Įkraunama...
Įkraunama...

Kalkių šalinimas iš elektrinio virdulio

QUOTE(pacas @ 2007 07 31, 00:32)
Nesupykit labai, bet čia toks klausimėlis neišmanėliškas:
kokių dar būna druskelių?
pagal mane tai druska, druskelė, druskytė yra tiktai SŪRI, STAMBI, SMULKI, SU JODU smile.gif

Tai cia tik pagal tave mirksiukas.gif o pagal mane,kaip noriu taip ir vadinu tongue.gif ,beje kitam poste paaiskinau ka turejau minti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vilte*: 31 liepos 2007 - 07:33
Visoms mums pažįstamas katinas sakytų: " Merginos, gyvenkime draugiškai group.gif !" Gal nevisada mes viską parašom pagal kalbos etikos reikalavimus, bet viena kitą puikiausiai suprantame. O Žemaitijoj labai dažnai gali išgirsti sakant "rūgščioji druskelė" ir niekam nekyla noras moralizuoti dėl kalbinių normatyvų nesilaikymo. Neskaudinkim viena kitos dėl smulkmenų ir ačiū, kad vis paskaitot mano pradėtą temą mirksiukas.gif
Atsakyti
As isvirinu su actu, blizga dugnas thumbup.gif , tik po acto, dar karta isvirinti su vandeniu ir praplauti. 4u.gif
Atsakyti
citrinos rūgštis geriausia išeitis 4u.gif
Atsakyti
bet kartais kai isplauni su actu ,tai vanduo ima leist pro apacia,toks vaizdas,kad prakiura
Atsakyti
Visada išvirinu su actu arba su citrinos rūgštimi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pacas @ 2007 07 30, 23:32)

kokių dar būna druskelių?
pagal mane tai druska, druskelė, druskytė yra tiktai SŪRI, STAMBI, SMULKI, SU JODU smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar karciuju druskeliu buna...
Atsakyti
QUOTE(Cellina @ 2007 07 27, 18:14)
Merginos, gal galit patarti neišmanėlei šeimininkei, kaip iš elektrinio virdulio pašalinti kalkių nuosėdas. Virdulys pas mane metalinis pats. Šiandien parduotuvėj mačiau tų spec. miltelių pirkti, bet baisiai nenoriu tos chemijos! Žinau, kad yra kažkoks liaudiškas būdas. Lyg naudojant actą, bet tiksliai nežinau. Tad pasidalinkit patirtim blush2.gif...


Jei nenori chemijos tai tik mechaniniu būdu gali išvalyti. Actas, citrinos rūgštis irgi yra chemija. Skysčiai, milteliai, kurie būna pirkti parduotuvėse yra pagaminti iš tos pačios acto ar citrinos rūgšties. Tad ar verta mokėti daugiau?
Kalkes galima išvalyti su bet kokia rūgštimi (geriausia maistine, juk paskui norėsit gerti vandenį iš virdulio?). Jei nenaudosit azoto ar sieros rūgšties tai kitos rūgštys neturėtų sureaguoti su metalu.
Atsakyti
PRIRSISKAIČIAU PATARIMŲ, REIKIA IR MAN PABANDYTI IŠVALYTI ARBATINĮ.
Atsakyti
Pas mane tai ne elektrinis virdulys bet tas kur ant dujinės kaičiasi biggrin.gif bet irgi daug kalkių pasidaro, tai reiks pamėginti su rūgštele išvalyti, nes jei būna daugiau vandens dar nieko o jei mažai vandens virdulyje tai tos nuosėdos į puodeli subėga. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrea @ 2007 08 01, 11:39)
As isvirinu su actu, blizga dugnas  thumbup.gif , tik po acto, dar karta isvirinti su vandeniu ir praplauti.  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Su astu pagalba isvalou lygentuva ir skalbenka drinks_cheers.gif Taip rekomindoja meistrai. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(inore @ 2007 08 16, 14:29)
Pas mane tai ne elektrinis virdulys bet tas kur ant dujinės kaičiasi biggrin.gif  bet irgi daug kalkių pasidaro, tai reiks pamėginti su rūgštele išvalyti, nes jei būna daugiau vandens dar nieko o jei mažai vandens virdulyje tai tos nuosėdos į puodeli subėga.  doh.gif


Tai kad su Astum,ko puikeusi issivalo.Mano maciute visa savo gyvenima taip daro ir su virdulem ir su predegusem puodais thumbup.gif
Atsakyti
Man su actu valant virduli likdavo nemalonus kvapas namuose,todel acta pakeiciau citrinos rugstimi.Efektas tas pat thumbup.gif
Atsakyti