QUOTE(virugie @ 2007 02 15, 21:57)
Mano sūnelis ir nenori dieną pienuko gert, o naktį neina nuo krūtinės nuplėšt,vis po truputį traukia ir toliau miega kai noriu atsitraukti ima verkt, po kiek laiko nurimsta užmiega, ir po geros valandos vėl viskas iš naujo. PAVARGAU
vakarais as koše stengiuos primaitint kad neužmigtų alkanas, toks įspūdis kad jam svarbu artumas, bet ramiai naktį pamiegot negalim
Taip,tu visiskai taisi,jeigu iki 5-6 menesiu mazilis neismoksta be papuko miegoti,tai nereiskia,kad jisai alkanas,tai tapo iprociu.Kai kurie sako,kad reikia atpratynti nuo valgymo nakti,nes paskui bus dar sunkiau.O man gaila - taip saldziai zinda mano mazute naktimis.Kaip bus,taip bus,man svarbiau,kad jai gerai butu.Ir jeigu pabusdama nakti mano dukryte nori tuom pasakyti,kad jinai nori pas mane prisiglausti,kaip as galiu atsisakyti .Taip,buna labai noriu miego,sunku atsikelti,bet ko nepadarysi del savo lelytes.Tas laikotarpis,kol musu vaikuciai mazi ir jiems reikia mamos artumo visa para labai trumpas ir kai pasibaigs,manau visos jo pasiilgsime.
PS bet dar sako,kad kai dantukai auga maziliai pastoviai nori nakti papuko.Nieko mamytes,kantrybes ir dar karta kantrybes!