Įkraunama...
Įkraunama...

BEBECAR vežimėliai

QUOTE(Jonažolė @ 2008 10 03, 05:16)
O prieš užsakant rankinę iš vaikis.eu ar kažkur apžiūrėti ją būtų galima?  g.gif

Jei is vilniaus pasuk 865132220 parodysim mirksiukas.gif patikslinsiu gal ir vietoje yra.
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 10 03, 09:32)
Jei is vilniaus pasuk 865132220 parodysim  mirksiukas.gif patikslinsiu gal ir vietoje yra.

Ačiū, skambtelsiu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, pirkome vežimėlį Ipop su didesniu, žaliai morkiniu lopšiu, ir uždangalas ant lopšio labai žemas. Ar neįmanoma pritaikyti nuo tos pačios firmos bet kito stiliaus lopšio uždangalą? Ar jūs neužsakinėjate atskirai uždangalo.
Vasara tai labai gerai buvo, o rudeniop ir žiemą, vis dar galvojam žiemą važinėti su lopšiu, visai negerai, nes kiaurai pučia per vaiką, norėtusi aukštesnio uždangalo.

Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(laimuziukas @ 2008 10 06, 14:36)
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, pirkome vežimėlį Ipop su didesniu, žaliai morkiniu lopšiu, ir uždangalas ant lopšio labai žemas. Ar neįmanoma pritaikyti nuo tos pačios firmos bet kito stiliaus lopšio uždangalą? Ar jūs neužsakinėjate atskirai uždangalo.
Vasara tai labai gerai buvo, o rudeniop ir žiemą, vis dar galvojam žiemą važinėti  su lopšiu, visai negerai, nes kiaurai pučia per vaiką, norėtusi aukštesnio uždangalo.

Ačiū už atsakymą.

Kad kitas neprisitaiko , pats lopsys yra sandarus , jei labai pucia per prieki galima prisegti uzdangele , ji prisisega per stoga , yra su voztuvais orui ir pilnai sandari .
Atsakyti
sveikutes, ziurineju vezimu kad tilptu i lifta. sestadieni buvau kropolyje ir aisku, perejau visas vaiku parduotuves. nu kaip man graziai atrode bebecar vezimai.
Renax, kuriu bebecar vezimu plotis yra iki 60cm. nu dar geriau iki 55 cm. ir kiek kainuotu lopsys, sportimukas, kedute ir su kitais reikalingais priedais?
Atsakyti
o pas mane kita beda smile.gif ieskau vezimaicio kur vienas guli - sedi o kitam stovima vieta, gal yra kazkas panasaus?
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2008 10 13, 10:51)
sveikutes, ziurineju vezimu kad tilptu i lifta. sestadieni buvau kropolyje ir aisku, perejau visas vaiku parduotuves. nu kaip man graziai atrode bebecar vezimai.
Renax, kuriu bebecar vezimu plotis yra iki 60cm. nu dar geriau iki 55 cm. ir kiek kainuotu lopsys, sportimukas, kedute ir su kitais reikalingais priedais?

as ne Renax, bet tikrai i lifta telpa bebecar stylo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2008 10 13, 06:51)
sveikutes, ziurineju vezimu kad tilptu i lifta. sestadieni buvau kropolyje ir aisku, perejau visas vaiku parduotuves. nu kaip man graziai atrode bebecar vezimai.
Renax, kuriu bebecar vezimu plotis yra iki 60cm. nu dar geriau iki 55 cm. ir kiek kainuotu lopsys, sportimukas, kedute ir su kitais reikalingais priedais?

Iki 55 cm nebus bet i lifta tai telpa . Geriausia ismatuoti anga tarp durru ir poto placiausia vieta vezimo ir tiek . Nes liftas liftui nelygus .
Del kainos galima az , bet reiktu mazdaug rema zinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VINIpooch @ 2008 10 15, 20:24)
o pas mane kita beda smile.gif ieskau vezimaicio kur vienas guli - sedi o kitam stovima vieta, gal yra kazkas panasaus?

tai jums reikia ieškot laiptelio, kuris tvirtinasi prie vežimėlio 4u.gif lyg mažylio ratuose būna

o aš noriu paklaust ar Vilniuj dar yra koks bebecar'ų servisas? g.gif
Atsakyti
o kas per uzdangeles nuo vejo, gal galima placiau ir su vaizdine medziaga, ir gal renata jus kada Kaune bunat, noretumem apsaugos nuo lietaus smile.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Mini apklausa smile.gif

Bebecar ipop vezimelio mamyciu turetojos, ar patenkintos jus savo vezimeliu??? Kaip leliai ar patenkinti?? Kas nelabai patiko?? Kas labiausia patiko??

Aciu uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 16 spalio 2008 - 16:37
QUOTE(jugaga @ 2008 10 16, 07:36)
tai jums reikia ieškot laiptelio, kuris tvirtinasi prie vežimėlio  4u.gif lyg mažylio ratuose būna

o aš noriu paklaust ar Vilniuj dar yra koks bebecar'ų servisas?  g.gif

O kas nutiko , parasyk az padesim 4u.gif
Atsakyti