .. tai va, čia rimtas patarimas.. kas dar ... na regitroj per egza žiūrint kokia mašina, aš su polo važiavau, tai nieko, bet ten astra žinau viena, kur labai labai mažos apsukos, tai tikrai būtina spausti gaza ir labai nesijaučia sankaba kai atleidi ,kada pradėt važiuot smile.gif . tai štai .. kas dar smile.gif ... o Aleksandras tai labai jau bjauriai šneka, atrodo, kad iš pirmo karto gali mokėt važiuot, ir taip negražiai įžeidinėja, jau vien prie manes, ;labai daug kas ji keitė i kita instruktoriu, nu tikrai, karta net apsiverkus iš mašinos išlipau... jeigu net ir pagyvenusiai motėriai jis gali pasakyt (kalbėjom su keliom apie ji per teorijos paskaitas) kad ji sėdi kaip daržovė, nieko nmesugeba ir pan, tai šlykštu, vos moteris iš vis vairuoti nemetė, o varo ir varo, tai tu čia tipo žaisti atėjai, žiūrėkit kad pirmnaisiais kartais nenusuktu po pusvalandį važiavimo, nes ne tik man nusuko, o po to aiškina kad aš pati pavargus buvau ir kai pakalbėjau su kitom tas pats, o kai pasiskundžiau salone, tai ten aiškina kad tipo mokiniai patys nežiūri kada įlipa i mašina, o tik žiūri kada išlipa , o jau aš prieš kiekviena važiavima pažiūrėdavau.. nu žodžiu, aš jau jo niekada niekam gyvenime nerekomenduosiu schmoll.gif ... tiesa, turiu nuoladų kupona i rigveda, kursam nuolaida 7 procentai, jei norit galiu kam padovanot, man nebereikės turbūt niekda ... smile.gif nors teorijos dėstytojas, kuris nuo 6 val būdavo, tai tikrai labai fainas wink.gif ... jo tai aš net pasiilgsiu smile.gif .... jei dar klausimų ? rašykit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arjadeva: 17 rugsėjo 2007 - 10:01
cia tokia nuoroda su vairavim mokyklu mokiniu egzaminu laikymo statistika. nezinau, ar jau apie tai kalbejot cioj temoj, bet del viso pikto idedu http://www.regitra.l...a...amp;s=4&f=0
tikiuosi pravers renkantis vairavimo mokykla smile.gif sekmes moksluose ir egzaminuose visoms
Atsakyti
QUOTE(kriste88 @ 2007 09 17, 12:38)
cia tokia nuoroda su vairavim mokyklu mokiniu egzaminu laikymo statistika. nezinau, ar jau apie tai kalbejot cioj temoj, bet del viso pikto idedu http://www.regitra.l...a...amp;s=4&f=0
tikiuosi pravers renkantis vairavimo mokykla smile.gif sekmes moksluose ir egzaminuose visoms


Klaipėdos apskrityje
Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras 51,2 77 bigsmile.gif pirma vieta, teorija is antro karto teishlaikiau, praktini egza is pirmo, bet emiau papildomus kitoj mokykloj...tie duomenys - neatitinka tikroves...
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 09 17, 17:38)
Klaipėdos apskrityje   
Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras 51,2  77  bigsmile.gif  pirma vieta, teorija is antro karto teishlaikiau, praktini egza is pirmo, bet emiau papildomus kitoj mokykloj...tie duomenys - neatitinka tikroves...


