Įkraunama...
Įkraunama...

Manų košė

daug kas sako kad negerai ir net negalima duot manu koses nes ji neturi jokiu vitaminu ir isvis tik kenkia?ka jus manot?duodat savo maziesiems?as tai duodu kazkur viena karta i savaite nemanau kad jii labai jau ten kenkia blink.gif blink.gif
Atsakyti
Pirma kart isgirdau,kad manu kose valgyt negerai blink.gif .Nors mano mergyte visiska grudiniu produktu negerbeja ir tik del to as koses neverdu,bet jei noretu virciau,duociau ir galvos nesukciau wink.gif
Atsakyti
Išties manų košė vertės turi nedaug. Seniau duodavau kartą per savaitę ar rečiau. Vaikui patikdavo. Dabar nebeverdu.
Atsakyti
Kadangi maniškė svorio mažokai priauginėjo, tai gydytoja patarė duoti manų košytę. Gana ilgai ją valgė kas vakarą. Bet kažkaip nepastebėjau, kad svorio kreivė būtų šokusi į viršų, nors gal be košės būtų buvę visai ne kas g.gif . Dabar verdu vis rečiau. Kad ši košė būtų kažkuo kenksminga, tai čia pasakos tikrai - visi ant jos užaugome. Tik tiek, kad nereikėtų ja piktnaudžiauti iš prigimties rubuiliukams (kam jiems dar papildomas svoris), o kūdenas galima ir dažniau palepinti.
Atsakyti
kad kenksminga tai pirma kart girdziu g.gif , dar pries kokius 9 metus pati pusbrolio vaikam isvirta skysta manu kose is buteliuko duodavau gert g.gif
Atsakyti
Aš tai irgi girdėjau, kad ji vitaminų mažokai turi, bet kartais suvalgyti man ir pačiai skanu.
Atsakyti
As kartais verdu bet maniskiam nepatinka, o kad kenkia tai kazkaip netikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 07 27, 09:31)
Kadangi maniškė svorio mažokai priauginėjo, tai gydytoja patarė duoti manų košytę. Gana ilgai ją valgė kas vakarą. Bet kažkaip nepastebėjau, kad svorio kreivė būtų šokusi į viršų, nors gal be košės būtų buvę visai ne kas  g.gif . Dabar verdu vis rečiau. Kad ši košė būtų kažkuo kenksminga, tai čia pasakos tikrai - visi ant jos užaugome. Tik tiek, kad nereikėtų ja piktnaudžiauti iš prigimties rubuiliukams (kam jiems dar papildomas svoris), o kūdenas galima ir dažniau palepinti.

Nežinau tiksliai kuo gali būti kenksminga manų košė (aš ant jos užaugau), bet ir nežinau, kuo gali būti naudinga, nes tai grūdo vidurys: nėra jokios ląstelienos (jos žmogaus racione turėtų būti iki 30proc.), o mažas vaikelis augimo periodu turėtų gauti daugiau vitaminų, kurie yra grūdo luobelėje. Manų košė kaip tik tos luobelės neturi. Bet mačiau dar yra manų košė su sėlenėlėmis. Ji tai turėtų turėti vitaminų, reikalingų vaiko vystymuisi.. Man asmeniškai ta košė yra neskani, todėl ir vaikams neduodu. Labai panaši bet skanesnė kukurūzų košė... Tik ją valgant organizme gali pritrūkti kalcio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afalina: 27 liepos 2007 - 20:46
Nezinau kokia nauda is jos,bet daugelis duodavo manu kose nuo senu laiku ir dabar,nauda vistiek manau yra-vaikas pavalgo.Na o jei ir kazkokio fermento ji neturi,tai taip pat ne blogybe,juk vaikui jos ir neduodi kiekviena diena,yra daug kitu patiekalu.Na o kad ji kenksminga,tai manau kazkas kazka ziauriai sumaise biggrin.gif
Mums daktare taip pat buvo patarusi manu kose duoti,nes ilgai nieko nevalgem,bet maniske jos taip ir nepamego schmoll.gif ,ir nevalgo nei puse saukstelio g.gif smile.gif
Atsakyti
2kartus per savaitę duodu manų košės.Aišku joje jokių maistingų medžiagų nėra,bet...kadangi svorio trūkumas yra tai manų košė ir skanu ir sotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afalina @ 2007 07 27, 21:43)
Nežinau tiksliai kuo gali būti kenksminga manų košė (aš ant jos užaugau), bet ir nežinau, kuo gali būti naudinga, nes tai grūdo vidurys: nėra jokios ląstelienos (jos žmogaus racione turėtų būti iki 30proc.), o mažas vaikelis augimo periodu turėtų gauti daugiau vitaminų, kurie yra grūdo luobelėje. Manų košė kaip tik tos luobelės neturi. Bet mačiau dar yra manų košė su sėlenėlėmis. Ji tai turėtų turėti vitaminų, reikalingų vaiko vystymuisi.. Man asmeniškai ta košė yra neskani, todėl ir vaikams neduodu. Labai panaši bet skanesnė kukurūzų košė... Tik ją valgant organizme gali pritrūkti kalcio...

Tiesą sakant, maniškė kol kas yra "košinis" vaikas, valgome gal kokių 8 rūšių košes (o va kukurūzinė mums nelabai). Tai manau, kad karts nuo karto manų košė tikrai nesumenkina jos raciono schmoll.gif . Tuo labiau, kad iki svorio pertekliaus mums toli toli. Kažkas čia rašė, kad riebalai irgi nieko gero, bet kai svorio gerokai trūksta, tai irgi pvz. inkstukams nėra gerai, nes jie neturi kaip prisikabinti (man pačiai ištisai sakydavo, kad pasmukę ir pasmukę). Taip kad judriam ir kūdam žmogeliui, lėkštutė kita manų košės tikrai nepakenks mirksiukas.gif
Atsakyti
seniau duodavau, dabar košių beveik nevalgo tai ir neduodu.
Atsakyti