Įkraunama...
Įkraunama...

Kalkių šalinimas iš elektrinio virdulio

Merginos, gal galit patarti neišmanėlei šeimininkei, kaip iš elektrinio virdulio pašalinti kalkių nuosėdas. Virdulys pas mane metalinis pats. Šiandien parduotuvėj mačiau tų spec. miltelių pirkti, bet baisiai nenoriu tos chemijos! Žinau, kad yra kažkoks liaudiškas būdas. Lyg naudojant actą, bet tiksliai nežinau. Tad pasidalinkit patirtim blush2.gif...
Atsakyti
butent su actu ir valosi thumbup.gif siaip mes naudojam acto esencija, truputi jos ipilam i virsuli, dar ipilam vandens(bet neturi but daug skyscio),palaikom kazkiek, po to uzverdam, pamakaluojam dar aplink sieneles(nes pas mus virsulys permatomas,tai ir jos prikalkeja)...siaip jei reikia dar sepeciu pasveiciam dugna(bet reik ziuret,kad neraizytu)...ir tiek drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(seima @ 2007 07 27, 19:12)
butent su actu ir valosi  thumbup.gif  siaip mes naudojam acto esencija, truputi jos ipilam i virsuli, dar ipilam vandens(bet neturi but daug skyscio),palaikom kazkiek, po to uzverdam, pamakaluojam dar aplink sieneles(nes pas mus virsulys permatomas,tai ir jos prikalkeja)...siaip jei reikia dar sepeciu pasveiciam dugna(bet reik ziuret,kad neraizytu)...ir tiek  drinks_cheers.gif

o actas kelių procentų turi būti blush2.gif ? Mat bijau ,kad nesureaguotų su metalu, nes maniškis visas metalinis. Galia būtų sugadinti kelių mėnesių senumo dovaną verysad.gif
Atsakyti
mes tai i virduli pripilam vandens ir iberiam rugsciosios druskeles ir pavirinam dar truputi palaikom ir ispilam vandeni,praskalaujam su svariu ir viskas virdulys kaip naujas ir jokio sveitimo.
Atsakyti
citrinos rugstis geriausiai valo thumbup.gif ipilei pavirinai ir ispilei su svariu uzvirinai ir viskas svaru
Atsakyti
QUOTE(laura-jur @ 2007 07 27, 21:24)
citrinos rugstis geriausiai valo thumbup.gif ipilei pavirinai ir ispilei su svariu uzvirinai ir viskas svaru

drinks_cheers.gif thumbup.gif jo cia as apie ta pacia rugstele rasiau,man ji nepakeiciama,kai reikia virduli isvalyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 27, 20:27)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif jo cia as apie ta pacia rugstele rasiau,man ji nepakeiciama,kai reikia virduli isvalyt thumbup.gif

o tai ačiū merginos friends.gif, kad apšvietėt. Manau, kad ta rūgštelė mano virduliukui nepakenks. Labai gerai, kad yra kas pagelbėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 27, 20:17)
mes tai i virduli pripilam vandens ir iberiam rugsciosios druskeles ir pavirinam dar truputi palaikom ir ispilam vandeni,praskalaujam su svariu ir viskas virdulys kaip naujas ir jokio sveitimo.

jo, pats geriausias budas as taip ir vonia pavalau ir plautuve viruveje
Atsakyti
QUOTE(asardar @ 2007 07 27, 19:00)
o actas kelių procentų turi būti blush2.gif ? Mat bijau ,kad nesureaguotų su metalu, nes maniškis visas metalinis. Galia būtų sugadinti kelių mėnesių senumo dovaną  verysad.gif


actas 9% rodos(o gal cia paprastas actas)...buna uzrasyta ant etiketes 'acto esencija'...
Atsakyti
As irgi taip darau:ipylu acto 9% ir uzvirinu,dar pateluskuoju,palaikau truputi ir isplaunu.O ant atiketes juk buna parasyta,jei acto esencija,tada reikia skiesti vandeniu.Ir nieko neatsitinka tam metalui,pas mane kaitinimo elementas metalinis per visa dugna-blizga kaip nupoliruotas thumbup.gif Juk anksciau kas naudojo metalinius ar aliuminius puodus,jei tekdavo virti ka nors rugstaus,puodo net plauti nereikdavo,blizgedavo kaip naujas..
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 27, 21:17)
mes tai i virduli pripilam vandens ir iberiam rugsciosios druskeles ir pavirinam dar truputi palaikom ir ispilam vandeni,praskalaujam su svariu ir viskas virdulys kaip naujas ir jokio sveitimo.

Aš ir šitaip darau thumbup.gif Tik dar pavirinu kelis kartus su švariu vandeniu
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 27, 20:17)
mes tai i virduli pripilam vandens ir iberiam rugsciosios druskeles ir pavirinam dar truputi palaikom ir ispilam vandeni,praskalaujam su svariu ir viskas virdulys kaip naujas ir jokio sveitimo.


Nesupykit labai, bet čia toks klausimėlis neišmanėliškas:
kokių dar būna druskelių?
pagal mane tai druska, druskelė, druskytė yra tiktai SŪRI, STAMBI, SMULKI, SU JODU smile.gif
Atsakyti