o kodel manai kad neatitinka? juk visgi yra kazkoks procentas neislaikanciu is pirmo karto
Atsakyti
QUOTE(arjadeva @ 2007 09 17, 10:55)
NU VA ATSILIEPIMAI MANO TAI TIKRAI LABAI BLOGI, NA JIS GAL IR NERĖKIA, BET JAU BJAURUS, TAI NE TAS ŽODIS, NORIS MAN JI PAKRATYTI UŽ PAKARPOS KAI PRISIMENU, SU ASTRA VAŽINĖJAU, TAIGI IŠ KARTO PATARIMAS VAŽIUOJANT SU TA MAŠINA, SU KURIA BENT JAU ALEKSANDRAS VAŽINĖJA, TAI PAPRAŠYKIT, KAD IŠMOKINTŲ SU RANKINIU STABDŽIU ELGTIS, NES RIGVEDOS AIKŠTELĖJ YRA TOKS LIEVAS KALNIUKAS, ANT KURIO NEĮMANOMA SU RANKINIU DARYTT, TIK SU DARBINIU, TAI IR TURĖJAU PROBLEMU, NES JIS NELIEPIA SPAUSTI GAZO, O PER EGZA 4 KART UŽGESAU ANT ESTAKADOS, DAR VIENAS KARTAS IR BŪČOIU NEIŠLAIKIUS, TAIGI , ŽINOKIT, KAD REIKIA SPAUSTI GAZA!!!! ... O SUSTOJUS SU DARBINIU KOJINIU STABDŽIU TO PADARYT NEĮMANOMA, TAI VAT, SAKĖ MAN EGZAMINATORIUS, KAD ČIA daug tokiu instruktorių, kurie moko nespaudžiant gaza ir tai didelė problema, tipo gal kura taupo ar kas  doh.gif  , tai gi mačiau ir dauygiau tokiu vaizdeliu, kai net per egza neišvažiavo iš vietos, nes nemokėjo su gazu aikštelėj važiuot.ir dėl to neišlaikė  blink.gif  .. tai va, čia rimtas patarimas.. kas dar ... na regitroj per egza žiūrint kokia mašina, aš su polo važiavau, tai nieko, bet ten astra žinau viena, kur labai labai mažos apsukos, tai tikrai būtina spausti gaza ir labai nesijaučia sankaba kai atleidi ,kada pradėt važiuot smile.gif . tai štai ..  kas dar smile.gif  ... o Aleksandras tai labai jau bjauriai šneka, atrodo, kad iš pirmo karto gali mokėt važiuot, ir taip negražiai įžeidinėja, jau vien prie manes, ;labai daug kas ji keitė i kita instruktoriu, nu tikrai, karta net apsiverkus iš mašinos išlipau... jeigu net ir  pagyvenusiai motėriai jis gali pasakyt (kalbėjom su keliom apie ji per teorijos paskaitas) kad ji sėdi kaip daržovė, nieko nmesugeba ir pan, tai šlykštu, vos moteris iš vis vairuoti nemetė, o varo ir varo, tai tu čia tipo žaisti atėjai, žiūrėkit kad pirmnaisiais  kartais nenusuktu  po pusvalandį važiavimo, nes ne tik man nusuko, o po to aiškina kad aš pati pavargus buvau ir kai pakalbėjau su kitom tas pats, o kai pasiskundžiau salone, tai ten aiškina kad tipo mokiniai patys nežiūri kada įlipa i mašina, o tik žiūri kada išlipa , o jau aš prieš kiekviena važiavima pažiūrėdavau.. nu žodžiu, aš jau jo niekada niekam gyvenime nerekomenduosiu  schmoll.gif  ... tiesa, turiu nuoladų kupona i rigveda, kursam nuolaida 7 procentai, jei norit galiu kam padovanot, man nebereikės turbūt niekda ... smile.gif nors teorijos dėstytojas, kuris nuo 6 val būdavo, tai tikrai labai fainas wink.gif ... jo tai aš net pasiilgsiu smile.gif .... jei dar klausimų ? rašykit  lotuliukas.gif




