Įkraunama...
Įkraunama...

Kas patogiau?

Apklausa: Kas patogiau? (598 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Stringų nemėgstu, to dar betrūko, šniūras subinėj laugh.gif O šortukai taigi dabar labai faini, stiliovi, aš kalbu ne apie tuos mezginiuotus, o tuos, pažemintu juosmeniu, a la sportiškus. Ir maudymkę turiu dviejų dalių kaip tik su šortukais thumbup.gif
Atsakyti
man patogus stringai ir sortukai....dar yra kazkokie gantai ar tangai,turiu tai panasiai kaip strinkai,bet man ir pazeminti "triusikeliai"patinka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 02 06, 08:51)
NOA, maniskis irgi durnas tada megalol.gif Visad perkuosi sau del patogumo, nes jis net neziuri, nurengia megalol.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As dievinu stringus thumbup.gif negaleciau be to sniuro subynej blush2.gif patinka ir sortukai labai labai thumbup.gif bet dazniausiai tai deviu stringus biggrin.gif
Atsakyti
Uzsimovus stringus, pirmas minutes jauciuosi slyksciai - vis norisi ta sniuriuka is subiniuko issitraukti biggrin.gif po to jau visai gerai. Bet staipytis pusplike labiau megstu su sortikais ar kokiais kitais zaviais minimaliais rubeliais tongue.gif
Atsakyti
o aš labai gerai jaučiuosi su stringais, nors staipytis labiau mėgstu irgi su šortukais tongue.gif
Atsakyti
Aš balsuoju už stingus! Man patinka, kai užpakalis neįrėmintas.
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2005 02 07, 12:04)
Aš balsuoju už stingus! Man patinka, kai užpakalis neįrėmintas.


Man irgi nepatinka,kai panos eina su aptemptomis kelnėmis, o ten vienas užpakaliuko gavaliukas lygus, o kito puse jo kelnaitės matosi schmoll.gif nepatinka man toks vaizdizalis
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2005 02 07, 10:49)
Uzsimovus stringus, pirmas minutes jauciuosi slyksciai - vis norisi ta sniuriuka is subiniuko issitraukti biggrin.gif  po to jau visai gerai.

Stringus deduos tik kai to reikia-"neįrėmint" užpakalio smile.gif Bet vos tik yra proga,traukiu tą šniūrą iš š...Nepatogu,o ir naudos nėr iš to traukimo,atgal sulenda biggrin.gif Ilgą laiką buvau kategoriškai nusistačius prieš stringus po to,kai pirty pamačiau tooookią diiidelę šikną su siūleliu,kaip šlykščiai atrodė,feee.Nors mano užpakalis trigubai mažesnis,bet jau taip atstumiančiai paveikė tas vaizdelis...Čia,žinoma,tik mano subjektyvi nuomonė rolleyes.gif
Atsakyti
As uz paprastas ''palapines"', arba stringus. Jeigu gerai pasiuta tai ir "palapines" megstu,nelenda kur nereikia tongue.gif . Bet neapseiciau ir be stringu thumbup.gif . Na o su sortukais jau kiek liudniau,ir nepatogu, ir ant manes, mano manymu, tikrai nesuper atrodo ph34r.gif Nors paskaicius jusu nuomones susigundziau dar karteli nusipirkt ir pabandyt smile.gif
Atsakyti
Stringai gražiai atrodo, bet aš jiems per stambi, tenka nešioti "triusikus". mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai kazkaip stringai nelebai keista bet nelabai. Nors uzsidedu kartais.
O sortukai gerai namuose- bliuzele ir sortukai smile.gif
Atsakyti