Vajetus, aciu uz info, bt jau nebezinau ka man ir bedaryt, matai pas mane yra tokia situacija, kad as jau savo 5 vaziavimus pravaziavau su Raimondu, bt daba jis pereina i kita firma ir turiu eit pas kita instuktoriu, paskyre butent Aleksandra.... unsure.gif Nzn jau visai susimakalavau vaziuosiu su juo si penktadieni, paziuresiu kaip ten seksis, kad valandas ir dar net pusvalandi nusukineja tj siaubas kazkox, verysad.gif o tai tu jam nepasakai, kad dar mes pusvalandi turim vaziuot....nereaguoja, ???? g.gif doh.gif ohmy.gif tik pabandytu man taip, tj kaip veja pakelciau.....!!! g.gif biggrin.gif Paziuresim kas bus per zmogenas...
Nu toje aixteleje tai as irgi ant estakados pajudu su darbiniu stabdziu (vaziuoju su opeliu taipogi ) ir jokio gazo neleidzia spaust, pirma kart gavau dag velniu kad taip darau, nors mane taip tevas mokino....!!! unsure.gif schmoll.gif Gal zinai toj regitroj lepesnes tos masinos ne tokios nudroztos kaip moyklose....nzn, nzn, pasimetus as parasysiu kaip man su juo seksis....trikiuos viskas bus gerai, man svarbiausia kad aiskintu ir pravaziuotume tiek kiek priklauso... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele_www @ 2007 09 17, 19:53)
Vajetus, aciu uz info, bt jau nebezinau ka man ir bedaryt, matai pas mane yra tokia situacija, kad as jau savo 5 vaziavimus pravaziavau su Raimondu, bt daba jis pereina i kita firma ir turiu eit pas kita instuktoriu, paskyre butent Aleksandra.... unsure.gif  Nzn jau visai susimakalavau vaziuosiu su juo si penktadieni, paziuresiu kaip ten seksis,  kad valandas ir dar net pusvalandi nusukineja tj siaubas kazkox,  verysad.gif o tai tu jam nepasakai, kad dar mes pusvalandi turim vaziuot....nereaguoja, ???? g.gif  doh.gif  ohmy.gif  tik pabandytu man taip, tj kaip veja pakelciau.....!!! g.gif  biggrin.gif  Paziuresim kas bus per zmogenas...
Nu toje aixteleje tai as irgi ant estakados pajudu su darbiniu stabdziu (vaziuoju su opeliu taipogi ) ir jokio gazo neleidzia spaust, pirma kart gavau dag velniu kad taip darau, nors mane taip tevas mokino....!!! unsure.gif  schmoll.gif Gal zinai toj regitroj lepesnes tos masinos ne tokios nudroztos kaip moyklose....nzn, nzn, pasimetus as parasysiu kaip man su juo seksis....trikiuos viskas bus gerai, man svarbiausia kad aiskintu ir pravaziuotume tiek kiek priklauso... ax.gif



na jei jau 5 kartus pravažiavai, tai gal nekils problemu, jis labai nervinasi kai kartot ka nors reikia, jei jau pramokus tu vairuot, tai gal ir nieko, gal tau bus geriau wink.gif .. nes mes tai labai konfliktavom, tai gavos dar baisiau nei paprastai būna smile.gif .. bet čia jau mums taip išėjo,Nesijaudink, viskas bus ok... aiškina tai principu... KODĖL TAIP PADAREI, KODĖL DABAR TAIP DARAI, bet geriau nei iš vis kurie neaiškina smile.gif ... gal jums viskas bus gerai wink.gif ... man sakydavo, kad jis ne su lakūnais dirba kur turi valandas išvažinėt, o tipo pravažiavai kur reikia ir psio... smile.gif ... sako tu pavargus, reikia čia tipo už tave vairuot, o nei kart nepaėmęs vairo nebuvo , tai kaip užkniso, tai sakau ir mokomės iš to, vairuojant, vis praktika, sakau nors ir ratais važinėt, tai jis kaip supyko lotuliukas.gif dar mestelėjau kad jo toks darbas, tai žodžiu tda iš vis ne pyragai beliko su juo važinėt, bet nieko, nesivelk i konfliktus ir gal viskas bus gerai, svarbu nesusipykti, tai dar akenčiama gal bus lotuliukas.gif ... būtinai parašyk kaip tau sekėsi , ok wink.gif ... o su estakada nejuokauk, sakyk , kad nuvežtu ant kokio kalno pasipraktikuoti, ir gali net pasakyt, kad po to regitroj neišlaiko, jei sakys be gazo wink.gif ....
Atsakyti
[quote=arjadeva,2007 09 18, 01:13]
na jei jau 5 kartus pravažiavai, tai gal nekils problemu, jis labai nervinasi kai kartot ka nors reikia, jei jau pramokus tu vairuot, tai gal ir nieko, gal tau bus geriau wink.gif .. nes mes tai labai konfliktavom, tai gavos dar baisiau nei paprastai būna smile.gif .. bet čia jau mums taip išėjo,Nesijaudink, viskas bus ok... aiškina tai principu... KODĖL TAIP PADAREI, KODĖL DABAR TAIP DARAI, bet geriau nei iš vis kurie neaiškina smile.gif ... gal jums viskas bus gerai wink.gif ... man sakydavo, kad jis ne su lakūnais dirba kur turi valandas išvažinėt, o tipo pravažiavai kur reikia ir psio... smile.gif ... sako tu pavargus, reikia čia tipo už tave vairuot, o nei kart nepaėmęs vairo nebuvo , tai kaip užkniso, tai sakau ir mokomės iš to, vairuojant, vis praktika, sakau nors ir ratais važinėt, tai jis kaip supyko lotuliukas.gif dar mestelėjau kad jo toks darbas, tai žodžiu tda iš vis ne pyragai beliko su juo važinėt, bet nieko, nesivelk i konfliktus ir gal viskas bus gerai, svarbu nesusipykti, tai dar akenčiama gal bus lotuliukas.gif ... būtinai parašyk kaip tau sekėsi , ok wink.gif ... o su estakada nejuokauk, sakyk , kad nuvežtu ant kokio kalno pasipraktikuoti, ir gali net pasakyt, kad po to regitroj neišlaiko, jei sakys be gazo wink.gif ....


Aham, ziuresim kaip cia bus .va dar keli klausimukai iskilo rolleyes.gif gal zinai nuo keliu iki keliu jis dirba, ta prasme priima vazinet, nes man tos vadybininkes sake, kad tipo iki 6, bt kai as jam paskambinau cia paskutini karta ir norejau 5 ar 4.30 uzsirasyt sake tokiu laikiu nedirbu....tj nlb supratau kaip cia yra g.gif , gal pasidare savavaliskas pertraukeles.. g.gif ir dar sake kad sestadieniais nevazineja schmoll.gif , nors mano senasis instruktorius tai vazinejo ir labai gerai sestadieniais budavo, maziau masinu ir smagiau vaziuot.... g.gif . dar vienas klausimelis del vaziavimo uzsirasymo, ( kiek kart per savaite vaziuodavai?)as cia jam jau du kart skambinau, galima sakyt kad apmoviau lotuliukas.gif ax.gif , nes jis man ana penktadieni kaip kalbejau tai susitarem, kad penktadieniui sekamciam, o toliau neregistravo, bt bl as pagalvojau, kad po savaites jau negausiu vietu, tai vel as jam vakar zvanijau del sekancio vaz.susitart, tai prisistaciau, kaip nauja tai ir vel be problemu uzrase 4u.gif biggrin.gif , o po to kai pasakiau, kad dar karta ir kita diena noriu, tj kazka suvele, jog pas ji ne viena esu, kad ir taip dar be manes 30 mokiniu turi ir t.t ir pan...., bt as sakau, kad vadovaujuos prinsipu kas pirmesnis tas gudresnis...bt visvien neuzrase... schmoll.gif bjaurybe, nu gal dar neraso del to, kad nepazista manes ar kas.Bet jeigu as vaziuosiu tik viena kart savaitej, tai as dar menesi lauxsiu kol visus vaziavimus pabaigsiu...!!! unsure.gif
Atsakyti
Tai taip ir neradau ne vieno instruktoriaus tel.nr.ar cia viesai neskelbiama?
turiu teises, bet laikiausi jau pries 4m. ir daugiau nevazinejau, o dabar jau noriu vaziuot, tai noreciau gera instruktoriu issirinkt. gal kas galetu ka rekomenduot ir tel. nr. duot? 4u.gif
bet noreciau aisku gero, kai pamenu, kaip mane mokino kai laikiausi teises, tai iki siol nesuprantu kaip as tas teises issilaikiau blink.gif

p.s. o kiek kainuoja papildomi vaziavimai?

manau kokiu 2-3ju kartu man uzteks
Atsakyti
QUOTE(JovkėS @ 2007 09 19, 10:09)
Tai taip ir neradau ne vieno instruktoriaus tel.nr.ar cia viesai neskelbiama?
turiu teises, bet laikiausi jau pries 4m. ir daugiau nevazinejau, o dabar jau noriu vaziuot, tai noreciau gera instruktoriu issirinkt. gal kas galetu ka rekomenduot ir tel. nr. duot?  4u.gif
bet noreciau aisku gero, kai pamenu, kaip mane mokino kai laikiausi teises, tai iki siol nesuprantu kaip as tas teises issilaikiau blink.gif

p.s. o kiek kainuoja papildomi vaziavimai?

manau kokiu 2-3ju kartu man uzteks

papildomas važiavimas kainuoja dažniausiai 50lt tos mokyklos mokiniams ir 60 - kitų mokyklų mokiniams, bent jau Zebre smile.gif

jei kam reikėtų Lino iš Zebro tel.nr. - rašykit AŽ 4u.gif
Atsakyti
nu gi su juo sakau, kad problemos, aš iš vis atėjau ir klausiau ar pavyks man greitai pabaigti kursaus, nes paskui jau negalėsiu, tai salone sakė, viskas ok, spėsi, kai reikėjo su juo tartis tai buvo didžiausios problemos, lygiai ta pati kalbėdavo, tipo paskutinis važiavimas nuo 15 val, o man salone irgi saakė, kad nebus problemu, gi tipo galima ir šeštadieniais ir vakarais paderinti, o su juo taip ir paderinsi... taip ir neteko savaitgali važiuot... tik hjau kai prirėmė iš salono, kad man reikia greit pravažinėt, tai tik tada sustatė kelis važiavimus į priekį, o kitaip tai niekaip su juo pati negalėjau susitart schmoll.gif .. sakau bjaurus jis man labai, bet ačiū Die jau baigta man su juo lotuliukas.gif .. na o tau sėkmės kovoti tongue.gif ... doh.gif ... bet tiesa, jei susipyksi, tai irgi geriau nelabai bus, bus kaip man blink.gif ..
Atsakyti
sveikos, gal turite kokiu atsiliepimu apie vairavimo mokyklos "Auto ABC" instruktorius? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele_www @ 2007 09 17, 18:53)
Vajetus, aciu uz info, bt jau nebezinau ka man ir bedaryt, matai pas mane yra tokia situacija, kad as jau savo 5 vaziavimus pravaziavau su Raimondu, bt daba jis pereina i kita firma ir turiu eit pas kita instuktoriu, paskyre butent Aleksandra.... unsure.gif  Nzn jau visai susimakalavau vaziuosiu su juo si penktadieni, paziuresiu kaip ten seksis,  kad valandas ir dar net pusvalandi nusukineja tj siaubas kazkox,  verysad.gif o tai tu jam nepasakai, kad dar mes pusvalandi turim vaziuot....nereaguoja, ???? g.gif  doh.gif  ohmy.gif  tik pabandytu man taip, tj kaip veja pakelciau.....!!! g.gif  biggrin.gif  Paziuresim kas bus per zmogenas...
Nu toje aixteleje tai as irgi ant estakados pajudu su darbiniu stabdziu (vaziuoju su opeliu taipogi ) ir jokio gazo neleidzia spaust, pirma kart gavau dag velniu kad taip darau, nors mane taip tevas mokino....!!! unsure.gif  schmoll.gif Gal zinai toj regitroj lepesnes tos masinos ne tokios nudroztos kaip moyklose....nzn, nzn, pasimetus as parasysiu kaip man su juo seksis....trikiuos viskas bus gerai, man svarbiausia kad aiskintu ir pravaziuotume tiek kiek priklauso... ax.gif


As irgi vaziavau su Raimondu, man jis nerealus instruktorius, taip gerai viska isaiskino nuo pat pirmojo susitikimo, nenusuko nuo manes nei vienos minuteles tikras saunuolis, taciau labiausiai gaila, kad jis isena kitur kaip tu ir minejai, as su juo vaziuosiu rytoj paskutini syki ir po manes jis jau nebegrys, tai vat net man verkti norisi, nes turiu viso 15 vaziavimu, liko dar 8 ir tai pat paskyre ta bukagalvi Aleksandra, nes apie ji jau tiek prisiklausiau ir sitam forume ir realiai is mokiniu, tai kad jau kinkos dreba, lai jis man pabando nusukti nors 10 minuciu tai pamatys kuom baigsis, pinigus moku ne tam , kad jam laiko pamiegot palikciau ar ne? Mano instruktorius sake taip, kad ji reikia padeti i vieta, nes kitaip jis nebaigs savo fintu daryti. Jei vienas ji i vezias pastatys kitas, trecias zmogus... tai manau, kad biski susiims g.gif nors dar nebuvau pas ji, taciau esu jau pikta, kad elgiasi nezmoniskai gun_bandana.gif
Atsakyti